dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

439 500 zł64 m² 6 910,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Radogoszczu specjalnie dla Ciebie! Oferujemy Państwu słoneczne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 63 m w stanie do remontu, zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Bałuty-Centrum,Łódź

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wprowadzenie Mieszkanie o powierzchni 57 m , usytuowane na 2. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym bloku przy ul. Kniaziewicza 4 w Łodzi (bałuty - Julianów). Lokal w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy bardzo zadbane, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Górnej! Najważniejsze atuty: * Powierzchnia 47,22 m + loggia * Mieszkanie po całkowitym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Babickiego

Retkinia,Łódź

230 000 zł31 m² 7 433,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 30,94 m , położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - na Retkinii. Lokal wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bandurskiego

Karolew,Łódź

430 000 zł55 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze 10-piętrowego wieżowca w okolicy ulicy Bandurskiego. W skład lokalu wchodzą: salon, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

463 000 zł46 m² 10 065,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne , stylowe mieszkanie 46m2, w wysokim standardzie, położone przy ul. Wici w Łodzi w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie parku. Mieszanie położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Widzew-Wschód,Łódź

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, trzypokojowe, w pełni rozkładowe, mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze ocieplonego czteropiętrowego bloku. Mieszkanie w stanie do większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

240 000 zł37 m² 6 469 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu znajdującego się na łódzkiej Dąbrowie. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni - sypialni - łazienki z wc i wanną - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adwentowicza

Widzew,Łódź

445 000 zł46 m² 9 667,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż stylowe i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,03 m , położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku w Łodzi przy ul. Adwentowicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Włókniarzy

Bałuty-Centrum,Łódź

219 000 zł27 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Doskonały potencjał inwestycyjny - lokata kapitału! Na sprzedaż ustawne i pełne klimatu mieszkanie o powierzchni 27 m , położone w miejscu, którego nie trzeba reklamować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Górna,Łódź

285 000 zł34 m² 8 387,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka znajdująca się w wysokim bloku z windą przy ul. Paderewskiego 39. Mieszkanie znajduje się na parterze, posiada balkon typu loggia poszerzony o 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Retkinia,Łódź

220 000 zł31 m² 7 110,54 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 30,94 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Łodzi na Retkini. Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze wieżowca, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

380 000 zł50 m² 7 655,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 49 m , położonego na 6. piętrze w zadbanym budynku na łódzkiej Dąbrowie, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana

Bałuty,Łódź

389 000 zł53 m² 7 347,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na zadbanym i zielonym osiedlu im. Wł. Jagiełły. Pełen rozkład pomieszczeń zapewni mieszkańcom komfort użytkowania. Nieruchomość wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

290 000 zł45 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 8 piętrze w bloku z wymienioną windą. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy Teofilowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

315 000 zł38 m² 8 224,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Horyzont Przyszłości Bałucka Wieża, w której Fiona odnalazłaby spokój (i zachody słońca!) Dawno, dawno temu, w łódzkiej krainie zwanej Bałuty, wznosiła się wieża no może nie całkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana

Julianów,Łódź

364 999 zł57 m² 6 403,49 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze wieżowca przy ul. Jana - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Julianowskiego, który stanowi doskonałe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

459 900 zł53 m² 8 682,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,97 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku na osiedlu Retkinia w Łodzi. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

375 000 zł45 m² 8 309,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty zlokalizowanym przy ulicy Rojnej w Łodzi. Budynek ocieplony z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Deotymy

Górna,Łódź

363 000 zł53 m² 6 894,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 2. piętrze w 4 piętrowym bloku, na Dąbrowie. Dodatkowym atutem jest spokojne otoczenie oraz wygodny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyborowskiego

Chojny,Łódź

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2. Przedpokój, kuchnia, salon, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Na wyposażeniu: lodówka, kuchenka gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Bałuty,Łódź

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na czwartym piętrze wysokiego bloku z windą na Bałutach, przy ul. Sukienniczej, w rejonie ulic Franciszkańskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ejsmonda

Chojny-Dąbrowa,Łódź

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie przy ul. Ejsmonda 3 w Łodzi. 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z balkonem, usytuowane na 5 piętrze. W bloku jest winda. Mieszkanie jest widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Bałuty,Łódź

460 000 zł57 m² 8 070,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 57 m , z balkonem oraz komórką lokatorską, zlokalizowanego na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Retkinia,Łódź

230 000 zł31 m² 7 433,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentuję ustawne, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,94 m , położone na 10. z 11-stu pięter w zadbanym wieżowcu z 1980r. z windą z poziomu -1 (udogodnienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

265 000 zł38 m² 6 937,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Tatrzańskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10-piętrowym wieżowcu z wielkiej płyty. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

279 000 zł45 m² 6 219,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie, które możesz urządzić po swojemu - Łódź, ul. Traktorowa Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,86 m , położone na trzecim piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Polesie,Łódź

359 000 zł53 m² 6 830,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na czwartym piętrze bloku z 1970 roku, tam gdzie winda nie dociera z powodów ideologicznych, a schody mają już swoje poglądy polityczne, stoi sobie mieszkanie o powierzchni 52,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Olechów,Łódź

419 000 zł50 m² 8 380 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Przedmiotem ogłoszenia jest duże dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na Olechowie. Składa się z: salonu z wyjściem na balkon, sypialni, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

299 900 zł46 m² 6 585,42 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

"Bo z dziewczynami nigdy nie wie się", ale z tym mieszkaniem sprawa jest jasna to prawdziwy przebój na mapie Łodzi-Górnej. W murach przy ulicy Chełmońskiego wciąż pobrzmiewa echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Piotrkowskiej w apartamentowcu na 11 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 i składa się z salonu, kuchni, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Zarzew,Łódź

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne ,umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m w zielonej , spokojnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Centrum Łodzi Informacje o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Widzew-Wschód,Łódź

485 000 zł60 m² 8 151,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim bloku tuż przy Lasku Widzewskim. Mieszkanie o powierzchni 59,5 mkw składa się z dużego pokoju z balkonem, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

400 000 zł42 m² 9 429,51 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Dwupokojowe mieszanie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 42,42m2. Położone na szóstym piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego W lokalu przeprowadzono generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Górna,Łódź

1 200 zł27 m² 44,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Dąbrowskiego 43 w wysokim bloku na 10 piętrze. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 27,22 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

590 000 zł70 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - przestronne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Wokół tętniące życiem centrum, bogata oferta handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysińska

Marysin,Łódź

243 000 zł31 m² 7 738,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 31,40 m , położonego w dobrze skomunikowanej części Bałut- marysinie. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Preferowany najem okazjonalny. Koszty : 1800 zł. ( odstępne dla właściciela) + 800 zł. czynsz +prąd+ gaz Kaucja: 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Florecistów

Retkinia,Łódź

375 000 zł42 m² 8 840,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego i zadbanego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej okolicy, gotowego do wprowadzenia się po ewentualnym lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne