Działka budowlana, ul. Wycieczkowa
Wycieczkowa, Bałuty, Łódź, łódzkie
- 3 000 000 zł
- 5 122 m²
- 585,71 zł/m²
Magdalena Wałows...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Wycieczkowa
Wycieczkowa, Bałuty, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
20 kwietnia 2026
Działka budowlana, ul. Wycieczkowa
Zaktualizowane: 20 kwietnia 2026
3 000 000 zł 5 122 m² 585,71 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 3 000 000 zł (585,71 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 5 122 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, studnia, gaz
- Źródło: biuro nieruchomości: MWW Mieszkanie, zaktualizowane: 20.04.2026
- numer ogłoszenia: Na sprzedaż działka grunt z PnB dla dewelopera Łód
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Na sprzedaż jedyna i wyjątkowa działka w UNIKATOWEJ i kultowej lokalizacji przy " kaloryferze ' 50m od lasu Łagiewnickiego czyli zielonych płuc Łodzi
Powierzchnia działki - 5123,02m2
Prawomocne pozwolenie na budowę 4 domów bliźniaków - 8 domów
Dwa rodzaje domów, metraże 129m2 oraz 150m2
Uregulowany stan prawny
Dostępna od zaraz
MWWmieszkanie
Oferta na wyłączność
Pośrednik posiada (...)