dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 445 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

474 939 zł42,03 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na II piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 666 zł67,69 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 872 zł55,04 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc oraz balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 504 zł41,01 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, zlokalizowane w nowej inwestycji Osiedle artpark w Łodzi. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego lub komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 650 zł32 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | 32m2 | ul. Struga | centrum Łodzi | parking Kawalerka w sercu Łodzi, która daje coś więcej niż tylko adres daje komfort życia Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 000 zł32,02 m² 13 804 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością przerobienia na 2 pokoje, znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 893 zł52,07 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł54,35 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 3-pokojowego apartamentu przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku Źródliska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

963 000 zł107 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 5-pokojowego apartamentu z kuchnią, dwoma łazienkami, wc i loggią, mieszczącego się w inwestycji Tobaco Park II w budynku C w dzielnicy Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 434 zł97,74 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 4-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią, mieszczącego się w inwestycji Tobaco Park II w budynku C w dzielnicy Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 172 zł61,48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczącego się w inwestycji Tobaco Park II w budynku C w dzielnicy Polesie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 490 zł43,90 m² 8 508 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł32,14 m² 13 690 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni znajdująca się na V piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

480 480 zł57,20 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Pstrągowej 8. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, oddzielnego wc i przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

447 000 zł32,09 m² 13 930 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż kawalerka znajdująca się na IV piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 597 zł66,40 m² 8 096 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal o powierzchni 66,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł83 m² 8 987,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego apartamentu o powierzchni 83 m , położonego przy ul. Podchorążych 77 na łódzkim Złotnie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 861 532 zł141,66 m² 20 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 141,66 m2 na 2 piętrze, znajdującego się w inwestycji New Iron na Starym Polesiu w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 303 862 zł78,31 m² 16 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Unikalny lokal o powierzchni 78,31 metrów kwadratowych idealnie nadaje się na biuro, gabinet, kawiarnię, butik, czy atelier. Przestrzeń oferuje szerokie możliwości aranżacji, a dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

947 040 zł59,19 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,89 m2 na 2 piętrze, znajdującego się w inwestycji New Iron na Starym Polesiu w Łodzi. O inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 638 zł32,83 m² 12 508 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,83 m2 wraz z 11,92 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 000 zł33,02 m² 13 689 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 239 zł45 m² 8 694 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne mieszkanie z ładnym ogródkiem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit w rewelacyjnej cenie. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł51,10 m² 6 066,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1872

Prestiżowa lokalizacja inwestycyjna - ul. Piotrkowska 33, serce miasta i najbardziej reprezentacyjny deptak. Absolutny top inwestycyjny. Lokal doskonale sprawdzi się jako: najem krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

NA sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z balkonem! Dzielnica Bałuty, osiedle Marysin - Doły. Ciche, zielone z pełną infrastrukturą: markety, szkoły, place zabaw, komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł28,95 m² 10 704,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez pcc, klucze na już do odbioru nowa kawalerka przy ul. Maczka | top deweloper | oddana 2025 Na sprzedaż nowoczesna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,95 m , zlokalizowana w Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 861 zł114,86 m² 10 455 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy narożny lokal usługowy w Inwestycji corso zlokalizowanej przy ul. Kasprzaka w Łodzi. Lokal o powierzchni 114,86 m2 w stanie deweloperskim usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 40 m do wynajęcia na Smulsku, łódź - ul. Gimnastyczna, nowy blok z 2020 r. Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł78,85 m² 6 835,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 79 m w Łodzi w odnowionej kamienicy z balkonem i parkingiem Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 78,85 m , położone w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł42,16 m² 33,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ulica Żeromskiego - wygodne, nowoczesne mieszkanie w Centrum. Posesja zamknięta bramą z domofonem. Blisko Plac Barlickiego, vis a vis Lidl. Doskonały wyjazd z miasta w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł43,19 m² 7 524,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | balkon | pełen rozkład | 43,19 m | Łódź, lokatorska 17 0zł prowizji od strony kupującej Nie szukaj dalej - oferta na wyłączność tylko u nas Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52,90 m² 9 432,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego, rozkładowego mieszkania usytuowanego na drugim piętrze. Dodatkowym atutem tego mieszkania jest garaż, który z pewnością docenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50,07 m² 39,94 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne mieszkanie po remoncie. Dwa rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, łazienka osobna toaleta i przedpokój. Zagospodarowane osiedle mieszkaniowe. Blisko komunikacja miejska. Szybki wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

838 000 zł65,48 m² 12 797,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezpieczne gniazdko dla aktywnych! I nie tylko. Tym razem mamy dla Was przytulne M3 na zielonym Polesiu, w budynku wielorodzinnym, na zamkniętym i wyjątkowo bezpiecznym osiedlu, na które.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł124,10 m² 5 632,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Super mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, w samym centrum miasta przy ul. Dobrej. Całość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym ( 31 m2), czterech.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne i niezwykle klimatyczne mieszkanie położone w bloku z cegły na cichym i zielonym osiedlu Bałuty-Doły. Nieruchomość składa się z dwóch ustawnych pokoi (17,50.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,13 m² 7 999,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bezpośrednia pośrednikom dziękuję Sprzedam wygodne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,13 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł177,40 m² 8 342,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Niezwykłe mieszkanie w sercu Łodzi. Idealne na prestiżowe biuro lub elegancki apartament, aż 177 m2, dwa balkony oraz winda w budynku. Lokalizacja: łódź, śródmieście - ul. Narutowicza 94.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł27,91 m² 60,91 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Widzewie. Niemal 28 metrowe mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze wieżowca, co sprawia, że jest ciche i słoneczne. W programie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,42 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku przy ul. Retkińskiej w Łodzi. Idealne dla 1, 2, 3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-19

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wygodna i wyjątkowa kawalerka z garderobą o pow. 31 m2, położona na II piętrze bloku z windą w Łodzi - osiedle Retkinia przy ul. Kusocińskiego. Mieszkanie spełni oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

415 500 zł53 m² 7 839,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

489 600 zł96 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1935

Polesie/centrum Duże mieszkanie (96 m2) w oficynie kamienicy, podzielone na 6 estetycznie wykończonych pokoi Doskonała, gotowa oferta inwestycyjna Cena obejmuje pełne umeblowanie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,42 m² 8 698,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia niedaleko ogrodu Botanicznego mieszkanie na Retkini! Opiekun oferty: monika Bistuła Tel.:   Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,95 m² 8 142,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Opis lokalizacji: piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie znajdującym się na Łódzkich Bałutach zlokalizowane przy ul. Lnianej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do.