dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Wici 8 w dzielnicy Łódź Bałuty - Teofilów. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

309 000 zł47 m² 6 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47m2 usytuowane w bloku (środkowa klatka) na Zarzewie ul. Tatrzańska. Mieszkanie rozkładowe ( tylko wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

270 000 zł29 m² 9 246,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,2 m , zlokalizowane przy ul. Marysińskiej 69 w Łodzi - Bałuty. To idealna propozycja dla osób ceniących wielkomiejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klonowa

Żubardź,Łódź

410 000 zł54 m² 7 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy z miejscem parkingowym i komórką. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? A może planujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Polesie,Łódź

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,68 m . Znajduje się na 1. piętrze w cztero piętrowym bloku. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Składowa

Śródmieście,Łódź

309 000 zł37 m² 8 351 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Doskonała alternatywa dla osób szukających mieszkania dla siebie lub inwestycyjnie pod wynajem w samym "sercu miasta" Łodzi, w bardzo bliskiej odległości od parków i uczelni wyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, o powierzchni 64 m2. Znajduje się na 8 piętrze w wieżowcu na osiedlu Bałuty. Składa się z: - przestronnego salonu - 2 pokoi, które mogą służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gogola

Widzew-Wschód,Łódź

362 000 zł55 m² 6 622,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z balkonem w spokojnej dzielnicy Widzew-Wschód w Łodzi, ul. Gogola. Osiedle z dogodnym dostępem do wszelkich udogodnień miejskich :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Zarzew,Łódź

339 000 zł43 m² 7 887,39 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni ok. 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane w dzielnicy Zarzew przy ul. Śmigłego Rydza 36 - obok Park Podolski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jurczyńskiego

Widzew,Łódź

455 000 zł51 m² 9 004,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w czteropiętrowym bloku przy ul. Juliusza Jurczyńskiego na Widzewie. Mieszkanie czyste i zadbane, można w nim zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

399 000 zł50 m² 7 958 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz dwu pokojowego, dużego mieszkania, to ta alternatywa jest dla Ciebie. 660*359*762 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na IV piętrze o pow. 50 m2 w cenie 435 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piesza

Chojen,Łódź

315 000 zł51 m² 6 216,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 50,67 mkw, zlokalizowane przy ul. Pieszej w dzielnicy Łódź Górna. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

295 000 zł45 m² 6 536,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie 45 m Parter ul. Tatrzańska, łódź Blisko Parku Podolskiego Na sprzedaż oferuję przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

321 000 zł46 m² 6 978,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Bałutach. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Marysin,Łódź

299 000 zł41 m² 7 369,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 40,57m2 w pełnym rozkładzie. Mieszkanie w ogrodzonym i monitorowanym bloku z windą na 8 piętrze ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Radogoszcz,Łódź

350 500 zł50 m² 6 996,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50,10 m , zlokalizowane w dzielnicy Radogoszcz w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nastrojowa

Radogoszcz,Łódź

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie po przebudowie na ul. Nastrojowej Na sprzedaż mieszkanie na I piętrze, w zielonej i spokojnej okolicy Radogoszcza-Wschód. Lokal po zmianie pierwotnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy z komórką lokatorską. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

279 000 zł37 m² 7 459,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze w niskim bloku na Żabieńcu. Lokal ma powierzchnię ok. 37m2 i składa się z: - salonu, - sypialni, - łazienki, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

415 000 zł42 m² 9 783,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku na Retkini w okolicach mcdonald`s. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

339 000 zł40 m² 8 464,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 40m2 usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku na Dąbrowie. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

399 000 zł42 m² 9 405,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie z balkonem - ul. Wyszyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego, w pełni wyremontowanego mieszkania o powierzchni 42,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podmiejska

Chojny,Łódź

287 000 zł43 m² 6 677,52 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

! rezerwacja! Twoje przyszłe mieszkanie - idealna lokalizacja i cena! Szukasz dwupokojowego mieszkania, pierwszego M , albo dobrej lokaty kapitału? Nie musisz szukać dalej. Przyjdź, zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Widzew,Łódź

526 701 zł66 m² 7 992,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pracujemy 23.12; 29-31.12 jeszcze jest czas na kupno swojego wymarzonego mieszkania w niespotykanie niskiej cenie! :) Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu w zielonej okolicy Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

598 000 zł63 m² 9 492,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane na 4. piętrze w niskim, zadbanym bloku na Radogoszczu. Lokal składa się z: - przestronnego salonu z loggią, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Polesie,Łódź

305 000 zł47 m² 6 489,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47m2, z loggią, położone na II piętrze w odnowionym i ocieplonym wieżowcu z windą w świetnej lokalizacji, przy ulicy Kasprzaka. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Złotno,Łódź

670 000 zł79 m² 8 458,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie w tej inwestycji mieszkanie w stanie deweloperskim na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Łodzi. Złotno, bo o nim mowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedeciusa

Zarzew,Łódź

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,74 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu parku Podolskiego. To idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

395 000 zł54 m² 7 274 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania z pięknym widokiem na Karolewie 54,3 m | 3 pokoje | 395 000 zł Zachwyć się widokiem na panoramę Retkinii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dostojewskiego

Widzew-Wschód,Łódź

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , które jest położone na wysokim parterze budynku przy ul. Dostojewskiego 8 w Łodzi (widzew Wschód). To dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 57 m na Teofilowie - 3 pokoje, balkon i widok na zieleń Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na 5. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Górna,Łódź

1 700 zł43 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie na dziewiątym piętrze w wieżowcu, które zlokalizowane jest przy ul Chełmońskiego 2 w Łodzi. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołkowskiego

Górna,Łódź

330 000 zł48 m² 6 929,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47,62 m , zlokalizowane w dzielnicy Górna w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojen,Łódź

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 35m2 usytuowane na 2. piętrze w niskim bloku na Chojnach. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i przestronną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Retkinia,Łódź

489 000 zł64 m² 7 693,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,56 m2 na 4 piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie 7 lat temu przeszło generalny remont obejmujący: wymianę instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Teofilów,Łódź

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us (579x523x584) for more information Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone przy ul. Rojnej 50C na zielonym Teofilowie jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

449 900 zł45 m² 9 968,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 48 m | Dąbrowa - po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane w spokojnej części Dąbrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

320 000 zł45 m² 7 158,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wiecie, jak to jest z kotami niby chodzą własnymi ścieżkami, a jednak czasem los podrzuca im nitkę przygody. Tak właśnie było ze mną. Szedłem Piotrkowską, podziwiając świat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

315 000 zł40 m² 7 835,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,20 m , położone na parterze czteropiętrowego bloku w dzielnicy Łódź Górna Dąbrowa. Lokal jest w pełni umeblowany, wyposażony.