dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 543 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 543 ogłoszenia

8 990 000 zł5 611 m² 1 602,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 863 m²

Nieruchomość w centrum Łodzi: - w otoczeniu zabudowy śródmiejskiej, - zaledwie 300 m od ulicy Piotrkowskiej, - pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną lub usługową. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł77,60 m² 5 025,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   potencjał, prestiż I dusza 77 m W modernistycznej kamienicy Z 1938 roku Szukasz nieruchomości z "charakterem", która oferuje coś.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł54,34 m² 5 152,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Łódź bałuty, ul. Młynarska 8 Mieszkanie znajduję się na parterze. Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy blisko Manufaktury! lokalizacja: ul. Młynarska, łódź - Bałuty. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł122,49 m² 8 155,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 122,49 m , zlokalizowane na 3 i 4 piętrze w kameralnym bloku przy ulicy Armii Krajowej na Retkini. Idealne dla młodej rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

949 000 zł116,59 m² 8 139,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:291 m²

Nowoczesny dom na olechowie 4 sypialnie, garaż I twój prywatny ogród! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz miejsca, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł79,67 m² 7 405,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** tylko W home park nieruchomości! *** Oferta dotyczy sprzedaży apartamentu w centrum Łodzi, 150 m od ul. Piotrkowskiej. Apartament o pow. 79,67 m , na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 650 zł88,35 m² 7 760,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Śródmieście - serce miasta! Wyjątkowe mieszkanie! 4 pokoje + balkon, usytuowane na 3 - piętrze w nowo powstającym kompleksie mieszkaniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł320 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Nowoczesny dom z oranżerią i dużą działką Łódź, ul. Kąkolowa 90 | 250 m + ogród 1600 m <br/><br/><br/>na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

304 991 zł37 m² 8 243 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie blisko Manufaktury | 37 m | winda | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł72,80 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

4 pokojowe mieszkanie na rozchwytywanym Janowie - Olechowie! Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w okolicy ze świetnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę apartamentu w Łodzi przy ul. Traktorowej. Apartament o powierzchni 48m2 składający się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 998 zł250 m² 4 799,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, obejmująca dwa niezależne domy wolnostojące położone na jednej działce (1200m2) w Łodzi, przy ul. Kownackiej. To rzadko spotykana oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23 mkw, położona na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Organizacji win 52. Opis mieszkania: lokal w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni ul. Skalna Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m , oddany do użytku w 1990 roku, położony na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł51 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł67 m² 12 820,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m , położonego na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 134 zł43,75 m² 10 037,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż nowej inwestycja w doskonale skomunikowanym miejscu na mapie Łodzi - 2km od Manufaktury, 2km od ul. Piotrkowska ( część deptakowa ), 700m od Uniwersytetu Medycznego Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł27,18 m² 8 793,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Lokal: powierzchnia: 27,18 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 4 / 4 Stan: gotowe do wprowadzenia Układ: pokój dzienny oddzielna kuchnia łazienka z wc przedpokój Dodatkowe atuty: wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 400 zł29,67 m² 10 461,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł26,90 m² 7 992,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| bez prowizji- do własnej aranżacji, słoneczna i cicha kawalerka o pow. 26,90 m 2 na III piętrze - pełna własność z księgą wieczystą, bez zadłużeń - ul. Lniana W skład.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł860 m² 825,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w dzielnicy Górna: - wśród zabudowy mieszkaniowej, - ok. 7 km od ścisłego centrum miasta, - idealna pod wielofukcyjną inwestycję. Na sprzedaż jest prawo własności działki.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł49 m² 10 551,02 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, przestronne mieszkanie z otwartą przestrzenią w salonie, o powierzchni ponad 49 m kw. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

18 880 000 zł32 000 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni około 32 000 m (3,2 ha), położona w Łodzi przy ul. Brzezińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł3 332 m² 155,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Jeśli marzysz o miejscu, w którym poranna kawa smakuje inaczej - w ciszy, z widokiem na zieleń i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł45 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania wyremontowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 45m2. Zlokalizowane w świetnej lokalizacji w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

411 000 zł36 m² 11 416,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 35,75 m , położone w samym sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 194, na 2. piętrze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

6 650 000 zł10 735 m² 619,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 10 735 m , położona w Łodzi bezpośrednio przy ul. Brzezińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł36 m² 13 472 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe I wyposażone (w pełni umeblowane) kompaktowe 2 pokoje w fuzji! Gotowe do zamieszkania! idealna inwestycja nie wymaga żadnych dalszych nakładów! Zadzwoń i umów się na oglądanie:.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie ogloszenie sprzedam na tym portalui bo drogie sa ogloszenia dot sprzedania mieszkania jak za zboze sie placi za takie ogloszenie a tu masz taniej.

Szczegóły ogłoszenia

9 460 920 zł19 308 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o ogromnym potencjale, położona w strategicznym punkcie Łodzi - tuż przy węźle.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł12 792 m² 145,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia budzą wyobraźnię. To właśnie jedno z nich - przestronny teren w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

186 000 zł24,21 m² 7 682,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Nie kupuj kota w worku. Wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect. Zapewnia Ci ona aż 12 miesięcy ochrony przed awariami i pełny spokój po transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1879

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyremontowane 2 pokoje z co na ul. Tuwima w Famule Heinzla przy Dworcu Łódź Fabryczna obok Flow i ul. Piotrkowskiej Sprzedaż bezpośrednia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 610 zł77,70 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 77,7 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł242 m² 5 495,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 502,35 m , zlokalizowany przy prestiżowej ul. Piotrkowskiej 204/210 w Łodzi. Jeszcze rok temu działał tu sklep sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 896 zł61,52 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,52 m , położone na parterze w trzypiętrowym budynku z windą, na nowoczesnym i kameralnym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 638 zł57,31 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,31 m , położone na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku z windą, na nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39.23 m , zlokalizowane na 2. piętrze na pięknym osiedlu, które powstało na terenach dawnej fabryki bawełny i przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł112 m² 7 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:189 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m2 usytuowany na działce 189 m2, położony w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł4 838 m² 258,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4838 m z ogromnym potencjałem deweloperskim, zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi (okolice ulic Kolumny.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł44,50 m² 11 123,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 44,5 m z rewelacyjnym widokiem na Łódź - na 9 (ostatnim) piętrze apartamentowca wybudowanego w 2025 roku w inwestycji Tuwima.