dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Osiedle Stoki

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 479 000 zł259 m² 5 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Więcej informacji: iwona 511*014*820   Wszystkie oferty na stronie: 4alternatywy Zapraszam Państwa do zapoznania się z niemałym domem z ogromnym potencjałem. - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 566 zł78,02 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, wc, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

479 180 zł49,40 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 120 zł74,30 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

130 000 zł445 m² 292 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka przemysłowo-usługowa o pow.445m2 (wym.20mx22m) na Stokach ok. centrum handlowego M1. Działka z projektem budynku 2-piętrowego o pow. 90m2 z podpiwniczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 387 m² 224 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1387m2 z warunkami zabudowy oaz pozwoleniem na budowę z projektem domu Azuryt Archido. Istnieje możliwość wystąpienia o projekt.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł728 m² 357 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki budowlane, położone w malowniczej okolicy Łodzi o pow. 665m2, 783m2, 728m2-z przyłączem wody na działce, 732m2, 981m2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł783 m² 351 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki budowlane o pow. 783m2, 728m2, 981m2, 732m2, 665m2 z warunkami zabudowy oaz pozwoleniem na budowę z projektem domu Azuryt Archido. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 200 m² 273 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2200m2 z warunkami zabudowy oaz pozwoleniem na budowę z projektem domu Azuryt Archido. Istnieje możliwość wystąpienia o projekt.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł665 m² 361 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 139 000 zł128,50 m² 8 863,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jest to ostatni dostępny dom W tej kameralnej inwestycji. Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości w stanie deweloperskim premium, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, jasne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2 na 1 piętrze. Mieszkanie położone w dzielnicy Widzew na Stokach. W pełni wyposażone gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

317 000 zł40 m² 7 925 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferuję do sprzedaży bardzo ładne, jasne, przestrzenne mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 40 m2 na 1 piętrze (+ 25 m2 pomieszczenie gospodarcze ) Mieszkanie położone w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł658 m² 3 875,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 846 m²

Rezydencja unikat, czarna perła na łódzkich Stokach. Nieruchomość - potęga 650 m2 luksusu pod dachem. Widzieliście tak ogromny i wszystkomający dom? Mimo kilku lat, ta willa nadal robi.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urządzone, przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m w spokojnej okolicy w nowej inwestycji przy ulicy Telefonicznej Przytulny estetycznie urządzony lokal w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł785 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Zamień marzenia na fundamenty - wyjątkowa działka na Stokach | Łódź, ul. Czerwone Wierchy | 785 m | mpzp | media. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom, który daje więcej możliwości niż standardowa nieruchomość. Na sprzedaż wolnostojący budynek z 2015 roku o powierzchni ok. 180m , położony na działce 670 m . Już na pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

366 282 zł1 197 m² 306 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1197 mkw położona na Stokach. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

577 900 zł67,19 m² 8 600,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które będzie składało się z trzech kameralnych budynków umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną zielenią na łódzkich Stokach. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61,59 m² 7 452,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż oferuję przestronne, przytulne mieszkanie o powierzchni 61,59 m, położone na 1 piętrze w kameralnym bloku z cegły z 1943.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom z charakterem i ogrodem pełnym zieleni ul. Skalna Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m , oddany do użytku w 1990 roku, położony na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zostało ostatnie mieszkanie! umeblowane, wyposażone I gotowe do wprowadzenia! Oferta dotyczy sprzedaży dwu- poziomowego mieszkania w Łodzi. Mieszkanie o pow. 85 m ,łączy zalety.

Szczegóły ogłoszenia

277 777 zł62,78 m² 4 424,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w otoczeniu zieleni? Chciałbyś mieć blisko do centrum miasta, ale nie czuć zgiełku, hałasu i smogu? To właśnie je znalazłeś - na łódzkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł140 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam piętrowy dom wolnostojący na dużej działce, zlokalizowany w zaciszu Stoków. Dom z cegły oryginalnie jest z 1955 roku roku. W 2008 roku został od podstaw odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²100 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu usługowo handlowego położonego na Stokach nieopodal ulicy Morskie Oko. Nieruchomość o powierzchni około 100m2 w którym przez ostatnie 20 lat prowadzona.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł2 652 m² 301,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2652 mkw położona na Stokach. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dla amatorów większych przestrzeni. Oferujemy przestronne mieszkanie w Łodzi przy ul. Szczytowej. Metraż 80 m2 o bardzo korzystnym układzie- idealne dla większej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł144 m² 8 680,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękną i unikalną nieruchomość na Łódzkich Stokach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, zabytkowego domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

277 777 zł62,78 m² 4 424,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z potencjałem na Twój biznes + wyremontowana kawalerka w pakiecie! Szukasz miejsca, które można urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Szukasz miejsca, które zapewni komfort Twoim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł426,60 m² 6 094,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Ten wyjątkowy willowy dom z 2005 roku o powierzchni 426,60 m , usytuowany jest na działce 1170 m w spokojnej, zielonej części osiedla Stoki. Nieruchomość łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł19,24 m² 8 836 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Jeśli szukasz przytulnej kawalerki w kameralnym budynku i w spokojnej okolicy - to ta alternatywa jest dla Ciebie. Lokalizacja: łódź - Stoki okolice ul. Chałubińskiego. Przedstawiam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł184 m² 8 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nieruchomość dla osób, które oczekują czegoś więcej niż tylko miejsca do życia. Ten dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu na obrzeżach Łodzi, łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

793 526 zł91,78 m² 8 645,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | ogród + ogromny taras | idealne dla rodziny Cena promocyjna: 793 526 zł (zamiast 885 306 zł) - miejsce w hali garażowej: 43 000 zł - miejsca zależne 2 szt. w hali garażowej 64.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł457 m² 656,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż 2 działki budowlane - Łódź, stoki, ul. Gubałówka Łączna szerokość: 16 m (każda działka po 8 m) Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 €3 000 m² 2,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa 3 000 mpl, z podstawową obsługa logistyczną, tj transfer pełnopaletowy, depozyty. Kluczowe informacje: dostępność: do ustalenia indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 360 zł340 m² 3 233,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:213 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) na osiedlu Stoki, w dzielnicy Widzew, w Łodzi. Nieruchomość zadbana, w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł690 m² 304,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Polecam działkę budowlaną z pozwoleniem na budowę, media w drodze, gaz w realizacji, prąd i woda w ulicy, sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysy

Stoki,Łódź

585 000 zł61 m² 9 598,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Łodzi miejsca, które daje oddech, światło i poczucie bezpieczeństwa? Tutaj słońce naprawdę jest codziennym gościem, a cisza staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stoki,Łódź

255 000 zł29 m² 8 796,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect , która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.