dowolna

Domy Łódź Bałuty

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z tarasem Łódź

Wzniesień Łódzkich,Łódź

1 550 000 zł194 m² 7 989,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom dla Tych, co chcą, ale nie wiedzą jaki Nie wiesz jeszcze, jaki jest dom twoich marzeń? My wiemy! My nie tylko wiemy, my mamy ten dom dla Ciebie! Dlaczego jest dla Ciebie? Bo stoi w cudnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 472 000 zł156,66 m² 9 396,14 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6 - pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 156,66 m2, znajdującego się w inwestycji Domy Klimatyczna w Łodzi. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 506 000 zł158,32 m² 9 512,38 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6 - pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158,32 m2, znajdującego się w inwestycji Domy Klimatyczna w Łodzi. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł266,60 m² 3 750,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:979 m²

Szukasz domu w Łodzi, ale nie chcesz rezygnować z zieleni i prywatności? Ta nieruchomość to dobre połączenie jednego i drugiego - spokojna okolica tuż przy Arturówku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 121 000 zł118 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom o powierzchni 117.67 mkw w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, zamkniętym osiedlu FORREST. Dom jest w stanie surowym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł243 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łodzi - Bałuty Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom o powierzchni 243 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 150 000 zł366 m² 5 874,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam dom pełen interesujących możliwości adaptacyjnych, bardzo zadbany, elegancki i zlokalizowany na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł497,10 m² 3 520,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 760 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - posiadłości z niepowtarzalnym projektem, która czeka na Ciebie. Wyjątkowość miejsca: ta posiadłość to idealne miejsce do stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 058 m²

Dom parterowy wolnostojący z podpiwniczeniem: posadowiony jest na przestronnej działce o wielkości: 4058m tuż obok Lasu Łagiewnickiego. Wybudowany został w 1964r. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł600 m² 1 983 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Jeśli szukasz dużego domu z potencjałem i z dużą działką dla rodziny bądź pod działalność gospodarczą lub inwestycyjnie z przekształceniem na mieszkania - to ta alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Łódź

Wzniesień Łódzkich,Łódź

2 080 000 zł159,93 m² 13 005,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 558 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom w Łodzi, położony w spokojnej, zielonej okolicy na Wzniesieniach Łódzkich. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł366 m² 5 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 366 m, położony w prestiżowej dzielnicy Łodzi Julianowie, przy ul. Malwowej 14. Dom usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:815 m²

Numer oferty W biurze: sd/aw/90/2011 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch oddzielnych domów posadowionych na działce o powierzchni 815 m2. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł112,80 m² 7 624 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów położonych w dzielnicy Bałuty/ Doły. Inwestycja składa się z trzech budynków: * Dom o pow. 112,13m2 4-pokoje, działka 260m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł166,90 m² 7 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Do sprzedania dom dwu piętrowy z podpiwniczeniem i strychem w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bałuty w okolicy ulic Pojezierska /rumuńska. Dom o pow. całkowitej 320.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł235,70 m² 6 996,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Na sprzedaż dom w Łodzi o powierzchni 235,70 m2 na działce o powierzchni 1344 m2. Na parterze salon z wyjściem na taras, kuchnia i toaleta. Na pierwszym piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł247,94 m² 13 309,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywną parterową willę o powierzchni całkowitej 247,94 m , położoną w najbardziej prestiżowej i pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł146 m² 5 445,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

DO sprzedaży dom mieszkalny na radogoszczu świetnie skomunikowany. Blisko punkty handlowo-usługowe I tereny zielone. Do sprzedaży wolno stojący 1-piętrowy dom mieszkalny z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł321 m² 15 264,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu przy ul. Babiego Lata. Jest to niewątpliwie najlepsza lokalizacja w Łodzi i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł470 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica z potencjałem inwestycyjnym naprzeciwko Manufaktury - ul. Drewnowska 17, łódź Oferuję na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1937 roku, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł447 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zielona przystań to wyjątkowa posiadłość jaka trafia do sprzedaży. Nie myśl tylko o pięknej, naturalnej zieleni jaka otacza ten wyjątkowy dom, ale pomyśl, jak Ty byś się poczuł w takim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

969 000 zł112,15 m² 8 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł260 m² 6 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łodzi (bałuty). Dom zbudowany w latach 1993/95.Elewacja odnowiona w 2020 roku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł155,20 m² 10 953,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Z przyjemnością prezentujemy nieruchomość, która wymyka się standardowym ramom! Położony w spokojnej części łódzkiego Kochanówka dom to propozycja dla osób, które cenią solidne rzemiosło.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł114 m² 5 701,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:734 m²

Łódź, ul. Julianowska 62 - świetna lokalizacja, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Łagiewnicką. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie z odrębną własnością, współwłasność gruntu (3.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł320 m² 3 121,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:769 m²

Szukasz przestronnego domu dla swojej rodziny lub miejsca, które połączy komfort życia z możliwością prowadzenia działalności? Marzysz o przestrzeni, spokoju i funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Szmaragdowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

920 000 zł273,40 m² 3 365,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom położony na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł191,92 m² 5 153,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:592 m²

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż zadbany, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 191,92 m , położony w samym sercu Bałut przy kameralnej, cichej i zielonej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Znasz to uczucie, gdy książka sama przewraca strony? Tu jest podobnie. Najpierw wciąga Cię cisza Julianowa, potem cegła z lat 60., a na końcu odkrywasz, że każdy poziom tego domu to osobny.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł85,19 m² 9 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:42 m²

Oferta sprzedaży nowo powstałego, kameralnego osiedla położonego w Łodzi przy ul. Rumuńskiej, nieopodal ulic Pojezierska / Włókniarzy / Hipoteczna. Osiedle składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł298,03 m² 9 395,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Numer oferty W biurze: sd/kl20/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł220 m² 8 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 468 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, dobrze utrzymany dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 220 m , wybudowany w 1986 r., usytuowany w wyjątkowej lokalizacji w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łagiewniki,Łódź

2 599 999 zł280 m² 9 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 286 m²

Treść ogłoszenia: zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest posiadać miejsce, które zamiast zwykłego adresu oferuje Twojej rodzinie status legendy? Gdy tylko zaparkujesz auto i usłyszysz kojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferuję do sprzedania dom piętrowy, wolnostojący usadowiony na działce 650m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Bałuty, na Os. Pojezierska. Dom o powierzchni całkowitej 320m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 719 m²

Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający! transakcja sprzedaży domu wolnostojącego o pow. całkowitej ok. 250 mkw. i użytkowej ok.180 mkw. Lokalizacja Ul. Romanowska (w pobliżu S-14) cena.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

Wyjątkowa Działka 777 m z domem do remontu generalnego na Radogoszczu Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu lub pewnej inwestycji kapitału?.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł369 m² 4 065,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 816 m²

Numer oferty W biurze: sd/aw316/2018 dom Z własnym stawem I rzeką Nieruchomość składająca się z 4 zabudowań na działce o powierzchni 2816 m2 1. Dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 184 m²

Jeśli marzysz o życiu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż w granicach Łodzi ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. - lokalizacja: łódź, ul. Łagiewnicka 346 -.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł395 m² 11 139,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 612 m²

Okazała rezydencja położona w prestiżowej części Łodzi - na skraju miasta i lasu Łagiewnickiego. Oaza chroniąca od zgiełku miasta i pędu codzienności, miejsce, w którym.