dowolna

Działki Łódź – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

231 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

580 000 zł1 361 m² 426,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1361 m - Łódź, al. Gen. Sikorskiego | Radoszcz-Wschód - Działka inwestycyjna 1361 m - Łódź, al. Gen. Sikorskiego | 480 000 zł | Sprzedaż bezpośrednia Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł1 004 m² 552,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1004 m , zabudowa rezydencjonalna | Łódź - Ruda Popioły Działka budowlana położona w zielonej części Łodzi w sąsiedztwie kompleksu leśnego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedna z ostatnich nieruchomości umożliwiających zabudowę jednorodzinną przy ulicy Stare Złotno w Łodzi, piękna zielona okolica, z nową zabudową w sąsiedztwie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł1 986 m² 4 279,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź centrum obok manufaktury działka pod budownictwo wielorodzinne narożna (róg cmentarnej I św. Jerzego) cena = 8.500.000 zł + VAT Przedmiotem sprzedaży jest teren inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 000 zł779 m² 1 989,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: teren inwestycyjny w dzielnicy Bałuty, blisko Centrum Handlowego Manufaktura, w sąsiedztwie ulicy Lutomierskiej Opis działki: powierzchnia: 779 m , nieregularny kształt Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł450 m² 555,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/klb5/2025 Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem! Idealna propozycja pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 450.

Szczegóły ogłoszenia

256 905 zł1 557 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W łodzi ul. Kosodrzewiny (widzew) Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które łączy ciszę, bliskość natury i świetną komunikację? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Książka

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

260 000 zł796 m² 326,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja marzeń! Działka budowlana 796 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę Łódź. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową w Łodzi, przy ulicy Antoniego Książka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł281 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka budowlana z pozwoleniem na budowę | 281 m | Łódź | ul. Zaliwskiego 33 Działka, która pozwala przejść od planów do realizacji. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Książka

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

220 000 zł1 069 m² 205,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja marzeń! Działka budowlana 1069 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę Łódź. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową w Łodzi, przy ulicy Antoniego Książka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł7 858 m² 731,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o ogromnym potencjale w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi tuż przy węźle autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 465 m² 232,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1465 m2 w Łodzi przy ul. Kolumny okolice ulicy Kresowych Stanic. Działka położona na bardzo atrakcyjnych terenach.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł422 m² 1 729,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę idealna inwestycja w Łodzi! Z przyjemnością oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 008 m² 337,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w Łodzi ul. Huta Jagodnica, dzielnica Złotno Lokalizacja Oferujemy Państwu piękną działkę położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana, ul. Książka

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

240 000 zł933 m² 257,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł798 m² 298,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje sprzedaż ostatniej z 6 działek o pow. 798m2 w Łodzi w rejonie ulicy Gościniec. Na teren zostały wydane Warunki Zabudowy oraz pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Mam do sprzedania (przeniesienie dzierżawy) działki rod ' lodex' Maratońska 149 , o powierzchni 300m2 ,dobra lokalizacja autem lub mpk , Cicha i spokojna okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł45 000 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi (bałuty) Działka o powierzchni 45000m2 z dwoma budynkami, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

899 090 zł3 963 m² 226,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domem i własnym lasem w otulinie Rezerwatu Przyrody Lasu Łagiewnickiego (do remontu, ogród z własnym lasem, duża działka budowlana, dobry dojazd, 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

27 720 000 zł56 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - teren przemysłowy Łódź Polesie /lublinek / Powierzchnia - 5,6 ha. Lokalizacja - Lublinek ok. Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /łsse/ Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł14 809 m² 1 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej W łodzi, dzielnica górna, oś. Ruda pabianicka Nieruchomość przygotowana pod inwestycję deweloperską o chłonności łącznej 16.143,26.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 291 290 zł3 003 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. całkowej 3003 m2 (oferowwny teren do sprzedaży składa się z 3 działek geodezyjnych), front dzialki to szerokość 28 m, a 107 m to głębokość. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł1 907 m² 412,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, których nie wybiera się przypadkiem! To jedna z tych działek, gdzie od pierwszej chwili czuć spokój, przestrzeń i bliskość natury. Na sprzedaż działka o powierzchni 1907.

Szczegóły ogłoszenia

501 250 zł2 005 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** aktualne **** Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łodzi położoną przy ul. Mileszki przy wjeździe na ulicę Pomorską. Ulica Mileszki została w 2024r. wyremontowana - położony.

Szczegóły ogłoszenia

355 900 zł2 738 m² 129,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych na obrzeżach miasta Łódź.! nie pobieramy prowizji od Kupującego! lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 095 000 zł2 013 m² 1 537,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki przy ul. Henryka 2 w Łodzi, wraz z kompletną dokumentacją projektową oraz prawomocnym pozwoleniem na budowę. Inwestycja zlokalizowana w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł8 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajem działki o powierzchni 8.000m2 - Polesie ok. ul. Drewnowskiej. Możliwość wynajęcia większej powierzchni działki - 12.000m2. Ruchliwa ulica. Bardzo dobra ekspozycja. Najem długoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł880 m² 135,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży ogrodzonej działki o powierzchni ok 890 m2 w kształcie prostokąta na Bałutach przy ul. Moskule, z wyznaczonym obszarem pod budowę domku rekreacyjnego. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 676 m² 429,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę nieopodal ulicy Śląskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla dewelopera lub pod zabudowę rezydencjonalną. Kształt działki zbliżony do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł14 749 m² 474,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łódź - Aleksandrowska | 2 działki inwestycyjne łącznie 14 749 m | wz na halę, stację paliw, wniosek na pawilon handlowy Wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwie sąsiadujące działki.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł2 001 m² 289,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na prywatnym osiedlu przy Lesie Łagiewnickim homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę budowlaną w otoczeniu pól, lasu i zabudowy jednorodzinnej. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 000 m² 331,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona przy ul. Rojnej 139 w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Duża piękna działka z małym stawem idealna pod budowę domu. Działka posiada wymiary ok. 82 m x 36 m.

Szczegóły ogłoszenia

474 300 zł1 530 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z pozwoleniem na budowę Łódź Cztery działki sąsiadujące ze sobą pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchniach 1529m2 i 1530m2, położone w Łodzi. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł783 m² 523,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Łódź Górna Dąbrowa - ul. Choińska nr działki 32 / obręb 7 (łódź Górna ) Brak miejscowego planu - teren osiedla domków - Działka w trakcie uzyskiwania wz pod.

Szczegóły ogłoszenia

715 507 zł2 393 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w Łodzi (łódź- górna). Dla działki wydane pnb budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Powierzchnia zabudowy od 10-22 %. Wysokość od 6-9m. Wydana zgoda przez zwik.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł911 m² 746,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykła okazja inwestycyjna! Działka budowlano-inwestycyjna przy ul. Starogardzkiej 49 w Łodzi doskonała lokalizacja i ogromny potencjał rozwoju Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży Działki w Łagiewnikach Działki o powierzchni od 2000m2 do 3000m2, z pozwoleniami na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 000 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m z pozwoleniem na budowę Łódź, ul. Padokowa - Cena: 447 000 zł - Powierzchnia: 1000 m - Lokalizacja: łódź, ul. Padokowa - Status prawny: wydane pozwolenie na budowę! (dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

14 850 000 zł30 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż - teren przemysłowy Łódź Polesie /lublinek / Powierzchnia - 3 ha. Lokalizacja - Lublinek ok. Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /łsse/ Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 002 m² 248,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1002 m z potencjałem Łódź, ul. Gminna. Szukasz miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej i zielonej części Łodzi? Mamy do zaoferowania wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.