dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

515 000 zł70 m² 7 410,07 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Oferta bez prowizji od kupującego. Oferujemy na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 12-piętrowym wieżowcu, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal gotowy na własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Górna,Łódź

448 000 zł52 m² 8 613,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Podgórnej 58 w Łodzi Górnej. To doskonała propozycja dla osób, które szukają mieszkania w spokojnej okolicy, z łatwym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

344 900 zł44 m² 7 838,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 11. piętrze w budynku z windą, na osiedlu Czerwony Rynek. Z salonu można podziwiać piękne wschody słońca, natomiast kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konspiracyjnego Wojska Polskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

310 000 zł43 m² 7 165,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 43,26 m , położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Łodzi na osiedlu Dąbrowa, cenionym za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pstrągowa

Radogoszcz,Łódź

649 000 zł74 m² 8 819,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej uporządkowanych i zielonych części północnej Łodzi. Radogoszcz Wschód to osiedle, które od lat cieszy się opinią spokojnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Koziny,Łódź

339 000 zł37 m² 9 078,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam przytulne i ciepłe mieszkanie na 1p., z balkonem, typu M-3 na Os. Koziny! Całkowity metraż to 37,34m2. Mieszkanie w półamfiladzie (wejście z pokoju do kuchni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łączna

Górna,Łódź

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Mieszkanie Adres: ul. Łączna , Łódź Górna tuż przy Czerwonym Rynku Piętro: 10 / blok z windą Metraż: 43 m Układ: 2 pokoje + widna kuchnia + łazienka + balkon Opis mieszkania Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzóski

Katedralna,Łódź

575 000 zł57 m² 10 087,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, wchodzisz z walizką. Łódź, ul. KS. Brzóski Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane dosłownie przy Parku Andrzeja Struga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Retkinia,Łódź

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Są mieszkania, gdzie panuje chaos. Tu panuje władza absolutna nad przestrzenią. 53 m na 3. piętrze w niskim bloku na Retkini i wszystko działa jak dobrze zarządzane państwo: pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Teofilów,Łódź

315 000 zł45 m² 6 992,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!rezerwacja! Funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż - Łódź, teofilów Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Teofilowie. Lokalizacja zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

429 000 zł57 m² 7 518,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,06 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym, zadbanym wieżowcu z lat 70., z windą startującą już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Koziny,Łódź

399 000 zł45 m² 8 775,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - bez prowizji - jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (45,47 m ) w okolicy ul. Waryńskiego w Łodzi idealne dla młodej rodziny lub jako pierwsze własne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na parterze przy ul. Traktorowej. Nieruchomość o powierzchni 38 m2 składa się dwóch przejściowych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Retkinia,Łódź

579 000 zł67 m² 9 307,19 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bolek i Lolek spakowali plecaki, wzięli mapę i zamiast na Dziki Zachód, trafili na kultową łódzką Retkinię. To tutaj, w solidnym wieżowcu z 1990 roku, odkryli kwaterę główną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł40 m² 8 352,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przed miotem ogłoszenia jest rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na sporą loggię, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Górna,Łódź

1 850 zł52 m² 35,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (791x911x899) for more information. Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Pięknej 69/71 w Łodzi. Lokal znajduje się na 8. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Łódź,łódzkie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 9. piętrze w bloku z balkonem przy ul. Sukienniczej. Mieszkanie posiada pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

299 000 zł44 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na łódzkim Widzewie o powierzchni 44,5m2 położone przy ulicy Beli Bartoka. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

299 700 zł31 m² 9 538,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka na Retkini po remoncie generalnym. Mamy dla Ciebie perełkę przy al. Wyszyńskiego! To idealna opcja dla singla, pary lub pod inwestycję. Dlaczego warto? - Po generalnym remoncie (koniec 2024!) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kusocińskiego

Retkinia-Północ,Łódź

639 000 zł75 m² 8 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji (oferta prywatna). - szukają Państwo przestrzeni, ciszy i kojącej zieleni za oknem? Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od razu mówią: witaj, życie będzie tu po prostu łatwiejsze. To właśnie jedno z tych drugich. 45,20 m na idealnym parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Retkinia,Łódź

480 000 zł55 m² 8 778,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie trzypokojowe położone na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym na Retkini w Łodzi. Lokal jest zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

340 000 zł46 m² 7 386,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,03 m , położone na 6. piętrze w wieżowcu przy ul. Michała Lermontowa w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza

Widzew,Łódź

350 000 zł45 m² 8 278,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

44 m dobrej energii z balkonem miejsce, w którym po prostu świetnie się żyje. Mieszkanie o powierzchni 44,68 m znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Rokicie,Łódź

333 000 zł38 m² 8 763,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 10. (ostatnim) piętrze w bloku z 1970 roku, na Nowym Rokiciu - ul. Piękna 72. Lokal w dobrym stanie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Bałuty,Łódź

321 000 zł45 m² 7 112,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Bałutach. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mackiewicza

Bałuty,Łódź

299 000 zł38 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na drugim piętrze przy ul. Mackiewicza. Nieruchomość o powierzchni 37,5 m2, jest w pełnym rozkładzie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Bałuty,Łódź

369 000 zł53 m² 6 936,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Najciekawsze mieszkanie na Bałutach! ul. Zbożowa To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Zielona część Bałut. Parki i tereny spacerowe. Kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w zaciszu osiedla Pojezierska. Lokal jest w stanie do zamieszkania / do remontu. Pełna własność z kw! Na 57 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmońskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje | łódź górna | dąbrowa Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkania o pow. ok. 44 m 2 , usytuowane na 1 piętrze wieżowca z windą, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

295 000 zł40 m² 7 283,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opuszczenie rodzinnej planety to kluczowy moment w życiu każdego przyszłego rycerza. Twoja misja zaczyna się tutaj, w strategicznym punkcie łódzkiego układu. Ten kompaktowy myśliwiec jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

344 900 zł44 m² 7 838,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy bardzo ładne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 44 m na 11. piętrze przy ul. Łącznej Dostępne od zaraz gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Najważniejsze atuty: * 11 piętro przepiękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew-Wschód,Łódź

599 999 zł68 m² 8 787,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,28 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

320 000 zł42 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stwórz swoje wymarzone miejsce mieszkanie z potencjałem w sercu Julianowa! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Łodzi, w zielonej i doskonale skomunikowanej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Olimpijskiej w Łodzi. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

359 000 zł44 m² 8 067,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaproponować 2 pokojowe mieszkanie w spokojnym i cichym rejonie Widzewa. Najważniejsze informacje: -mieszkanie o powierzchni 44,5 m, -znajduje się na 3 piętrze (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Preferowany najem okazjonalny Koszty Najmu: 1700 zł. ( czynsz dla właściciela)+1100 zł. opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz. W sumie 2950 zł. Kaucja 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

479 000 zł48 m² 9 937,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta mieszkania! Zdjęcia przykładowe z wcześniejszych realizacji. Mieszkanie będzie dostępne od 30.04.2026 Lokalizacja okolice Ronda Lotników Lwowskich Układ mieszkania : - salon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Widzew,Łódź

396 000 zł54 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie, które mieści się na parterze w bloku z lat 90 tych przy ul. Lodowej. Nieruchomość o powierzchni 54 m2, uregulowana w księdze wieczystej jako 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

435 000 zł45 m² 9 640,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opis Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie, położone na 2.piętrze blisko dworca. Lokal po generalnym remoncie, wykończony pod klucz - w zadbanym bloku. Układ pomieszczeń: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

218 000 zł28 m² 7 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka o funkcjonalnym układzie, zlokalizowana w samym sercu Teofilowa w okolicy zbiegu ulic Aleksandrowskiej i Traktorowej, w zadbanym wieżowcu z windą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij