dowolna

Działki Łódź Górna

47 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

47 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

555 000 zł1 004 m² 552,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1004 m , zabudowa rezydencjonalna | Łódź - Ruda Popioły Działka budowlana położona w zielonej części Łodzi w sąsiedztwie kompleksu leśnego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł945 m² 411,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Jeśli szukasz działki pod budowę wymarzonego domu lub inwestycję w spokojnej, zielonej części Łodzi - ta oferta będzie doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 725 750 zł3 835 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

715 507 zł2 393 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w Łodzi (łódź- górna). Dla działki wydane pnb budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Powierzchnia zabudowy od 10-22 %. Wysokość od 6-9m. Wydana zgoda przez zwik.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 000 zł744 m² 1 747,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną w Łodzi, dzielnica Górna w okolicy skrzyżowania Rzgowskiej i Paderewskiego. Teren ma powierzchnię 744 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł749 m² 1 735,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna / Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Wydana decyzja warunkach zabudowy pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł3 367 m² 430,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Łódź, ul. Rafowa 40 - działka inwestycyjna z potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 3.367 m , położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 482 m² 2 361,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna nr 56/12 o powierzchni 1482 m , położona przy ul. Przybyszewskiego 91/99 w Łodzi (obręb G 5, łódź Górna). Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł860 m² 825,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w dzielnicy Górna: - wśród zabudowy mieszkaniowej, - ok. 7 km od ścisłego centrum miasta, - idealna pod wielofukcyjną inwestycję. Na sprzedaż jest prawo własności działki.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł29 790 m² 234,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu: tel.   , anna Pluta, e-mail:   PKP S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 676 m² 429,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę nieopodal ulicy Śląskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla dewelopera lub pod zabudowę rezydencjonalną. Kształt działki zbliżony do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

14 540 000 zł44 800 m² 324,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży terenu inwestycyjnego położonego W łodzi, dzielnica górna Przedmiotowy teren zostanie wydzielony z większego areału. Dla tego terenu jest obecnie procedowany plan.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł4 255 m² 575,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź ul. Rafowa 42: działka budowlana nr 314/5 o pow. 4.255 m2 (w zdjęciach screeny z Geoportalu). Stan prawny czysty: w działach III i IV kw brak wpisów. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł13 663 m² 329,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowoczesny teren inwestycyjny w sercu łódzkiej strefy technologii Dubois / Bionanopark Szukasz miejsca, które realnie pracuje na wartość Twojej inwestycji? Poznaj teren przy ul. Stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł798 m² 299,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł744 m² 379,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek na ul. Kolumny Cena działek 380zł/mkw - działka 1 - 764 mkw - działka 2 - 744 mkw - działka 3 - 1491 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) gaz (w drodze) - droga utwardzona -.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł14 809 m² 1 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej W łodzi, dzielnica górna, oś. Ruda pabianicka Nieruchomość przygotowana pod inwestycję deweloperską o chłonności łącznej 16.143,26.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 012 m² 493,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dotyczy działka o powierzchni 1012 m , położona w dzielnicy Łódź-Górna, przy ul. Orkana 12 w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej, z łatwym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

281 030 zł1 570 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które połączy prestiżową lokalizację z nieograniczonymi możliwościami aranżacji? Ta działka w miejscowości Budy Wandalińskie to rzadka okazja na rynku położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 291 290 zł3 003 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. całkowej 3003 m2 (oferowwny teren do sprzedaży składa się z 3 działek geodezyjnych), front dzialki to szerokość 28 m, a 107 m to głębokość. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł1 027 m² 876,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej W łodzi, dzielnica górna, ok. oś. Chojny Działka o pow. 1027 m kw., Szer.: ca 21 m kw. Długość: ca 49 m kw. Działka ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

210 000 zł700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 697 m , położona w Łodzi przy ul. Nowe Górki i al. 600-lecia miasta Łodzi. To propozycja dla osób, które marzą o własnym domu,.

Szczegóły ogłoszenia

338 400 zł940 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 940 m Łódź, okolica ul. Kolumny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 940 m , położona w Łodzi w okolicy ul Kolumny Dane działki:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 696 m² 1 356,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-mieszkaniowa o powierzchni 1696 m zlokalizowana w Łodzi, w dzielnicy Górna. To propozycja dla inwestorów, deweloperów czy przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

474 300 zł1 530 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z pozwoleniem na budowę Łódź Cztery działki sąsiadujące ze sobą pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchniach 1529m2 i 1530m2, położone w Łodzi. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

3 095 000 zł2 013 m² 1 537,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki przy ul. Henryka 2 w Łodzi, wraz z kompletną dokumentacją projektową oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę. Inwestycja zlokalizowana w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 576 m² 166,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna w Łodzi Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

561 344 zł3 136 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

656 656 zł430 m² 1 527,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie złóż swoją ofertę zakupową! Na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł783 m² 523,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Łódź Górna Dąbrowa - ul. Choińska nr działki 32 / obręb 7 (łódź Górna ) Brak miejscowego planu - teren osiedla domków - Działka w trakcie uzyskiwania wz pod.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł911 m² 746,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykła okazja inwestycyjna! Działka budowlano-inwestycyjna przy ul. Starogardzkiej 49 w Łodzi doskonała lokalizacja i ogromny potencjał rozwoju Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł950 m² 1 736,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 950 z wydanymi warunkami zabudowy. Decyzja przewiduje zabudowę wielorodzinną z lokalami usługowymi na parterze. Powierzchnia zabudowy: do 67 % szerokość elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł605 m² 107,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem w sąsiedztwie kompleksów leśnych. Atrakcyjna lokalizacja - w zasięgu oddziaływania aglomeracji łódzkiej, sąsiedztwo miejscowości gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł1 685 m² 2 017,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łódź, ul. Rzgowska - sprzedam działkę budowlaną deweloperską 1.685 m2 z MPZP, kat. 2mwu Cena netto: 3.400.000 zł Agent nieruchomości zawodowo działający na rynku pośrednictwa pobiera.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł750 m² 932 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ok 750 mkw i wymiarach 23 x 32,5 m. położona tuż obok Rudzkiej Góry. Dla terenu tego nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł1 770 m² 500,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1770 m2, położona w Łodzi, dzielnica Górna. Działka jest objęta planem zagospodarowania, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł794 m² 264,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje sprzedaż działki budowlanej o pow. 794m2 w Łodzi w rejonie ulicy Gościniec. Na działce prąd, zaś woda i gaz w drodze dojazdowej wydane warunki podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł700 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni ok. 700 m2 przy ul. Kruczej 27 bardzo blisko centrum Łodzi oferta na wyłączność specyfikacja działki: * przybliżone wymiary - 21x35.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł1 700 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie posiada do wynajęcia teren nieutwardzony, nieogrodzony o pow. 1700 m2 położony w Łodzi przy ul. Śląskiej 1.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł950 m² 294,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o numerze 77/23, położonej w spokojnej, zielonej części Łodzi przy ulicy Kolumny. To idealne miejsce dla osób,.