dowolna

Działki Łódź – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

275 000 zł783 m² 351 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki budowlane o pow. 783m2, 728m2, 981m2, 732m2, 665m2 z warunkami zabudowy oaz pozwoleniem na budowę z projektem domu Azuryt Archido. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 200 m² 273 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2200m2 z warunkami zabudowy oaz pozwoleniem na budowę z projektem domu Azuryt Archido. Istnieje możliwość wystąpienia o projekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 750 zł3 835 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł504 m² 685 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższej okolicy domy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

240 000 zł665 m² 361 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki budowlane, położone w malowniczej okolicy Łodzi o pow. 665m2, 783m2, 728m2-z przyłączem wody na działce, 732m2, 981m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł1 122 m² 3 556,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi okolice rynku bałuckiego Działka o powierzchni 1140m2 w bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 607 m² 308,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę nr 195/25 położona w Łodzi przy ulicy Ziarnistej. Nieruchomość o powierzchni 1607m ma charakter budowlany i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł503 m² 834,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 503 m bałuty, świetna lokalizacja Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: łódź Bałuty Spokojna, dobrze skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł749 m² 1 735,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Wydana decyzja warunkach zabudowy pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł7 100 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 7100 m2- łódź, widzew, mileszki ul. Pomorska 451. Obie działki w kształcie prostokąta 20x205 i 22x130. Dostęp do drogi, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł529 m² 1 037 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Safrina: działka Z bonusem, który kosuje konkurencję! To prawdopodobnie najlepiej zainwestowane pieniądze w tej części Łodzi kupujesz funkcjonalną bazę, która w urzędzie właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 100 zł3 578 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o charakterze inwestycyjnym, położoną przy jednej z kluczowych arterii komunikacyjnych Łodzi ul. Stanisława Przybyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł3 332 m² 155,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Jeśli marzysz o miejscu, w którym poranna kawa smakuje inaczej - w ciszy, z widokiem na zieleń i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 558 m² 224,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pragnę zaprezentować urokliwą działkę o numerze 248/11, położoną w prestiżowej dzielnicy Łodzi, przy ulicy Brylantowej. Ta malownicza nieruchomość gruntowa o powierzchni 1558 m2.

Szczegóły ogłoszenia

9 460 920 zł19 308 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o ogromnym potencjale, położona w strategicznym punkcie Łodzi - tuż przy węźle.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł744 m² 379,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek na ul. Kolumny Cena działek 380zł/mkw - działka 1 - 764 mkw - działka 2 - 744 mkw - działka 3 - 1491 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) gaz (w drodze) - droga utwardzona -.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł2 372 m² 147,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu lub szukasz inwestycji na łódzkich wzniesieniach? A może chciałbyś mieć kawałek ziemi, który pomieści całą Twoją wizję? Jeśli choć na jedno pytanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 227 770 zł12 042 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 12 042 mkw położona na Złotnie, w rejonie ulic: stare Złotno, złotno, huta Jagodnica. Nieruchomość o wymiarach ok.37x 325 m. W drodze dojazdowej (droga.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł962 m² 414,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- ogólnie: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł817 m² 447,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka z widokiem na Jezioro Witobelskie, położona w otulinie wpn, na skraju wioski Łódź koło Stęszewa. Idealna dla osób szukających ciszy, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł9 000 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż przemysłowej działki o powierzchni 9.000 m2, zabudowanej halą o powierzchni 1.200m2 + budynek biurowy o powierzchni 300m2. Hala blaszana , ocieplona wysokości 7m w kalenicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł860 m² 825,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w dzielnicy Górna: - wśród zabudowy mieszkaniowej, - ok. 7 km od ścisłego centrum miasta, - idealna pod wielofukcyjną inwestycję. Na sprzedaż jest prawo własności działki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 576 m² 166,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna w Łodzi Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł2 260 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży pięknie położoną nieruchomość składającą się z trzech działek o łącznej powierzchni 2260m.kw, w obrębie STARE ZŁOTNO - ŁÓDŹ. Według mpzp na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł6 066 m² 428,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m , położona w dzielnicy Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

649 360 zł1 199 m² 541,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 1199 m , przy drodze łączącej ul.Listopadową i ul.Giewont. Nieruchomość to płaski teren bez większych nasadzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł772 m² 906,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 772 m , zlokalizowana w Łodzi przy ul. Romana 2a. Na działce znajduje się budynek o powierzchni ok. 90 m do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

210 410 zł794 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej o pow. 794m2 w Łodzi w rejonie ulicy Gościniec. Na działce prąd, zaś woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

236 000 zł1 189 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Mileszkach Twoja oaza spokoju przy ul. Bratkowej Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Oferuję na sprzedaż wyjątkową działkę położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 802 zł12 922 m² 541 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jest z wydanymi warunkami zabudowy zarówno na usługi jak i na mieszkaniówkę. Podstawowe Parametry: lokalizacja: łódź, ul. Pojezierska 83 (rejon al. Włókniarzy) - (obręb B-27,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł5 781 m² 250,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** W malowniczym otoczeniu jezior i lasów znajduje się wyjątkowe miejsce na Twój wymarzony dom! osa.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł567 m² 987,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 567 mkw położona w pobliżu skrzyżowania łagiewnicka/kowalska. W sąsiedztwie terenów zielonych takich jak Las Łagiewnicki oraz Park Julianowski, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł5 726 m² 155,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dla działki została wydana decyzja o Warunkach Zabudowy - oferta pod inwestycję deweloperską. Na sprzedaż działka w Łodzi przy ul. Kosodrzewiny 54a (widzew). Zlokalizowana we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł705 m² 1 560,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Łodzi, do Manufaktury 2min samochodem. Do działki są gotowe 'warunki zabudowy' z 2025 roku; zgodnie z którymi można wybudować średniej wielkości blok (do.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 233 m² 186,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bałuty Wilanów. Rejon ulic Strykowskiej, okólnej Działka o powierzchni:1233 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę. Działka nieogrodzona, wokół luźna zabudowa jednorodzinna Z asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł38 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny z wz i drogą wew! zdjęcia pokazują drogę wjazdową na osiedle oraz drogę wewnętrzną, która jest utwardzona i prowadzi do każdej działki przedstawionej na koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł878 m² 1 822,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę o powierzchni 878 m2, wraz z budynkami o powierzchni 130m2. Grunt ma szerokości 17,2 m i długości 51 m . Dla nieruchomości nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł2 227 m² 1 841,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki pod zabudowę deweloperską położonej W łodzi, pogranicze śródmieścia I górnej (okolice Placu Niepodległości) Powierzchnia łączna 2227 m kw. Cena ofertowa.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł800 m² 773,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, naturę i ogromny potencjał biznesowy? Odkryj nieruchomość przy ul. Rąbieńskiej w samym sercu dynamicznie rozwijającego się Złotna. To 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł9 952 m² 311,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi przy ulicy Pomorskiej. Działka budowlana o powierzchni 9952m2. Front działki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij