dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 567 ogłoszeń

575 000 zł61,20 m² 9 395,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokal mieszkalno-usługowy 61,20 m z 15-metrowym tarasem | Łódź Widzew-Wschód | 575 000 zł Na sprzedaż oferuję przestronny lokal o powierzchni 61,20 m , znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,98 m² 9 499,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne i jasne mieszkanie przy samej Manufakturze Łódź, ul. Zachodnia Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym o powierzchni 49,98 m .

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,31 m² 6 508,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny Diament w Sercu Łodzi ponad 55 m , wysokie sufity, miejsce parkingowe! Szukasz mieszkania z duszą, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43,53 m² 9 878,24 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

630 000 zł69,64 m² 9 046,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym w ok. Demokratycznej, rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,64 m² 9 346,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,64 m , po remoncie, znajdującą się na parterze w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Piastów-Kurak w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł20,55 m² 16 053,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z antresolą w centrum Łodzi | gotowiec inwestycyjny | Pomorska Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20,55 m , położona na parterze kamienicy przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

793 526 zł91,78 m² 8 645,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | ogród + ogromny taras | idealne dla rodziny Cena promocyjna: 793 526 zł (zamiast 885 306 zł) - miejsce w hali garażowej: 43 000 zł - miejsca zależne 2 szt. w hali garażowej 64.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł99,80 m² 5 991,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 99,8 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1996 roku. Idealna lokalizacja na Polesiu, zaledwie 1 km od centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37 mkw położone na 2 piętrze w bloku z cegły Blok ocieplony, klatki schodowe zadbane. Przyjemna i spokojna okolica. Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaaranżowane trzypokojowe mieszkanie w bloku tuż przy dworcu Fabrycznym! Oferowane mieszkanie położone jest w idealnej lokalizacji dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,75 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł152,40 m² 5 183,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Do sprzedaży przestronny i słoneczny apartament w czterokondygnacyjnej kamienicy w deptakowej części ul. Piotrowskiej.Kamienica zadbana,z zamykaną bramą; na piętrze tylko dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Alternatywa dla osób szukających mieszkania W pełni umeblowanego I gotowego do zamieszkania. Lokalizacja: łódź - Polesie, ul. Romualda Mielczarskiego > bardzo blisko Manufaktury. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł54 m² 11 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - przestronny loft w prestiżowej lokalizacji przy ul. Mikołaja Kopernika 62 w Łodzi (tobaco Park). Informacje o mieszkaniu: metraż: 54.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł97,50 m² 5 015,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 3 pokojowe Powierzchnia 97,5m2, znajduje się na 3 piętrze w kamienicy na ulicy Wólczańskiej koło 500m do Politechniki Łódzkiej. Składa się z 3 pokoi w tym salonu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł38,99 m² 10 900,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69,13 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

#niższa cena Mieszkanie w kamienicy, okolica wólczańska/zamenhofa (na tyłach Sądu Apelacyjnego) Trzy pokoje, kuchnia, łazienka i wc (2 piony kanalizacyjne), komórka w piwnicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46 m² 12 826,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie ma jeden problem. Nie udaje niczego. Nie próbuje być neutralne. Nie gra w bezpieczny beż. Nie pyta, czy na pewno wiesz, czego chcesz bo i tak daje Ci wybór. Nowe Miasto Polesie. Tu.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł84,94 m² 11 644 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: apartament w Śródmieściu przy ul. Rewolucji 1905 roku w odnowionym budynku z cegły z lat 50. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł39,43 m² 8 090,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu lokal mieszkalny położony w dzielnicy Bałuty, na Dołach, na 2 piętrze zadbanego, cichego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,98 m² 8 585,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej i zielonej okolicy dzielnicy Polesie. W pobliżu dostępne są przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-964 ważne: mieszkanie czyste, stan techniczny mieszkania pozwala na zamieszkanie bez dodatkowych nakładów, na życzenie kupującego wszystkie meble, sprzęt rtv i agd oraz wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł49 m² 9 979,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł43,47 m² 13 181,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie - Apartamenty Aurum Chojny Na sprzedaż nowoczesne, jasne i przytulne mieszkanie wykończone pod klucz, zlokalizowane w apartamentowcu Aurum.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Oferujemy przestronną kawalerkę położoną w niskim bloku z cegły na Dołach nieopodal asp. Składa się z: -pokoju z wyjściem na loggię, -dużej kuchni, -łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Biuro Woźniakowski Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane w centrum Łodzi o łącznej powierzchni 90 m , podzielone na 4 niezależne kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

278 300 zł25,30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 pokojowych, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł45,53 m² 9 993,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie - Łódź Widzew Przedstawiam ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 45,53 m , zlokalizowanego przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł29,24 m² 13 509 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kawalerka o pow. ok. 29,24 mkw., położona na nowym osiedlu Art Modern przy ul. Wróblewskiego w Łodzi. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o pow. 2,01 mkw. na tym.

Szczegóły ogłoszenia

328 360 zł47,40 m² 6 927,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż komfortowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w Łodzi przy ul. Broniewskiego, na 2. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł54,50 m² 33,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Mieszkanie dostępne od września Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,04 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł59,92 m² 10 013,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ul. Ziemowita. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł71,84 m² 9 312,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m, położone na 4. piętrze w zadbanym budynku typu plomba z 1996 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł67,40 m² 6 810,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: patrycja Górska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł36,74 m² 6 804,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.:   Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość położona jest w południowo-wschodniej części miasta w dzielnicy Widzew, na osiedlu Zarzew (rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł36 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem dla tych, co nie boją się wyzwań! Lokalizacja: ul. Walerego Przyborowskiego , Łódź Piętro: 4 (ostatnie, bez windy darmowy fitness gwarantowany!) Powierzchnia: 36.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł49,04 m² 12 805,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie typu M-3, o powierzchni 49,04m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym apatramentowcu na osiedlu Nowe Złotno. Mieszkanie wykonane jest wg projektu architekta z należytą.

Szczegóły ogłoszenia

443 000 zł44,84 m² 9 880 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Popowskiego - idealne zarówno dla rodziny, jak i pary czy osoby pracującej w mieście. Układ mieszkania: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42,76 m² 11 435,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,76 m2 w nowym budownictwie z ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze w apartamentowcu. Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł106,35 m² 7 334,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Jeśli szukasz nieruchomości w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi, to ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja ta łączy miejskie życie z połączeniem terenów zielonych.