dowolna

Działki Łódź Bałuty

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 550 000 zł779 m² 1 989,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: teren inwestycyjny w dzielnicy Bałuty, blisko Centrum Handlowego Manufaktura, w sąsiedztwie ulicy Lutomierskiej Opis działki: powierzchnia: 779 m , nieregularny kształt Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł8 279 m² 60,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pokaż na ile Cię stać :p ważne! zaoferuj swoją cenę :) Na sprzedaż działka mieszcząca się w Łodzi ul. Moskule o pow. 8 279 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł796 m² 326,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja marzeń! Działka budowlana 796 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę Łódź. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową w Łodzi, przy ulicy Antoniego Książka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł281 m² 1 580 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka budowlana z pozwoleniem na budowę | 281 m | Łódź | ul. Zaliwskiego 33 Działka, która pozwala przejść od planów do realizacji. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

220 000 zł1 069 m² 205,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwestycja marzeń! Działka budowlana 1069 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę Łódź. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową w Łodzi, przy ulicy Antoniego Książka. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł422 m² 1 729,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z pozwoleniem na budowę idealna inwestycja w Łodzi! Z przyjemnością oferuję na sprzedaż działkę budowlaną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

240 000 zł933 m² 257,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł889 m² 335,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro sulma real estate prezentuje na sprzedaż działkę letniskową z cudownym nowym drewnianym domem, idealną na weekendowy wypoczynek, bazę letniskową lub stworzenie własnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł663 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 663 m przy Manufakturze - Centrum Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednej z najszybciej rozwijających się części centrum Łódź -.

Szczegóły ogłoszenia

497 875 zł2 845 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki budowlane o pow.2865m2 i pow. 2845m2, cena za m2- 175zł. Możliwość zakupu jednej działki. Działki zlokalizowane w prestiżowej okolicy domów jednorodzinnych (ok.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł504 m² 685 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow.504m2 (wym.41mx12m), zlokalizowana przy ul. Młynarskiej. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Nieruchomość położona przy drodze asfaltowej, w najbliższej okolicy domy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 233 m² 186,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bałuty Wilanów. Rejon ulic Strykowskiej, okólnej Działka o powierzchni:1233 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę. Działka nieogrodzona, wokół luźna zabudowa jednorodzinna Z asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł529 m² 1 037 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Safrina: działka Z bonusem, który kosuje konkurencję! To prawdopodobnie najlepiej zainwestowane pieniądze w tej części Łodzi kupujesz funkcjonalną bazę, która w urzędzie właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł705 m² 1 560,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w centrum Łodzi, do Manufaktury 2min samochodem. Do działki są gotowe 'warunki zabudowy' z 2025 roku; zgodnie z którymi można wybudować średniej wielkości blok (do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 012 m² 596,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Reprezentacyjna rezydencja? To tylko tu. Zaraz przy zielonych płucach Łodzi. 350 m od Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki może stanąć Twój wymarzony dom. Rozmiar działki pozwolą cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 122 m² 585,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedyna i wyjątkowa działka w unikatowej i kultowej lokalizacji przy " kaloryferze ' 50m od lasu Łagiewnickiego czyli zielonych płuc Łodzi Powierzchnia działki - 5123,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 750 zł5 487 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentowana działka na sprzedaż to unikat w skali łódzkiego rynku nieruchomości. Położona w północnej części miasta, znajduje się w bezpośredniej otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł880 m² 135,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży ogrodzonej działki o powierzchni ok 890 m2 w kształcie prostokąta na Bałutach przy ul. Moskule, z wyznaczonym obszarem pod budowę domku rekreacyjnego. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł922 m² 943,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z Warunkami Zabudowy na dom jednorodzinny na Marysinie/ Rogach, w rejonie ulicy Woskowej / Wycieczkowej/ Kryształowej. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie głównie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł6 066 m² 304,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży niezabudowany teren inwestycyjny o powierzchni 6000 m2 położony we zachodniej części Łodzi bezpośrednio przy ul. Aleksandrowskiej. Nieruchomość posiada bezpośredni wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł1 907 m² 412,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, których nie wybiera się przypadkiem! To jedna z tych działek, gdzie od pierwszej chwili czuć spokój, przestrzeń i bliskość natury. Na sprzedaż działka o powierzchni 1907.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł567 m² 987,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 567 mkw położona w pobliżu skrzyżowania łagiewnicka/kowalska. W sąsiedztwie terenów zielonych takich jak Las Łagiewnicki oraz Park Julianowski, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

5 000 000 zł800 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży - narożna działka położona przy wjeździe na teren Manufaktury i granicząca z terenem ch Manufaktura. Działka objęta mpzp - uchwała nr LXIX/2061/22 rady miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 361 m² 352,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1361 m - Łódź, al. Gen. Sikorskiego | Radoszcz-Wschód - Działka inwestycyjna 1361 m - Łódź, al. Gen. Sikorskiego | 480 000 zł | Sprzedaż bezpośrednia Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 110 m² 1 306,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość położona jest na jednym z najbardziej prestiżowych łódzkich osiedli- na Julianowie. Działka o wymiarach 24.5 x 45 m. W drodze: prąd, gaz, kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 029 m² 388,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka przy osiedlu domków Powierzchnia 1029m2, znajduje się na osiedlu domków jednorodzinnych na Radogoszczu Zachodzie. Szerokość frontu 24m, w ulicy prąd, woda, kanalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bałuty,Łódź

99 000 zł496 m² 199,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mała kameralna Działka w mieście, super lokalizacja. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

987 000 zł2 385 m² 413,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są nieruchomości, które trudno porównać z innymi. Ta działka to jedna z nich. Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2385 m , położona w zielonej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł489 m² 611,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż kameralna działka budowlana - Łódź, łagiewniki, ul. Jaskółcza Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części Łodzi, na granicy lasu. Z działki można wyjść.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł9 436 m² 1 271,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Top lokalizacja-pod inwestycję, zdecyduj jaką :) Oferujemy Państwu działkę budowlaną przy Al. Włókniarzy 206 (oznaczenie Bi- inne tereny zabudowane) o powierzchni 6418m2+ kolejne 3018m2 będące.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł507 m² 1 142,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę. Lokalizacja: łódź Bałuty / Marysin, ul. Porzeczkowa Działka w cichej, zielonej okolicy, ale znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

347 320 zł914 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz zielonego, cichego miejsca blisko miasta - i chcesz zacząć budowę bez czekania na formalności? Zostały już tylko 3 ostatnie działki przy lesie, z indywidualnymi pozwoleniami na.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł2 001 m² 289,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na prywatnym osiedlu przy Lesie Łagiewnickim homfi ma przyjemność przedstawić wyjątkową działkę budowlaną w otoczeniu pól, lasu i zabudowy jednorodzinnej. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 736 m² 250,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

"sigma nieruchomości " z siedzibą w Zgierzu przedstawia ofertę sprzedaży działki w świetnej lokalizacji - Łódź , okol.ul. Romanowskiej. Ostatnie wolne działki w tej okolicy!.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł3 400 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż w odległości 100 m od ul. Strykowskiej, atrakcyjna częściowo ogrodzona działka budowlano-rolna o powierzchni 3400,00 m2 w kształcie prostokąta (25m X136 m). Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

322 000 zł1 002 m² 321,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł6 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta inwestycyjna - działka Z warunkami zabudowy | łódź bałuty Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Łodzi, dzielnica Bałuty - idealna pod inwestycję komercyjną! Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 761 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/60/2015 Do sprzedaży działka leśna o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 599 zł8 427 m² 474,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8427 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Aleksandrowskiej, z dojazdem od ul. Klinowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 802 zł12 922 m² 541 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jest z wydanymi warunkami zabudowy zarówno na usługi jak i na mieszkaniówkę. Podstawowe Parametry: lokalizacja: łódź, ul. Pojezierska 83 (rejon al. Włókniarzy) - (obręb B-27,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży Działki w Łagiewnikach Działki o powierzchni od 2000m2 do 3000m2, z pozwoleniami na budowę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij