dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Osiedle Karolew

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

269 000 zł39,10 m² 6 879,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się przy ul.Bratysławskiej w dzielnicy Karolew. Lokal znajduje się na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 087 zł42,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w nowoczesnym budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący budynek na działalność gospodarczą - biuro, usługi, firma komputerowa, firma architektoniczna, itp. Budynek na osiedlu mieszkaniowym karolew, blisko Dworca Kaliskiego i Al.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

441 099 zł47,43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z balkonem w świetnej cenie Koniec budowy Czerwiec Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z doskonałą komunikacją i dostępem do wszystkiego, co.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

349 000 zł43 m² 8 116 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Szukasz wyjątkowego mieszkania gotowego do zamieszkania? Zapomnij o przeciętności oto atrakcyjna alternatywa, która wyróżnia się charakterem i klimatem. Lokalizacja: łódź - Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Lokal na I piętrze w wolnostojącym 2 piętrowym budynku przeznaczonym na biura , usługi budynek na osiedlu mieszkaniowym karolew, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

773 952 zł88,96 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Retkinia / Karolewska | 88,91 m | 4 pokoje | 8 700 zł/m | 7 piętro | 0% prowizji Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,91 m , zlokalizowane na 7. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,88 m² 8 980,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 47,88 m przy ulicy Wileńskiej we wschodniej części Retkini. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący budynek na działalność gospodarczą np. Szkoła, przedszkole, biuro, usługi, firma komputerowa, firma architektoniczna, itp. Najemca 0% prowizji! budynek na osiedlu mieszkaniowym karolew,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,98 m² 8 585,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

Lokal na parterze w wolnostojącym 2 piętrowym budynku przeznaczonym na biura , usługi budynek na osiedlu mieszkaniowym karolew, blisko Dworca Kaliskiego i Al. Włókniarzy do wynajęcia parter -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,58 m² 7 707,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w wieżowcu na piętrze pierwszym na osiedlu Karolew ul. Bratysławska. Mieszkanie jest częściowo rozkładowe z dużego pokoju wchodzimy do dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 685 zł54,71 m² 9 206,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę komfortowego apartamentu w nowopowstałej inwestycji na łódzkim Karolewie. Bez podatki pcc , bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 087 zł42,59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie 42,59 m - idealne do życia lub pod inwestycję | Łódź Szukasz mieszkania, które łączy komfort, świetną lokalizację i wysoki potencjał wzrostu wartości? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52,70 m² 7 305,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Łódź Karolew, ul. Wileńska Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Łodzi? Ta oferta na łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,96 m² 7 984,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Karolew wzywa! Twoje 45 m czystego potencjału. Uwaga: to ogłoszenie zawiera śladowe ilości sarkazmu i ogromne pokłady możliwości! Masz dość oglądania mieszkań w stylu późny Gierek.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł52,29 m² 8 795,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Sulma Real Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w sercu Karolewa, przy ul. Wileńskiej. To przestronne, narożne mieszkanie. Jasne, ciche i ciepłe, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł112 m² 7 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:189 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112 m2 usytuowany na działce 189 m2, położony w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46,49 m² 7 076,79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania z widokiem, który nigdy się nie znudzi? Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,49 m , położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Karolew,Łódź

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Łódzka giełda nieruchomości .Do Sprzedania po generalnym remoncie rozkładowe mieszkanie -2 pokojowe 43m2+ balkon i piwnica o powierzchni 5m2 na 9 piętrze przy ulicy Bratysławskiej. Winda od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

709 746 zł82 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Promocja! Tylko 8 990 zł/m2! Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację aby zdążyć na promocyjną cenę! Jestem dostępna w godzinach 9:00-20:00! Bez prowizji! | Bez podatku pcc! | Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Karolew,Łódź

1 049 999 zł208 m² 5 040,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom inwestycyjny przy Parku na Zdrowiu - idealny pod wynajem lub podział na niezależne lokale. Na sprzedaż funkcjonalny dom typu bliźniak o powierzchni 208 m , położony tuż przy Parku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Karolew,Łódź

382 884 zł43 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Karolew,Łódź

441 099 zł47 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 47,43 m - idealne do życia lub pod inwestycję | Łódź Szukasz mieszkania, które łączy komfort, świetną lokalizację i wysoki potencjał wzrostu wartości? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Karolew,Łódź

503 685 zł55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na V piętrze - panorama łodzi idealny układ dla pary lub rodziny: przestronny salon z aneksem kuchennym - ponad 25 m (miejsce na duży stół, wygodną sofę i wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

389 000 zł60 m² 6 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witaj w leonarciarzu. Karolew - zielono, spokojnie, ptaki robią koncerty za darmo, a jednocześnie wszystko masz pod ręką. Sklep? Jest. Tramwaj? Jest. Życie? Też jest. I to bez spiny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

305 000 zł37 m² 8 198,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w cichej i zielonej części Karolewa. Powierzchnia: 37,20 mkw Piętro: 3 Dodatkowo: balkon oraz piwnica Mieszkanie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

300 192 zł31 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na prezentację! Jestem dostępna w godzinach 9:00-20:00! Bez prowizji! | Bez podatku pcc! | Zakup bezpośrednio od dewelopera Lokalizacja Karolew to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żubrowej

Karolew,Łódź

338 000 zł48 m² 7 044,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola, szkoły oraz sklepy, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

199 999 zł25 m² 7 999,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na 4. piętrze w 4-piętrowym w bloku na osiedlu Karolew. Rozkład pomieszczeń: -pokój -kuchnia -łazienka Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

314 999 zł48 m² 6 562,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

***nowa cena*** Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 , zlokalizowane na parterze w 3-piętrowym bloku - Polesie, łódź. Lokal o bardzo dobrym rozkładowym układzie - składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maratońska

Karolew,Łódź

426 396 zł47 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje z balkonem w świetnej cenie - ostatnie chwile promocji 8990 zł/m Klucze Wrzesień 2026! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karolew,Łódź

399 000 zł55 m² 7 299,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje - 55 m 2 | komróka | 7 piętro | zach-wsch | dostępne od zaraz | winda Z poziomu "0" Przestronne 3 pokoje na Karolewie - Dwustronne, jasne, widne! Na sprzedaż jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Karolew,Łódź

450 000 zł55 m² 8 232,71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na siódmym piętrze w wieżowcu na Karolewie. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

497 597 zł55 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta w tej cenie znika szybciej niż ogłoszenie! Zadzwoń teraz i zarezerwuj mieszkanie, zanim zrobi to ktoś inny! Promocja! tylko teraz - jeśli zadzwonisz do mnie - możesz kupić to lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Karolew,Łódź

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Znajduje się na 10 piętrze w 11- piętrowym wieżowcu na Karolewie. Składa się z: przestronnego salonu 2 pokoi, które mogą służyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

440 000 zł65 m² 6 722,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem położone na 4 piętrze w wieżowcu na osiedlu Karolew. Lokal składa się z : - 4 pokoi ( 17, 11, 7.5, 9.3 m2) - kuchni ( 9 m2) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Karolew,Łódź

359 000 zł53 m² 6 830,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Wileńskiej na osiedlu Karolew. Lokal jest w stanie do remontu, co umożliwia aranżację według własnych upodobań Na 53m składa się: # salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

305 000 zł37 m² 8 198,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bandurskiego

Karolew,Łódź

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze 10-piętrowego wieżowca w okolicy ulicy Bandurskiego. W skład lokalu wchodzą: salon, dwie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij