dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Chojen

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

684 000 zł86,05 m² 7 948,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w kameralnym bloku na Chojnach. Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie położone w kameralnym budynku w zielonej części Chojen. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł50,07 m² 8 368,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe w bloku na piętrze czwartym przy ul. Mieszczańskiej w Łodzi, dzielnica Łódź Górna Chojny nieopodal Stawów Jana, szpitala Matki Polki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym budynku na łódzkim osiedlu Chojny-Dąbrowa. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł43,96 m² 6 687,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Prezentujemy rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,96 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku przy ul. Umińskiego 5, na pograniczu osiedli Chojny Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł54,85 m² 9 462,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Chojen. Lokal jest po remoncie i pozostaje z pełnym wyposażeniem! Na 55 m składa się: # salon #.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł141,54 m² 9 742,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Apartament 141,54 m + taras 23 m | 4 pokoje | 1. Piętro | osiedle zamknięte Na sprzedaż przestronny, komfortowy apartament z 1998 roku, położony na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe przy ul. Chóralnej w dzielnicy Chojny w wieżowcu na piętrze 11 gdzie roztacza się piękny widok na południową część Chojen. W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

282 282 zł34,63 m² 8 151,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kot nie jest na sprzedaż, ale dobra informacja jest taka, że kawalerka już tak. Szukasz mruczącej okazji na Starych Chojnach? Wskakuj na pokład windy i wybierz piąte piętro! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,53 m² 8 806,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,53 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku na Starych Chojnach - spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł63,87 m² 11 194,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w popularnej dzielnicy Łódź Górna na Chojnach. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bogatą infrastrukturą, to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł50,07 m² 9 287 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku na spokojnych i zielonych Starych Chojnach. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1973 roku, łódź - Chojny, ul. Łączna 38/40. Lokal z loggią, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 940 zł36,28 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie idealne dla pary, położone w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Pryncypalnej 66 na osiedle Chojny w Łodzi. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł38,70 m² 8 397,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie kartonów? Jeśli tak, to jasne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Felińskiego 3a w Łodzi będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Chojen,Łódź

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam bezpośrednio bardzo jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 74,3 m z balkonem, komórką lokatorską oraz dużym garażem 22,8 m w bryle budynku. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogniskowa

Chojen,Łódź

520 000 zł61 m² 8 542,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,87 m , położone na 3. piętrze w zadbanym, czteropiętrowym bloku po termomodernizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojen,Łódź

319 999 zł41 m² 7 873,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Czy pamiętasz te popołudnia, gdy w The Sims wpisywałeś kod na fundusze i po prostu wybierałeś najładniejsze meble z katalogu? To mieszkanie na łódzkich Chojnach to właśnie taka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Chojen,Łódź

795 000 zł95 m² 8 368,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Chojen. Lokal jest w stanie do zamieszkania. Istnieje możliwość zrobienia 5 pokoju! Na 95m składa się: * salon * jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Społeczna

Chojen,Łódź

470 000 zł62 m² 7 615,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,7m położonego na 4 piętrze zadbanego bloku w spokojnej części dzielnicy Górna w Łodzi. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojen,Łódź

310 000 zł43 m² 7 212,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Chojen. Lokal jest w stanie po do remontu. Pełna własność z kw. Na 43 m składa się: # salon # sypialnia # kuchnia #.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Łódź

Chojen,Łódź

713 616 zł70 m² 10 151 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! W ofercie posiadam również inne nieruchomości Szukasz ucieczki od zgiełku miasta, nie rezygnując z komfortu nowoczesnego budownictwa? Prezentujemy wyjątkowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Chojen,Łódź

389 000 zł48 m² 8 122,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego w Łodzi w dzielnicy Górna - Chojny. Nieruchomość położona jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Chojen,Łódź

294 000 zł44 m² 6 687,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Prezentujemy rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,96 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku przy ul. Umińskiego 5, na pograniczu osiedli Chojny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Chojen,Łódź

450 000 zł60 m² 7 482,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,14 m , usytuowane na 2 piętrze z 4 w bloku z cegły, dzielnica Górna, osiedle Chojny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Chojen,Łódź

547 000 zł52 m² 10 458,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Eleganckie mieszkanie z tarasem (około 10 mkw), całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia! Wyjątkowe i przestronne mieszkanie położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulinowicza

Chojen,Łódź

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam duża kawalerkę 38 m do remontu w dzielnicy Chojny w bloku z 1980 r.Mieszkanie jest rozkładowe pokój dzienny 20 m-wystawa Południowa, kuchnia ok 10 m-wystawa Północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojen,Łódź

420 000 zł51 m² 8 311,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 50 m na Chojnach, przy słynnej (i smakowicie brzmiącej) ulicy Kurczaki. Salon z loggią i dodatkowy pokój, który świetnie sprawdzi się jako sypialnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chóralna

Chojen,Łódź

479 000 zł51 m² 9 386,64 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na dzielnicy Łódź Górna, osiedle Chojny. W pobliżu pełna infrastruktura miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chojen,Łódź

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Rezerwacja! Oferuję do sprzedaży przestronną kawalerkę 37,86 m2 z dużym balkonem. Mieszczącą się w cichej, spokojnej i zielonej okolicy z wieloma miejscami parkingowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojen,Łódź

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chóralna

Chojen,Łódź

362 000 zł45 m² 7 992,93 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojen,Łódź

399 000 zł62 m² 6 435,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży oferuję prawdziwą okazję cenową! Bardzo ustawne trzy pokojowe mieszkanie 61,95 m2 plus komórka 4,20 m2 z oddzielną łazienką i toaletą. W stanie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Niemcewicza

Chojen,Łódź

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Niemcewicza 14, łódź Chojny. Nieruchomość: miejskie ogrzewanie. Powierzchnia 20 m2. 3 piętro. Lokalizacja: spokojna i zielona część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulna

Chojen,Łódź

405 000 zł62 m² 6 532,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży przestronne i ustawne 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, zlokalizowane na terenie cichego i zadbanego osiedla na Chojnach. Dlaczego warto: * atrakcyjna cena *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Serdeczna

Chojen,Łódź

313 000 zł35 m² 9 038,41 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna, osiedle Chojny. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piesza

Chojen,Łódź

315 000 zł51 m² 6 216,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 50,67 mkw, zlokalizowane przy ul. Pieszej w dzielnicy Łódź Górna. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojen,Łódź

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 35m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim bloku na Chojnach. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potulna

Chojen,Łódź

415 000 zł62 m² 6 693,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży duże 3 - pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na terenie cichego i zadbanego osiedla na Chojnach. Cena do negocjacji! Przestronne i bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smocza

Chojen,Łódź

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62 m , usytuowane na 5 piętrze z windą w 11 piętrowym wieżowcu, dzielnica Górna, osiedle Chojny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Chojen,Łódź

339 000 zł51 m² 6 708,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Chojny, ul. Strzelecka Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem, w spokojnej i zielonej okolicy, ta oferta jest dla Ciebie! - Lokalizacja: chojny, ul. Strzelecka -.