dowolna

Działki leśne Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 049 525 zł15 635 m² 131,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna | Łódź-Złotno 1,56 ha z pozwoleniem na budowę osiedla domów Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy grunt inwestycyjny zlokalizowany w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł1 004 m² 552,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 1004 m , zabudowa rezydencjonalna | Łódź - Ruda Popioły Działka budowlana położona w zielonej części Łodzi w sąsiedztwie kompleksu leśnego, przy.

Szczegóły ogłoszenia

21 390 420 zł63 852 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowoczesny teren inwestycyjny Z prawomocnym pnb Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w strategicznej części Łodzi. Nieruchomość składa się z 8 działek.

Szczegóły ogłoszenia

256 905 zł1 557 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W łodzi ul. Kosodrzewiny (widzew) Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu, które łączy ciszę, bliskość natury i świetną komunikację? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 460 023 zł6 163 m² 399,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana 6163 m2 na sprzedaż ul Podwodna - dzielnica Łódź-Widzew, nowosolna. Lokalizacja: nieruchomość gruntowa znajduje się w Łodzi w spokojnej okolicy. Do centrum Łodzi dzieli.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł744 m² 379,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek na ul. Kolumny Cena działek 380zł/mkw - działka 1 - 764 mkw - działka 2 - 744 mkw - działka 3 - 1491 mkw - media: prąd (w drodze), woda (w drodze) gaz (w drodze) - droga utwardzona -.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry. Mam do sprzedania (przeniesienie dzierżawy) działki rod ' lodex' Maratońska 149 , o powierzchni 300m2 ,dobra lokalizacja autem lub mpk , Cicha i spokojna okolica z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł48 045 m² 31,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna - Lokalizacja Łódź, widzew, ul. Beskidzka Cena 1 500 000 pln. ( 31zł./m2 ) Teren doskonale skomunikowane z całym regionem. Bezpośrednie otoczenie terenu to niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł13 900 m² 161,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m , położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 012 m² 596,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Reprezentacyjna rezydencja? To tylko tu. Zaraz przy zielonych płucach Łodzi. 350 m od Rezerwatu Przyrody Las Łagiewnicki może stanąć Twój wymarzony dom. Rozmiar działki pozwolą cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 110 m² 1 306,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość położona jest na jednym z najbardziej prestiżowych łódzkich osiedli- na Julianowie. Działka o wymiarach 24.5 x 45 m. W drodze: prąd, gaz, kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 599 zł8 427 m² 474,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 8427 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Aleksandrowskiej, z dojazdem od ul. Klinowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 123 m² 230,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pilne: jedyna działka W okolicy Z pozwoleniem na budowę! To ostatnia szansa na zamieszkanie w tej prestiżowej, zielonej części Łodzi. Podczas gdy okoliczne tereny zostały objęte nowym.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł880 m² 135,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży ogrodzonej działki o powierzchni ok 890 m2 w kształcie prostokąta na Bałutach przy ul. Moskule, z wyznaczonym obszarem pod budowę domku rekreacyjnego. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł800 m² 773,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, które łączy prestiż, naturę i ogromny potencjał biznesowy? Odkryj nieruchomość przy ul. Rąbieńskiej w samym sercu dynamicznie rozwijającego się Złotna. To 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł5 619 m² 623 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej lokalizacji pod budowę kameralnego osiedla z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Łodzi to ta alternatywa spełni.

Szczegóły ogłoszenia

92 900 zł600 m² 154,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z kameralnym zadrzewieniem, 9 minut od Skierniewic. W okolicy nowa zabudowa jednorodzinna. Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu uzyskania jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 769 m² 190,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferowana jest działka inwestycyjna z wydanym pozwoleniem na budowę, która dotyczy projektu przedszkola. Można wystąpić o projekt zamienny na inne nieuciążliwe usługi. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 576 m² 166,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna w Łodzi Działka 2576 m2 z Możliwością Podziału! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w południowej części Łodzi, objęta aktualnym miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł5 781 m² 250,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

********** zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość ********** W malowniczym otoczeniu jezior i lasów znajduje się wyjątkowe miejsce na Twój wymarzony dom! osa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

501 250 zł2 005 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** aktualne **** Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Łodzi położoną przy ul. Mileszki przy wjeździe na ulicę Pomorską. Ulica Mileszki została w 2024r. wyremontowana - położony.

Szczegóły ogłoszenia

6 999 999 zł14 749 m² 474,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Łódź - Aleksandrowska | 2 działki inwestycyjne łącznie 14 749 m | wz na halę, stację paliw, wniosek na pawilon handlowy Wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwie sąsiadujące działki.

Szczegóły ogłoszenia

787 000 zł1 907 m² 412,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Są miejsca, których nie wybiera się przypadkiem! To jedna z tych działek, gdzie od pierwszej chwili czuć spokój, przestrzeń i bliskość natury. Na sprzedaż działka o powierzchni 1907.

Szczegóły ogłoszenia

899 090 zł3 963 m² 226,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domem i własnym lasem w otulinie Rezerwatu Przyrody Lasu Łagiewnickiego (do remontu, ogród z własnym lasem, duża działka budowlana, dobry dojazd, 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 558 m² 224,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pragnę zaprezentować urokliwą działkę o numerze 248/11, położoną w prestiżowej dzielnicy Łodzi, przy ulicy Brylantowej. Ta malownicza nieruchomość gruntowa o powierzchni 1558 m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł911 m² 746,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykła okazja inwestycyjna! Działka budowlano-inwestycyjna przy ul. Starogardzkiej 49 w Łodzi doskonała lokalizacja i ogromny potencjał rozwoju Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 507 200 zł1 884 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 884 m2, położona w północnej części Łodzi, w rejonie Bałut, przy ul. Łagiewnickiej 203. Działka szczególnie polecana pod.

Szczegóły ogłoszenia

355 900 zł2 738 m² 129,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych na obrzeżach miasta Łódź.! nie pobieramy prowizji od Kupującego! lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł567 m² 987,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 567 mkw położona w pobliżu skrzyżowania łagiewnicka/kowalska. W sąsiedztwie terenów zielonych takich jak Las Łagiewnicki oraz Park Julianowski, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł3 400 m² 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż w odległości 100 m od ul. Strykowskiej, atrakcyjna częściowo ogrodzona działka budowlano-rolna o powierzchni 3400,00 m2 w kształcie prostokąta (25m X136 m). Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł516 m² 1 259,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: gotowa inwestycja budowlana Łódź, ul. Warszawska Wyjątkowa oferta dla osób, które chcą ominąć wielomiesięczną biurokrację i rozpocząć budowę od razu. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł1 049 m² 416,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zabudowana Łódź Złotno (huta Jagodnica) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1049m , położona przy ul. Muszkieterów 5 w zielonej i spokojnej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł503 m² 834,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 503 m bałuty, świetna lokalizacja Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: łódź Bałuty Spokojna, dobrze skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 233 m² 186,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bałuty Wilanów. Rejon ulic Strykowskiej, okólnej Działka o powierzchni:1233 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę. Działka nieogrodzona, wokół luźna zabudowa jednorodzinna Z asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł824 m² 716,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Jedyna działka na sprzedaż W tej okolicy zadzwoń, ustalmy spotkanie! Opis działki: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 824 m , przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną (dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 750 zł5 487 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentowana działka na sprzedaż to unikat w skali łódzkiego rynku nieruchomości. Położona w północnej części miasta, znajduje się w bezpośredniej otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

456 000 zł1 547 m² 294,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Zamieszkaj w miejscu, gdzie czas płynie wolniej! Prezentowana nieruchomość gruntowa, położona jest we wschodniej części Miasta Łodzi, przy ul. Szafrańskiej 24, to obszar dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł7 172 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej Łódź-Bałuty Lokalizacja: województwo: łódzkie Powiat: łódź Gmina: łódź-Bałuty Obręb: b-60 Dane techniczne działki: numer działki: 123/1 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

775 500 zł1 410 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkową działkę na Złotnie! Na sprzedaż działka o powierzchni 1410 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.