dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 445 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 445 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

439 000 zł52,35 m² 8 385,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu, nie tracąc fortuny na generalny remont? Cenisz funkcjonalny układ i klimatyzację? Ta oferta na łódzkiej Dąbrowie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Śląska 39

Chojny-Dąbrowa Łódź

322 944 zł37,12 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Śląska 39

Chojny-Dąbrowa Łódź

413 950 zł48,70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji ul. Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Śląska 39

Chojny-Dąbrowa Łódź

349 265 zł41,09 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

1 700 zł47,88 m² 35,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie na ulicy Kniaziewicza - dwa przestronne pokoje, aneks kuchenny i łazienka. Bardzo dobry dojazd do Centrum i błyskawiczny wyjazd na autostradę A2 i S14. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestrzeń bezpieczeństwo i wygoda w nowoczesnym mieszkaniu z garażem od zaraz. Nowy apartamentowiec na ulicy Świtezianki. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Centrum i wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł46,17 m² 34,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje na Widzewie w rejonie skrzyżowania Piłsudskiego i Niciarnianej. Doskonały dojazd do Centrum komunikacją miejską i własnym autem. Blisko Dworzec Kolejowy Łódź-Niciarniana.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,16 m² 7 039,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis mieszkania Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48.16 m2 na osiedlu Koziny przy ul. Wapiennj w Łodzi. Mieszkanie usytułowane jest na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 104 zł51,83 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, dwoma sypialniami, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 200 zł61,02 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokalu handlowo-usługowego składającego się z powierzchni handlowej, pomieszczenia porządkowego, toalety i pomieszczenia socjalnego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 840 zł63,20 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, wc i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Nowe Miasto w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 418 zł67,51 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowo rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,51 m , stworzone z myślą o komforcie rodziny i codziennym wygodnym życiu. To przestrzeń, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 900 zł49,01 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż apartament w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i Parku na Zdrowiu. To tutaj na kultowym Osiedlu Retkinia, spotykają się elegancja, wyjątkowy design i doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł38,17 m² 36,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka z dużą kuchnią | 38,17 m | Bałuty | ul. Skury-Skoczyńskiego Szukasz komfortowego mieszkania na start albo spokojnego miejsca dla siebie? Ta jasna.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jedna z ostatnich nieruchomości umożliwiających zabudowę jednorodzinną przy ulicy Stare Złotno w Łodzi, piękna zielona okolica, z nową zabudową w sąsiedztwie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,33 m² 10 566,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dzień dobry, sprzedam rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m , świeżo po kompleksowym remoncie do pierwszego zamieszkania. Lokal znajduje się w zadbanym bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,87 m² 7 826,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości w ramach toczącego się postępowania upadłościowego sygn. akt XIV gup 35/21 ogłasza nieograniczony pisemny konkurs ofert na sprzedaż prawa własności nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 400 zł75,20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz przestronnym tarasem, zlokalizowane w inwestycji Złotno Residence, przy ulicy Zwiadowczej w Łodzi. Do lokalu przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

626 232 zł64,56 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, dwiema łazienkami oraz ogródkiem, zlokalizowane w inwestycji Złotno Residence, przy ulicy Zwiadowczej w Łodzi. Do lokalu przynależą dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 050 zł87,45 m² 9 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

5-pokojowy dom z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami oraz ogródkiem na parterze i przestronnym tarasem na piętrze, zlokalizowany w inwestycji Złotno Residence, przy ulicy Zwiadowczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł51,09 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie po odświeżeniu w atrakcyjnej okolicy Parku Podolskiego, przy ulicy Strzemińskiego 11, w którym znajduje się siłownia zewnętrzna, tor rolkowy, place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim, odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 227 zł27,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł27,66 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie dostępne od zaraz. Lokal znajduje się na V piętrze piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,68 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie z klimatyzacją znajduje się na IV piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii Łódzkiej oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł40 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji przy ul. Drewnowskiej 77 naprzeciwko centrum handlowego Manufaktura. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie o pow. 40 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

593 658 zł50,74 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 274 zł41,22 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

411 000 zł32,88 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji i podatku pcc! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 32,88 m2 wraz z 7,84 m2 balkonem znajdujące się na VIII piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 338 zł41,14 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 534 zł39,02 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 419 zł66,40 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym ogrodem na spokojnym i świetnie położonym osiedlu Zenit. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 026 zł25,33 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z super harmonogramem płatności do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 227 zł27,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż studio w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim z odbiorem już w lipcu 2026! Wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł81 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia 3 pokojowy apartament z garderobą przy ul. Rybackiej 34 w inwestycji Hygge House. Mieszkanie o powierzchni 81 m2, położone na parterze budynku oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł41,09 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kilińskiego 138. Mieszkanie z klimatyzacją znajduje się na V piętrze w inwestycji "diasfera Łódzka II" tuż przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62,59 m² 72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w nowej inwestycji Fuzja - lofty przy ul. Tymienieckiego 13b. Apartament trzypokojowy o powierzchni 62,59 m2 w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 785 zł46,05 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł370 m² 40,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia obiekt biurowo-handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 370 m , idealny pod magazyn, hurtownię, działalność usługową lub biura. Budynek składa się z: 3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 715 zł38,95 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 042 zł41,38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na II piętrze w budowanej inwestycji Diasfera Łódzka III tuż przy Galerii Łódzkiej. Lokal sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

301 427 zł25,33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł52,03 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,03 m2 znajdujące się na III piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł61,19 m² 11 603 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowy loft w inwestycji "lofty u Scheiblera" o pow. 61,19 m2. Lokal znajduje się na III piętrze w budynku z 2013 roku przy ul. Tymienieckiego 25 D, blisko centrum.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij