dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 534 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 534 ogłoszenia

349 000 zł42,42 m² 8 227,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 4. piętrze w kameralnym, niskim bloku przy ul. Kusocińskiego 118, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł47,36 m² 7 960,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie, w niskim bloku, w spokojnej okolicy na Retkini. Mieszkanie ma powierzchnię 42,42 m i jest w bardzo dobrym stanie zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł93,50 m² 6 299,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej, samo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

273 469 zł26 m² 10 518,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: tuż obok szereg przystanków autobusowo-tramwajowych Politechnika Łódzka 150m 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

225 000 zł34,76 m² 6 472,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Jeżeli szukasz mieszkania w konkretnej okolicy i nie jesteś zwolennikiem zamieszkania w bloku lub wieżowcu z wielkiej płyty ta oferta jest dla Ciebie. Oferuję do sprzedaży 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,51 m² 11 551,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu przy ul. Falistej w Łodzi Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel.   Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

331 000 zł43 m² 7 697,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy | centrum Łodzi | ul. Nawrot Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Łódź , przy ul. Nawrot 72. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim, odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł29,01 m² 10 682,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie - atal Zakup bez 2% podatku pcc lokalizacja, atlas Arena - 7min Dworzec Łódź Kaliska - 8min Park im. ks J. Poniatowskiego - 8min Park na Zdrowiu.

Szczegóły ogłoszenia

535 500 zł85,82 m² 6 239,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Kopernika, w rewitalizowanej części Starego Polesia, jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł54,08 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Szukasz przestronnego, dwupokojowego mieszkania? Zależy Ci na wnętrzu gotowym do wprowadzenia? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Dokładny przedmiot sprzedaży stanowi 2 pokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,56 m² 6 659,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy zlokalizowany przy Rynku Bałuckim w Łodzi. Lokal położony na parterze budynku z 2010 roku, składa się z 2 pomieszczeń o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł149,54 m² 8 693,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż nowoczesny dom, który na tym etapie budowy dostosuje się do potrzeb twoich i twojej rodziny. Istnieje również możliwość wykończenia domu 'pod klucz'.

Szczegóły ogłoszenia

1 048 360 zł84,59 m² 12 393,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m z prywatnym ogrodem 180.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł51 m² 9 588,24 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Interesujące, trzypokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na Julianowie. Nieruchomość została gruntownie wyremontowana sześć lat temu. Wymienione zostały nie tylko wszystkie instalacje ale.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł44,11 m² 6 687,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie 44,10 m2, 3 pokojowe na parterze 4 piętrowego bloku, rozkładowe, położone przy ul. Łagiewnickiej, na Bałutach, blisko Manufaktury. Mieszkanie jest świetne pod inwestycję lub do.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł940 m² 2 340,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 121 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży obiektu usługowo-magazynowego ewentualnie drobnej produkcji. Obiekt znajduje się na terenie ogrodzonym, wyłożonym kostka brukową, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł328,66 m² 6 389,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:377 m²

Oferuję na sprzedaż kamienicę z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położoną na łódzkim Karolewie, blisko skrzyżowania Bandurskiego-Wileńskiej. Nieruchomość daje szerokie możliwości: od.

Szczegóły ogłoszenia

2 457 540 zł491,76 m² 4 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Jeśli szukasz miejsca na siedzibę firmy z dużym potencjałem w pobliżu autostrady A2 i stacji pkp - to ta alternatywa jest dla Ciebie. TA oferta tylko U nas! Marcin Dzido tel.:.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł1 000 m² 447 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1000 m z pozwoleniem na budowę Łódź, ul. Padokowa - Cena: 447 000 zł - Powierzchnia: 1000 m - Lokalizacja: łódź, ul. Padokowa - Status prawny: wydane pozwolenie na budowę! (dom ok.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Chcesz mieć blisko do Lasu Łagiewnickiego? To nieruchomość dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,9 m , w spokojnej, zielonej okolicy Radogoszcz Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Rodzinny segment 220 m na zielonym Julianowie przy ulicy Sasanek - idealny dla rodziny- przestrzeń, cisza i komfort Na sprzedaż przestronny, komfortowy segment o powierzchni 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł83 m² 9 337,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z tarasem | 83 m | Górna - Rokicie Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 mkw, z osobną kuchnią oraz dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

285 000 zł27,97 m² 10 189,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wszyscy jesteśmy tylko aktorami na scenie własnych ambicji, ale to Ty decydujesz, czy zagrasz rolę życia w luksusowym anturażu. Ten nowoczesny apartamentowiec to nie jest zwykła sypialnia, to Twój.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł35,19 m² 9 036,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w wieżowcu przy ul. Lermontowa na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł52,97 m² 8 023,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do Sprzedania M-4 o powierzchni 53m2 położone na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Retkinia Południe. Mieszkanie raczej do własnej aranżacji, ale można się wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł58 m² 4 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:262 m²

Oferujemy na sprzedaż nieduży dom o powierzchni 58 m , usytuowany w Łodzi Górnej, przy ul. Chłodnikowej. Idealne miejsce dla rodziny oraz osób ceniących bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50,17 m² 9 746,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 5. piętrze w wieżowcu na terenie Starych Bałut w Łodzi. Budynek jest docieplony , zadbany, z wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50,17 m² 8 351,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty: robert Szeidl Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu w budynku z cegły, blisko Manufaktury. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł186 m² 7 129,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:989 m²

Oferta dotyczy przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 186 m , usytuowanego na dużej działce o powierzchni 989 m , położonego w cichej i zielonej okolicy Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 71,96 m w inwestycji "city Park". Lokalizacja City Park to popularna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,38 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 24,8 m , usytuowane na 2 piętrze w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, osobnej sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się we wschodniej części Śródmieścia, w rejonie ulic Narutowicza, uniwersyteckiej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł44,31 m² 6 973,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: dogodna, centralna lokalizacja w Łodzi, która oferuje wyjątkową równowagę między bliskością centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł56,98 m² 9 161,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji ul. Jaracza, łódź Śródmieście Przestronne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 56,98 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł34 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

M-2, łódź, ul. Chóralna, 34m2, do negocjacji Na sprzedaż jasne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 34m2, zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Chóralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł1 769 m² 847,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| 0% Bez prowizji od kupującego - działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych - Łódź Rogi, ul. Ametystowa Do sprzedania działka o pow. 1769 m 2 w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł23,11 m² 1 514,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: zm/kl54/2024 Oferujemy mieszkanie w prywatnej kamienicy zlokalizowanej na Starym Widzewie w Łodzi. Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

306 937 zł29,26 m² 10 489,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja graniczy z Parkiem R.W. Pileckiego i jest zlokalizowana na pograniczu dwóch dzielnic Bałuty oraz Polesie w okolicy ulicy Srebrzyńskiej ok. 15min od Łódzkiej Manufaktury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera | Bez podatku Pcc | bez prowizji Na sprzedaż: nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie na nowym osiedlu - 30 m Mieszkanie zostało zaprojektowane w bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł77 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930