dowolna

Budynki użytkowe Łódź Górna

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 590 000 zł800 m² 4 487,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nieruchomość składa się dwóch magazynów z odrębnymi wjazdami i wejściami o łącznej pow. 400 mkw oraz mniejszego niezależnego budynku magazynowego o powierzchni ok.60 mkw, który.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł370 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia obiekt biurowo-handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 370 m , idealny pod magazyn, hurtownię, działalność usługową lub biura. Budynek składa się z: 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 000 zł2 943 m² 2 375,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 311 m²

Atrakcyjny obiekt z dużym potencjałem pod każdą działalność wraz z domem i ogrodem. Możliwość adaptacji na około 30 lokali mieszkalnych. Bez prowizji od kupującego! Nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

3 400 000 zł1 223,40 m² 2 779,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 330 m²

Nowoczesny obiekt biurowomagazynowoprodukcyjny przestrzeń gotowa na rozwój Twojej firmy Oferujemy funkcjonalny i kompletny kompleks biurowomagazynowoprodukcyjny, który łączy profesjonalną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

7 560 000 zł1 084 m² 6 974,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Nowoczesny budynek inwestycyjny | łódź | 100% wynajęty | gotowy produkt suma pow. Najmu 695,93 powierzchnia całkowita 1084,76 Jako powierzchnię najmu przyjęto powierzchnię, która może generować.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Bez prowizji! Na wynajem magazyn Rzgów obok Łodzi (łódź tylko 2,9 km) o całkowitej powierzchni 13 0045 m, który posiada wydzielone pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą - mroźnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 800 zł130 m² 13,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiot najmu opis ogólny Przedmiotem najmu jest 2 kondygnacyjny lokal o przeznaczeniu handlowo - usługowym lub magazynowy zajmującym łączną powierzchnię ok.: 140 mkw. (78 mkw. + ok 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

16 100 zł460 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronne małe unity magazynu o powierzchni ok 460 m2 na granicy z Łodzią. Unit idealnie nadaje się na działalność magazynową, logistyczną lub lekką produkcję. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł93 m² 5 913,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w bardzo dobrej lokalizacji (łódź, górna) - zespół 6 wysokich garaży na prywatnej, ogrodzonej działce. Najważniejsze informacje: 6 garaży w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 100 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.:   Na sprzedaż: kamienica w Łodzi ul. Przybyszewskiego 13 Otoczenie nieruchomości: kamienica zlokalizowana jest w dzielnicy Łódź Górna ,.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem magazyn klasy B o powierzchni magazynowej 8112 mkw wraz z mroźnią i chłodnią o powierzchni 1564 mkw i dodatkowymi, mniejszymi magazynami o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 €2 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn do wynajęcia - do 60 000 m | moduły od 2 000 m | projekt "szyty na miarę" Poszukujesz powierzchni magazynowej idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej firmy? Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Magazyn z chłodnią i mroźnią w Rzgowie koło Łodzi do wynajęcia od zaraz. Powierzchnia to 13 045 mkw (w tym aż 1 564 mkw strefy kontrolowanej temperatury), 8 112 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

32 875 zł1 285 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Firma pawlik nieruchomości S.C. oferuje Państwu do wynajęcia w imieniu właściciela budynku część parterową halę magazynową o pow. 1100 m2 położoną w południowej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

12 760 €4 400 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia magazynowa 4 400 m2 z częścią biurowo-socjalną, położona w doskonałej lokalizacji Rzgów, tuż przy dk 91, z szybkim dojazdem do Łodzi. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł178,94 m² 39,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:697 m²

Do wynajmu obiekt usytuowany na ogrodzonej działce o pow. 697m2. Obecnie znajduje się tam warsztat samochodowy. Powierzchnia użytkowa 178,94m2. Warsztat składa się z hali warsztatowej.

Szczegóły ogłoszenia

10 150 €2 900 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn z regałami blisko A1 Dane techniczne: do wynajęcia powierzchna 2900 m2 wraz z powierzchnią biurowo-socjalną. Magazyn składa się z dwóch części - hali.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

2 750 zł100 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala: powierzchnia użytkowa ok 100 mkw Budynek dostępny 24h na dobę. Parking dla samochodów osobowych znajduje się bezpośrednio przy lokalu. Opłaty za media: energia elektryczna wg zużycia na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 €13 045 m² 498,28 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży magazyn Łódź Rzgów o całkowitej powierzchni ok. 13 000 m, który posiada wydzielone pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą - mroźnią oraz chłodnią. Powierzchnia handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł412,28 m² 5 578,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Sala Bankietowa z Możliwością Rozbudowy Idealna Inwestycja Na sprzedaż przestronna sala bankietowa o powierzchni użytkowej 412,28 m , położona na działce 1078 m . Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

127 355 zł7 491,47 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Dostępna powierzchnia do wynajęcia: hala magazynowo-produkcyjna: 2463 m Biura i zaplecze socjalne: 512 m Lokalizacja: łódź, ul. Milionowa / Senatorska Doskonały dojazd do autostrad A1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

3 500 000 €7 000 m² 500 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży magazyn koło Łodzi o całkowitej powierzchni ok. 7 000 m, który posiada wydzielone pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą - mroźnią oraz chłodnią. Powierzchnia handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Łódź

Ruda Pabianicka,Łódź

35 000 zł1 424 m² 24,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala: powierzchnia użytkowa ok 1424 mkw. Wysokość pomieszczenia od 3,8 m do 9,5 m (dach szedowy) Dostęp do hal: jedna brama z poziomu 0 wymiary: szer. 4,8m, wys. 3,2m Trzy bramy.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 €10 600 m² 4,25 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

English below Do wynajęcia magazyn klasy A przystosowany pod produkcję o powierzchni ponad 10.000 m2 położony po południowej stronie Łodzi (okolice Łódź Górna). Nowoczesna hala.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł385 m² 31,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal do wynajęcia ok. 385 m Ekspozycja, magazyn, parking, witryny Proponujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni ok. 385 m , który łączy część biurowo-ekspozycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Górna,Łódź

7 000 €2 000 m² 3,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny magazyn do wynajęcia do 20 000 m | moduły od 2 000 m | projekt "szyty na miarę" Poszukujesz powierzchni magazynowej idealnie dopasowanej do potrzeb Twojej firmy? Oferujemy na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Łódź

Rokicie,Łódź

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

 

 

Chojny,Łódź

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

 

 

Górna,Łódź

3 400 000 zł760 m² 4 473,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy na sprzedaż kamienica (część) z ogromnym potencjałem inwstycyjnym w bliskiej odległości od Centrum przy ul. Piotrkowskiej. Budynek Powstał ok 1912 r. Posadowiony na narożnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Górna,Łódź

16 100 zł460 m² 35 zł/m²

 

 

 

Ruda Pabianicka,Łódź

8 000 zł3 500 m² 2,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do do wynajęcia szklarnia typ venlo 3500m2 Typ konstrukcji: venlo nowoczesna, stalowa, z profili ocynkowanych dealna na magazyn, produkcję (np. sprzętu, towarów rolniczych lub przemysłowych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Ujście

Górna,Łódź

2 640 000 zł800 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:754 m²

Łódź Górna obiekt biurowo-produkcyjno-magazynowy 800 m Działka 754 m | doskonały dojazd do S8 / A1 / A2 | Port Łódź okolica Na sprzedaż wielofunkcyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Zapolskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

85 000 zł16 m² 5 424,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż 2 garaże - Łódź, górna (dąbrowa), ul. Gabrieli Zapolskiej 47 Lokalizacja Na sprzedaż oferujemy dwa murowane garaże zlokalizowane w dzielnicy Łódź - Górna (osiedle Dąbrowa), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Pabianicka

Górna,Łódź

10 200 zł300 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia około 300 m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej stanowiącej część niewielkiego, kameralnego, parterowego, położonego na samodzielnej i ogrodzonej działce obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Chojny,Łódź

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

 

 

Górna,Łódź

2 300 000 zł1 038 m² 2 215,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 924 m²

Na sprzedaż Kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną, łódź Górna Oferujemy do sprzedaży nieruchomość przemysłową zlokalizowaną w południowej części Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Łódź

Górniak,Łódź

85 600 zł8 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 170.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Łódź

Górna,Łódź

7 000 €2 000 m² 3,50 €/m²

 

 

 

Chojny,Łódź

37 831 €13 045 m² 2,90 €/m²

 

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij