dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Teofilów

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

763 000 zł66,38 m² 11 494,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,38 m w inwestycji Neo Teo przy ul. Grabieniec w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze z ekspozycją okien na zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł61,88 m² 23,43 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie W chmurach - łódź - teofilów wyjątkowa, przestronna kawalerka Z zadaszonym tarasem. Idealna dla osób, które szukają mieszkania niestandardowego, z klimatem,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,95 m² 8 142,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Opis lokalizacji: piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie znajdującym się na Łódzkich Bałutach zlokalizowane przy ul. Lnianej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł80,90 m² 8 887,52 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z niepowtarzalnym klimatem, ukrytego w bloku w spokojnej i zielonej części Łodzi - Teofilów tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Często słyszymy, że ograniczenia są tylko w naszej głowie. Patrząc na to mieszkanie, nie widzisz pustki, lecz nieskończony potencjał, niczym bohater filmu, który właśnie odkrył pełnię.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne w pełni rozkładowe i przytulne mieszkanie 45 m2 Dwa pokoje na Teofilowie - ul. Rojna 6 Lokal składa się z: - przedpokoju z dużą, praktyczną szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie, idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję. Dwa pokoje na Teofilowie ul. Rojna 4 Lokal składa się z: * przedpokoju z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł37 m² 7 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 36,91 m2 w zielonej części Teofilowa. W bardzo rozsądnej cenie. Mieszkanie mieści się na czwartym pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38,50 m² 9 610 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z balkonem o pow. 38,5m2, częściowo rozkładowe ( przejście z salonu do kuchni), usytuowane na 4 piętrze w bloku przy ul. Lnianej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł24,80 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe bez balkonu w dzielnicy Teofilów w okolicach ulic Pasjonistów/ Judyma. Lokal o powierzchni 24,80 metrów, położony na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł26,90 m² 7 992,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 26,9 m , zlokalizowane na parterze. To doskonała propozycja dla singla, pary lub osoby starszej, dla której niski poziom.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł37,88 m² 7 840,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,88 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Teofilów. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,44 m² 8 978,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym, jasnym stylu. Lokal jest całkowicie odnowiony - wszystkie prace zostały wykonane od podstaw, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł46 m² 5 783 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

*** Rezerwacja! *** Mieszkanie 45,13 m | 2 pokoje | Teofilów, ul. Wici | 4 piętro | 266 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełnym rozkładzie mieszkanie o powierzchni 45,13 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z balkonem przy ul. Wici 28. Lokalizacja Mieszkanie usytuowane w niskim bloku tuż przy Biedronce na rogu Wici i Rydzowej. Rozkład Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie: 2 pokoje metraż 38 m2 spółdzielcze własnościowe z kw blok ul. Plantowa 4p mieszkanie po remoncie / gotowe do wprowadzenia lub do lekkiego odświeżenia Poszukuję dla klienta mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,64 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo atrakcyjne, nowocześnie umeblowane 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na osiedlu Teofilów, rejon ulicy Jagny, mieszkanie w spokojnej lokalizacji, zieleń, parkingi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł37,68 m² 7 032,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2 pokoje do własnej aranżacji na Teofilowie Opiekun oferty: stanisław Karwowski Tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w okolicy licznych punktów.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe, przestronne, przytulne mieszkanie z balkonem mieszczące się na spokojnym i cichym osiedlu Teofilów, w bardzo zielonej jego części przy ulicy Rojnej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,48 m² 7 710,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.   Na sprzedaż mieszkanie na parterze w spokojnej okolicy zielonego Teofilowa Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone przy ul. Wici 18 na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,51 m² 6 931,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz 2-pokojowego mieszkania? Interesuje Cię lokalizacja na Teofilowie? Ta oferta powinna przypaść Ci do gustu! Mieszkanie o powierzchni 37,51 m2 mieści się na parterze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,09 m² 7 791,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz ciszę, niskie piętro i widok na drzewa? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

315 000 zł45,13 m² 6 979,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w Łodzi przy ulicy Rojnej 50 b. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 45,13 m2, położone jest na pierwszym piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,26 m² 7 487,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis lokalizacji: dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł37,48 m² 8 244,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: kacper Kurczak tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na Teofilowie, w osiedlowej części.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł36,24 m² 8 554,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,24 m , położone na 4 piętrze w bloku z 1970 roku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,86 m² 7 802 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - Łódź, ul. Traktorowa 74a Na sprzedaż komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 44,86 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 10. piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami na łódzkim Teofilowie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,67 m² 10 386,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę miasta. Największe atuty nieruchomości to funkcjonalny, duży metraż oraz osobna, widna kuchnia - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opis lokalizacji: mieszkanie znajduję się w bardzo spokojnej a zarazem dobrze skomunikowanej części Łodzi. W niedalekiej odległości znajdują się liczne punkty usługowe, szkoły, parki.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł44,86 m² 7 579,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszamy na prezentację 2-pokojowego, rozkładowego mieszkania na Teofilowie, przy ul. Traktorowej. Powierzchnia 45 m2, 4 piętro. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w Łodzi, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie Z balkonem | rojna | dobra komunikacja Homfi ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Rojnej.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł45 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zakupu słonecznego i rozkładowego mieszkania o powierzchni 45 m , położonego na 1- szym piętrze, w 4 piętrowym bloku z cegły, na wyjątkowo zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł40 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie, które zachwyca na żywo i żadne zdjęcia nie są w stanie oddać tego kunsztu. Zadzwoń, umów się i daj się zachwycić tym niepowtarzalnym i pełnym harmonii wnętrzem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko W "home park nieruchomości" Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu mieszkania na Bałutach - Teofilów. Przedstawiam Państwu, mieszkanie o pow. 38 m2, na 4 p. w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

262 360 zł37,60 m² 6 977,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,60 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Wici 58 w Łodzi, w spokojnej części Teofilowa. Lokal ma funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł26,90 m² 7 992,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| bez prowizji- do własnej aranżacji, słoneczna i cicha kawalerka o pow. 26,90 m 2 na III piętrze - pełna własność z księgą wieczystą, bez zadłużeń - ul. Lniana W skład.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł37 m² 6 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja na Teofilowie! 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem! Wygoda i bezpieczeństwo w cichej i zielonej okolicy. Główne atuty: - bardzo dobra lokalizacja: ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł28,07 m² 9 618,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Contact me should you need more information in Eglish. Opiekun ofery: kacper Kurczak tel.:   Otoczenie nieruchomości Mieszkanie zlokalizowane jest na Teofilowie przy ul. Traktorowej 63,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł27 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka przy ulicy Łanowej na łódzkim Teofilowie! Prezentowany lokal mieści się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku, jego powierzchnia to 27 m2. Mieszkanie po.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Łódź, Teofilów-Wielkopolska, Teofilów