Działka budowlana, ul. Przybyszewskiego
Przybyszewskiego, Widzew, Łódź, łódzkie
- 1 610 100 zł
- 3 578 m²
- 450 zł/m²
Bogusław Neumer
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Przybyszewskiego
Przybyszewskiego, Widzew, Łódź, łódzkie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana, ul. Przybyszewskiego
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 610 100 zł 3 578 m² 450 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 610 100 zł (450 zł/m²)
- Działka: budowlana, 3 578 m²
- dojazd drogą asfaltową
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Bogusław Neumer, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 3-GS-V5NFMRle38
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Przybyszewskiego, Widzew, Łódź, łódzkie
- Otoczenie: umiarkowanie głośno
Opis nieruchomości
Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o charakterze inwestycyjnym, położoną przy jednej z kluczowych arterii komunikacyjnych Łodzi ul. Stanisława Przybyszewskiego.
Kluczowe parametry nieruchomości:
Adres: Łódź, ul. Przybyszewskiego 241
Łączna powierzchnia: 3578 m²
Numeracja działek: 122, 127/1, 127/2 (obręb W-30)
Cena: 1 610 100 PLN
Status: Działka budowlana / inwestycyjna
Lokalizacja i potencjał:
(...)
666 878...
666 878 795