dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 568 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 568 ogłoszeń

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 57 m , położonego na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w sercu Retkini, przy ulicy Maratońskiej. To przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł47 m² 7 446,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowa cena Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,22 m , składające się z trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Lokal idealny dla rodziny, pary, jak również jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł52,29 m² 8 795,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Sulma Real Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w sercu Karolewa, przy ul. Wileńskiej. To przestronne, narożne mieszkanie. Jasne, ciche i ciepłe, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Łodzi komfort, bezpieczeństwo i styl życia na wyciągnięcie ręki! Szukasz miejsca, które łączy wygodę codziennego życia z energią miasta? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

635 000 zł104 m² 6 105,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję sprzedaż przestronnego mieszkania w centrum Łodzi. Kamienica została wybudowana w przełomie XIX i XX wieku. Nieruchomość może służyć do zamieszkania lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42,42 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 2. piętrze w bloku przy ul. Retkińskiej w Łodzi. Idealne dla 1, 2, 3 osób.

Szczegóły ogłoszenia

616 572 zł62,28 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30,20 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Gotowe w pełni umeblowane kompaktowe w fuzji! Gotowe do zamieszkania! idealna inwestycja nie wymaga żadnych dalszych nakładów! O fuzji: wyjątkowy projekt, składający się z 20.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71,20 m² 8 413 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,19 m, położone przy ul. Obywatelskiej 112 w Łodzi. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego budynku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł29,49 m² 6 103,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,49 m położone na 1 piętrze w kamienicy z 1910 roku przy ul. Pomorskiej w Łodzi, w samym sercu Śródmieścia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61,40 m² 14 495,11 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Marzysz o kupnie mieszkania w zielonym i spokojnym miejscu obok pięknego Parku Julianowskiego, parku nad Sokołówką i stawu, na osiedlu strzeżonym? Mam dla Ciebie takie mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł37,88 m² 7 840,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,88 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Teofilów. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł52,61 m² 12 583,16 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność-nie szukaj dalej! Oferuję na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,61 m , położone na parterze, z tarasem i ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł52,97 m² 7 721,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z trzypokojowym mieszkaniem na spokojnym, cenionym osiedlu Radogoszcz. Lokal posiada pełny rozkład pomieszczeń. Wnetrze jest dobrze doświetlone. Stan mieszkania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł66 m² 8 712,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Łódzka giełda nieruchomości .MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE W SUPER LOKALIZACJI Opis Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38,04 m² 14 169,30 zł/m²

 

Piętro:7/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Podniebny lounge i 47 metrów wolności Wyobraź sobie poranek, w którym granica między salonem a horyzontem po prostu znika. To nie jest zwykłe mieszkanie, lecz prywatna enklawa zawieszona.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł129 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament przy parku. Park tuż za furtką. To miejsce dla osób, które chcą być blisko natury, nie rezygnując z wygody życia w mieście. Prywatne przejście prowadzi bezpośrednio do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł33,42 m² 5 535,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Odrębna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie bardzo dobre pod kątem zakupu inwestycyjnego. Lokal wymaga przearanżowania pod kątem wydzielenia osobnej łazienki, na tą chwilę jest jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł136,89 m² 12 411,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Kamienica wielkomiejska Jakuba Lando - jedno z najznakomitszych dzieł architektury Łodzi lat 30. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136,89 m , składające się z 4 pokoi, położone.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł64,30 m² 7 293,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym! Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64,30 m2, położone na parterze bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

626 810 zł65,98 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 65,98 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na 3 kawalerki z łazienkami. Lokal aktualnie wynajęty z zyskiem wypracowanym 54 pln.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł88,04 m² 40,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki i przestronny loft na Księżym Młynie w zabytkowym kompleksie mieszkalnym Lofty uscheiblera. Loft znajduje się na drugim piętrze i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł40,48 m² 8 992,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W świecie nieruchomości kawalerka zazwyczaj oznacza walkę o każdy centymetr. Tutaj ta historia brzmi zupełnie inaczej. Mamy do czynienia z 40,48 mkw. zamkniętymi w imponującym, jednym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł38,50 m² 8 831 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Dąbrowie przy ulicy Umińskiego. Posiada powierzchnię 38,5m2 i położone jest na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

361 998 zł36,57 m² 9 898,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 36,6m2 , położone na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku w spokojnej, zielonej części Łodzi - Rokicie. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne i zadbane mieszkanie o powierzchni 51m2 w spokojnej i zielonej okolicy na Górnej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, dużego wc.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł50,53 m² 6 689,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedaż mieszkania do generalnego remontu, łódź, ul. Kurczaki 49 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni 50,53 m , położone w Łodzi, przy ul. Kurczaki 49.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł50,51 m² 14 452,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe miejsce dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania - prestiżowego adresu, niepowtarzalnego klimatu i wysokiego komfortu życia. Apartament Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł60,20 m² 10 132,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta dla inwestora! Wynajęte mikrokawalerki na booking Jak znależć ofertę.wpisując na portalu booking w adres Łódź Próchnika 46 Łódź Downtown Studios with Mezzanine by BookingHost Stopa.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł86,30 m² 9 849,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

To 86 m , które działa lepiej niż większość podobnych metraży przemyślane, jasne i wygodne, z dwoma balkonami i możliwością dokupienia dwóch miejsc garażowych. W końcu.

Szczegóły ogłoszenia

327 746 zł38,11 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 54 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł43,96 m² 6 687,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wprowadzenie Prezentujemy rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43,96 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku przy ul. Umińskiego 5, na pograniczu osiedli Chojny Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

368 500 zł55 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Pomorskiej idealne również jako inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł62,86 m² 5 758,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z duszą, które urządzisz według własnego uznania, nie rezygnując z udogodnień nowoczesnego budownictwa? Ta oferta jest dla Ciebie. O mieszkaniu Prezentujemy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł37,64 m² 6 880,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okej, wyobraź to sobie: osiedle Tatrzańska rok nieznany, rzeczywistość niby normalna, ale coś tu dziwnie. spokojne. Podejrzanie spokojne. A teraz wchodzisz do mieszkania i nagle czujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł94,62 m² 3 899,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Pakiet 5 mieszkań inwestycyjnych ul. Jaracza 41, łódź centrum, roi 7 10% Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań zlokalizowanych w ścisłym centrum Łodzi, idealnych pod najem na pokoje lub najem.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł44,70 m² 6 979,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w Łodzi, ul. Emilii Plater 35/37, to doskonała okazja dla osób ceniących spokój i komfort codziennego życia, z pełnym dostępem do miejskich udogodnień. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł54,85 m² 9 462,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedstawiam 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w zaciszu Chojen. Lokal jest po remoncie i pozostaje z pełnym wyposażeniem! Na 55 m składa się: # salon #.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł46,73 m² 6 419,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy przy ulicy Drewnowskiej 33 w Łodzi. Lokal polożony jest na 1 piętrze .Powierzchnia uzytkowa wynosi 46,73 mkw. mieszkanie składa się z:1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w dzielnicy Dąbrowa w okolicach ulicy Dąbrowskiego Rydza Śmigłego. Lokal o powierzchni 36 metrów, położony na 4 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

772 000 zł58,19 m² 13 267 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupak inwestycyjny apartament i kawalerka wykończone w wysokim standardzie Opis lokalizacji: śródmieście, blisko Manufaktury Apartament i kawalerka - gotowce inwestycyjne Otoczenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij