dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bałuty,Łódź

1 900 zł38 m² 49,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"Chwytaj dzień!" te legendarne słowa Johna Keatinga nabierają nowego znaczenia na 8. piętrze przy ul. Czarnieckiego. To nie jest zwykłe lokum, to prawdziwa scena dla Twojej kreatywności, położona rzut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

315 000 zł38 m² 8 224,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

To mieszkanie to idealna propozycja dla osób ceniących spokój i estetykę. Wnętrza są jasne, zadbane i nie wymagają dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gogola

Widzew,Łódź

319 000 zł43 m² 7 384,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym ocieplonym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Koziny,Łódź

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie w centrum z klimatyzacją. Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? A może planujesz inwestycję pod wynajem? Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbaraska

Górna,Łódź

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kompaktowe 2 pokoje w zielonej części miasta Łódź Górna, plus balkon i komórka. Spokojna okolica, świetna lokalizacja. To mieszkanie wyróżnia bardzo dobra lokalizacja, która pozwala żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Chojny,Łódź

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam do zaoferowania przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy Łodzi (dzielnica Chojny). Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

218 000 zł28 m² 7 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka o funkcjonalnym układzie, zlokalizowana w samym sercu Teofilowa w okolicy zbiegu ulic Aleksandrowskiej i Traktorowej, w zadbanym wieżowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

399 000 zł45 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż jasne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, z balkonem i klimatyzacją, położone na 4 piętrze w ocieplonym budynku, w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Śródmieście,Łódź

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wieżowcu w ścisłym centrum Lodzi. Składa się z: salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

377 000 zł47 m² 7 983,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Czy w środku tętniącego życiem miasta można znaleźć furtkę do innego świata? Tak, i wcale nie potrzebujesz do tego magicznego klucza wystarczy wejść na ten wyjątkowy parter. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kadłubka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

240 000 zł37 m² 6 474,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,07 m , położone na parterze 4-piętrowego bloku z 1966 roku, zlokalizowanego w zielonej i spokojnej okolicy. Łódź - Dąbrowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Zarzew,Łódź

360 000 zł36 m² 9 933,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w pełnym rozkładzie. Lokal przeszedł remont generalny. Powierzchnia mieszkania to 46m2. Położone na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bednarska

Górna,Łódź

410 000 zł42 m² 9 647,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Górna Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą miejską oraz łatwym dostępem do komunikacji publicznej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Retkinia,Łódź

389 000 zł49 m² 7 914,55 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sulma Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2-pokojowe urokliwe mieszkanie o powierzchni 49.15 m2, zlokalizowane na Retkini, a konkretnie przy ulicy Kostki Napierskiego. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 na Bałutach Zachodnich. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: dwa pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Łódź

Chojny-Dąbrowa,Łódź

249 000 zł27 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem ogłoszenia jest fajna kawalerka położona na parterze niskiego bloku na Dąbrowie. Składa się z: pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie jest bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Teofilów,Łódź

509 000 zł57 m² 8 914,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mówi się, że w Łodzi liczy się charakter. Tutaj, na dziewiątym piętrze masz go pod dostatkiem. Zapomnij o zaglądaniu sąsiadom w okna. To mieszkanie to Twoja prywatna loża vip,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Radogoszcz,Łódź

520 000 zł63 m² 8 240,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością prezentuję ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,1 m , położonego na 3. piętrze zadbanego budynku w spokojnej, zielonej części Łodzi - Radogoszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

289 000 zł46 m² 6 351,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Idziesz na balkon i patrzysz w zieleń. Nic nie trąbi. Nikt się nie spieszy. I nagle masz myśl: mogę tu mieszkać. Mogę tu zarabiać. Mogę tu po prostu być. Ten balkon robi więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mulinowicza

Chojen,Łódź

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam duża kawalerkę 38 m do remontu w dzielnicy Chojny w bloku z 1980 r.Mieszkanie jest rozkładowe pokój dzienny 20 m-wystawa Południowa, kuchnia ok 10 m-wystawa Północna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na ósmym piętrze w wieżowcu na Widzewie w okolicach C.H. Batory. Składa się z: salonu z wyjściem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł43 m² 7 359,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60., na osiedlu Dąbrowa, przy ul. Umińskiego 5 w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

375 000 zł45 m² 8 309,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku z płyty zlokalizowanym przy ulicy Rojnej 47 w Łodzi. Budynek ocieplony z odnowioną elewacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew-Wschód,Łódź

329 000 zł44 m² 7 477,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 43,19 m2 w bardzo fajnej lokalizacji. Znajdujące się na 4 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

464 900 zł46 m² 10 047,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tak, dobrze czytasz. To nie jest kolejna perełka z olx, gdzie zdjęcia kłamią bardziej niż reklama cudownej diety. Tu mamy 47 m prawdziwego luksusu zaprojektowanego przez architekta, zrobionego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

369 000 zł51 m² 7 178,99 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,4 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu z dwiema windami, na łódzkim Widzewie. Lokal posiada pełen rozkład oraz bardzo duże, ustawne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łanowa

Bałuty,Łódź

205 000 zł27 m² 7 649,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26,8 m , usytuowana na 4. piętrze w budynku przy ul. Łanowej 24. Mieszkanie składa się z jasnego pokoju dziennego, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew-Wschód,Łódź

420 000 zł53 m² 7 981,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze. Na 52,62 m składa się: * salon * sypialnia * kuchnia * łazienka * wc * przedpokój Atuty mieszkania: * genialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Polesie,Łódź

296 000 zł42 m² 6 977,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Super oferta! Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m2 położone na pierwszym w czteropiętrowym bloku przy ul. Popiełuszki. Całość do kapitalnego remontu, atutem mieszkania jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Teofilów,Łódź

265 000 zł38 m² 7 032,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum Teofilowa. Mieszkanie jest w stanie do remontu Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego sypialni kuchni korytarza łazienki balkonu Dogodności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

367 500 zł56 m² 6 600,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, retkinia Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Retkini. Lokalizacja zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

279 000 zł45 m² 6 224,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prowizja już w podanej cenie! To jasne M3 z jasną kuchnią może być Twoje. Mieszkanie z oknami na całej długości ścian w pokojach i kuchni da Ci światło, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

549 000 zł57 m² 8 895,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57.29 m , położone na 2. piętrze 4 piętrowego bloku z 1980 roku, usytuowanego w spokojnej i zielonej części Widzewa. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

305 000 zł37 m² 8 198,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w cichej i zielonej części Karolewa. Powierzchnia: 37,20 mkw Piętro: 3 Dodatkowo: balkon oraz piwnica Mieszkanie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeligowskiego

Stare Polesie,Łódź

299 000 zł43 m² 6 956,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 42,98 m , położone na 5 piętrze wieżowca przy ul. Żeligowskiego 50/52 na Starym Polesiu - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sacharowa

Widzew,Łódź

550 000 zł68 m² 8 055,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,28 m , położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku przy ul. Sacharowa w Łodzi. Lokal wyróżnia się bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatrzańska

Zarzew,Łódź

322 000 zł49 m² 6 551,37 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze wieżowca przy ul. Tatrzańskiej, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Parku Podolskiego. Lokal składa się z: 3 pokoi (w tym salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne zaraz Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+950 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz łącznie : 3200 zł. Kaucja : 2000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Retkinia,Łódź

599 000 zł62 m² 9 628,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62.21 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu. Nieruchomość składa się z: - salon - kuchni - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zarzew,Łódź

290 000 zł43 m² 6 747,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane 2 pokoje z balkonem | 6. piętro | Śmigłego Rydza Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42.98 m , położone przy al. Śmigłego Rydza 32 w Łodzi, na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

399 000 zł53 m² 7 538,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przyjemne, w pełni rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze niskiego, zadbanego bloku na cenionym os. Jagiełły. Mieszkanie w dobrym stanie.