dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Osiedle Ruda Pabianicka

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł52,90 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest garaż, który z pewnością docenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tabelowa 34

Ruda Pabianicka Łódź

546 910 zł60,10 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 1. piętrze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc oraz loggii. Lokal położony jest przy ul. Tabelowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tabelowa 34

Ruda Pabianicka Łódź

546 910 zł60,10 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tabelowa 34

Ruda Pabianicka Łódź

722 610 zł77,70 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz łazienki. Lokal położony jest przy ul. Tabelowej, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania (72,71 m2) w stanie do remontu (z projektem przebudowy!) na które składają się : - 2 pokoje w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 725 750 zł3 835 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 2 działki o łącznej pow.3835m2 z uchwalonym MPZP, w dzielnicy Ruda Pabianicka ok. Lasu Popioły. Dojazd drogą utwardzoną, media: prąd na działce, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

4 415 000 zł8 830 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z mpzp. Powierzchnia terenu 8.830m2. Forma własności - użytkowanie wieczyste. Lokalizacja - ok. ul. Pabianickiej / Ruda Pabianicka / Media -energia,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł911 m² 746,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Niezwykła okazja inwestycyjna! Działka budowlano-inwestycyjna przy ul. Starogardzkiej 49 w Łodzi doskonała lokalizacja i ogromny potencjał rozwoju Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

479 000 zł49,60 m² 9 657,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne rodzinne mieszkanie o powierzchni 49 m2, na parterze bliźniaka. Do mieszkania przynależy dosyć duży ogród po stronie wschodniej, gdzie promienie słońca zaglądają od samego rana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

649 000 zł74,16 m² 8 751,35 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Ten 74-metrowy dom, usytuowany tuż przy wjeździe na osiedle, to świetny wybór dla rodziny, która ceni wygodę i praktyczność. Na parterze jest przestronna strefa dzienna z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, Mały Skręt

Ruda Pabianicka Łódź

529 000 zł61,95 m² 8 539,14 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Ten 61-metrowy dom z ogródkiem znajduje się w wyjątkowym miejscu w sercu osiedla, w sąsiedztwie naturalnie zachowanej strefy zieleni, która zapewnia kojący widok i świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Ruda Pabianicka,Łódź

798 000 zł84 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:225 m²

Jeśli szukasz nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy dla siebie lub rodziny - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź - Górna (ruda) okolice ul. Ksawerowskiej i Ikei oraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł49,47 m² 13 139,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,21 m² 6 950,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Przewodniej 14 na Rudzkiej Górze. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i przeznaczony jest do generalnego remontu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł772 m² 906,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o powierzchni 772 m , zlokalizowana w Łodzi przy ul. Romana 2a. Na działce znajduje się budynek o powierzchni ok. 90 m do rozbiórki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł62,90 m² 9 697,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z trzech budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Ruda Pabianicka,Łódź

1 720 000 zł144,11 m² 11 935,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144 m w Łodzi (dzielnica Górna) usytuowany na skrajnej działce o pow. 351 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Rozalii

Ruda Pabianicka Łódź

886 000 zł74 m² 11 972,97 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki na parterze oraz 3 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Rozalii

Ruda Pabianicka Łódź

826 000 zł74 m² 11 162,16 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Rozalii

Ruda Pabianicka Łódź

930 000 zł74 m² 12 567,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:sierpień 2026

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł109 m² 5 963,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom W atrakcyjnej lokalizacji łódź górna / ruda pabianicka Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych części Łodzi Ruda Pabianicka, na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34,98 m² 13 121,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 34,98 m , położonego na parterze apartamentowca na ogrodzonym osiedlu w Łodzi Górnej - Ruda.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

18 500 000 zł14 809 m² 1 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej W łodzi, dzielnica górna, oś. Ruda pabianicka Nieruchomość przygotowana pod inwestycję deweloperską o chłonności łącznej 16.143,26.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł56,65 m² 11 067,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się na ogrodzonym osiedlu w Łodzi Górnej - Ruda Pbianicka ul. Dzwonowa. Doskonała lokalizacja i niska zabudowa apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł266 m² 11 240,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

To dom gotowy nie do wykończenia, lecz do zamieszkania. Wszystkie pomieszczenia zostały w pełni wykończone: podłogi, łazienki, drzwi, oświetlenie i detale tworzą spójną, dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł135 m² 8 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 135 m , usytuowanego na dużej działce o powierzchni 915 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł4 255 m² 575,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łódź ul. Rafowa 42: działka budowlana nr 314/5 o pow. 4.255 m2 (w zdjęciach screeny z Geoportalu). Stan prawny czysty: w działach III i IV kw brak wpisów. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

613 305 zł61,95 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

578 500 zł65 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i realną oszczędność już na starcie? Ta oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle rynku. Przestronne i funkcjonalne wnętrze daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł45,90 m² 10 348,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł186 m² 7 129,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Oferta dotyczy przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 186 m , usytuowanego na dużej działce o powierzchni 989 m , położonego w cichej i zielonej okolicy Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł90,84 m² 12 076,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, komfortowego dwupoziomowego mieszkania w zabudowie typu czworak, położony na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z 2018 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

497 673 zł50,27 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 296 zł47,01 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

witam, proponuję Państwu fajne trzy pokojowe mieszkanko znjdujące się na zamkniętym osiedlu w pobliżu parku i stawów Stefańskiego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

535 887 zł54,13 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ruda Pabianicka,Łódź

3 300 000 zł268 m² 12 313,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 193 m²

Niepowtarzalna rezydencja Z widokiem na starodrzew Cicha okolica | Wysoki standard wykończenia | Ekskluzywne meble w cenie | 5,5 metrowy sufit | Oczko wodne Ta wyjątkowa rezydencja to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł63,40 m² 9 621,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²91,53 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia budynek wolnostojący z przeznaczeniem na warsztat samochodowy > o powierzchni 91,53 m2 > usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 809 m2. Budynek i teren wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł57,20 m² 9 965,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Tabelowa to kameralne osiedle składające się z 3 budynków wielorodzinnych o niebanalnej architekturze. Każdy budynek składa się z 16 mieszkań i stanowi odrębny etap.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł178,94 m² 39,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:697 m²

Do wynajmu obiekt usytuowany na ogrodzonej działce o pow. 697m2. Obecnie znajduje się tam warsztat samochodowy. Powierzchnia użytkowa 178,94m2. Warsztat składa się z hali warsztatowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł49,69 m² 12 998,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

~~~ Ta nieruchomość jest objęta pakietem vero protect - zyskujesz 12 miesięcy ochrony w cenie! ~~~ Zapraszam do zapoznania się z ofertą, której nie sposób zignorować. To 50-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

616 572 zł62,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

2 750 zł100 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala: powierzchnia użytkowa ok 100 mkw Budynek dostępny 24h na dobę. Parking dla samochodów osobowych znajduje się bezpośrednio przy lokalu. Opłaty za media: energia elektryczna wg zużycia na.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

35 000 zł1 424 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala: powierzchnia użytkowa ok 1424 mkw. Wysokość pomieszczenia od 3,8 m do 9,5 m (dach szedowy) Dostęp do hal: jedna brama z poziomu 0 wymiary: szer. 4,8m, wys. 3,2m Trzy bramy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł750 m² 932 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ok 750 mkw i wymiarach 23 x 32,5 m. położona tuż obok Rudzkiej Góry. Dla terenu tego nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij