dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Bałuty

679 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

679 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

48,14 zł/m²62,32 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Numer oferty W biurze: wl/klb3/2025 Oferujemy lokal użytkowy, własnościowy, położony w Łodzi przy ul. Limanowskiego 41/43, front. Lokal wyremontowany - adaptacja na salon beauty/ fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 737 zł83,09 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch loggii. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 063 zł37,07 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 110 zł67,66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki oraz loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

763 000 zł66,38 m² 11 494,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,38 m w inwestycji Neo Teo przy ul. Grabieniec w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją okien na zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł47,60 m² 6 491,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na parterze do indywidualnej aranżacji. Park Szarych Szeregów w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Zagospodarowane osiedle - sklepy, punkty usługowe, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł134 m² 9 701,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Marina-Twój rejs do wymarzonego miejsca na ziemi Tu jest tak jakby luksusowo! Kiedy patrzy się na tę nieruchomość to jedyna myśl w głowie to właśnie to słynne hasło z polskiego filmu! Bo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łódź

Wzniesień Łódzkich,Łódź

1 550 000 zł194 m² 7 989,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom dla Tych, co chcą, ale nie wiedzą jaki Nie wiesz jeszcze, jaki jest dom twoich marzeń? My wiemy! My nie tylko wiemy, my mamy ten dom dla Ciebie! Dlaczego jest dla Ciebie? Bo stoi w cudnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 890 zł68,62 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł77 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta Agencji Nieruchomości dostępna tylko u nas na wyłączność, zapraszamy! For English please call me at   Mieszkanie dostępne od 01 czerwca. Umowa najmu na minimum 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,09 m² 7 791,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą umeblowanego mieszkania typu M3 z balkonem, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi na Teofilowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,92 m² 9 590,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu loggia, w pełni rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu (winda w budynku) znajdującego się w Łodzi przy ul. Julianowskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł36,29 m² 7 853,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Numer oferty W biurze: sm/el18/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47,88 m² 35,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie na ulicy Kniaziewicza - dwa przestronne pokoje, aneks kuchenny i łazienka. Bardzo dobry dojazd do Centrum i błyskawiczny wyjazd na autostradę A2 i S14. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrzeń bezpieczeństwo i wygoda w nowoczesnym mieszkaniu z garażem od zaraz. Nowy apartamentowiec na ulicy Świtezianki. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Centrum i wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 620 zł41,40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 080 zł60,60 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 060 zł60,60 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:listopad 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł43,19 m² 37,05 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne sympatyczne mieszkanie - ulica Sprawiedliwa przy Limanowskiego. Doskonały dojazd do Centrum i wyjazd z Łodzi w każdym kierunku. Opis mieszkania. Dwa osobne pokoje, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z balkonem! Dzielnica Bałuty, osiedle Marysin - Doły. Ciche, zielone z pełną infrastrukturą: markety, szkoły, place zabaw, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne i niezwykle klimatyczne mieszkanie położone w bloku z cegły na cichym i zielonym osiedlu Bałuty-Doły. Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi (17,50.

Szczegóły ogłoszenia

274 500 zł48,20 m² 5 695,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy po rewitalizacji, położonej w samym centrum Łodzi, tuż przy Starym Rynku, manufakturze oraz Parku Staromiejskim. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł61,88 m² 23,43 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W chmurach - łódź - teofilów wyjątkowa, przestronna kawalerka Z zadaszonym tarasem. Idealna dla osób, które szukają mieszkania niestandardowego, z klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł30 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

DO pierwszego zamieszkania! Atrakcyjna kawalerka o powierzchni 29,64m2 położona na VI piętrze w zadbanym, odnowionym bloku, przy ulicy Łagiewnickiej, na zielonym osiedlu Jagiełły. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł80,90 m² 8 887,52 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł29,64 m² 8 738,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa kawalerka na sprzedaż przy ul. Julianowskiej 9 w Łodzi. (sprzedaż bez prowizji) Układ mieszkania umożliwia zaaranżowania dwóch pokoi, w tym jeden z aneksem kuchennym. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł45,21 m² 6 967,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,23m2, z balkonem, położone na II piętrze w zadbanym IV piętrowym bloku na osiedlu Pojezierska. Lokal składa się z 2 rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł36,29 m² 55,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty W biurze: wm/elb18/2025 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane na Starych Bałutach na 3 piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł29,65 m² 9 444 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: wm/klb1/2026 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze. Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł46,74 m² 6 846,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el16/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - 46,74 m Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54 m² 7 759,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54m2 na Osiedlu Żubardź. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w bloku z windą. Budynek jest zadbany na bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł76,60 m² 9 125,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 76,6m2 usytuowanego na parterze kameralnego ogrodzonego bloku z 1993 roku z miejscem parkingowym na zamykanym podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł146 m² 5 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

DO sprzedaży dom mieszkalny na radogoszczu świetnie skomunikowany. Blisko punkty handlowo-usługowe I tereny zielone. Do sprzedaży wolno stojący 1-piętrowy dom mieszkalny z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł42,71 m² 7 679,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Industrialny puls w ceglanym sercu Mury z 1964 roku nasycone są autentycznym, fabrycznym rytmem Łodzi. Poczuj energię miejsca, gdzie solidna cegła spotyka się z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56,34 m² 7 791,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł26,90 m² 10 408,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz w pewną inwestycję pod wynajem? Ta oferta na Łódzkich Bałutach ( ulica Sierakowskiego 1 ) to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,22 m² 10 428,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,22 m2 w budynku z 2015 roku do zamieszkania po remoncie na osiedlu Teofilów przy ulicy Kaczeńcowej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł162 m² 6 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Łodzi, na osiedlu Teofilów. Powierzchnia użytkowa tego domu to 162 m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł44,41 m² 8 331,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł66,70 m² 9 070,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe, jasne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na Bałutach, przy ulicy Srebrnej w Łodzi wraz z miejscem parkingowym. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam mieszkanie składające się z trzech pokoi (salon z balkonem), oddzielnej kuchni, łazienki i wc osobno oraz przedpokoju o łącznym metrażu 57 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wyremontowanej w 2017 roku kamienicy przy ul. Mackiewicza 18. Jeśli szukasz miejsca z charakterem, a nie surowego stanu deweloperskiego, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł8 279 m² 60,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pokaż na ile Cię stać :p ważne! zaoferuj swoją cenę :) Na sprzedaż działka mieszcząca się w Łodzi ul. Moskule o pow. 8 279 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1.