dowolna

Działki na sprzedaż Łódź - Oferty sprzedaży działek

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

230 000 zł1 233 m² 186,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bałuty Wilanów. Rejon ulic Strykowskiej, okólnej Działka o powierzchni:1233 m2 z wydanym pozwoleniem na budowę. Działka nieogrodzona, wokół luźna zabudowa jednorodzinna Z asfaltu.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł6 066 m² 304,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży niezabudowany teren inwestycyjny o powierzchni 6000 m2 położony we zachodniej części Łodzi bezpośrednio przy ul. Aleksandrowskiej. Nieruchomość posiada bezpośredni wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

6 990 802 zł12 922 m² 541 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka jest z wydanymi warunkami zabudowy zarówno na usługi jak i na mieszkaniówkę. Podstawowe Parametry: lokalizacja: łódź, ul. Pojezierska 83 (rejon al. Włókniarzy) - (obręb B-27,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł860 m² 825,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w dzielnicy Górna: - wśród zabudowy mieszkaniowej, - ok. 7 km od ścisłego centrum miasta, - idealna pod wielofukcyjną inwestycję. Na sprzedaż jest prawo własności działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

309 000 zł1 500 m² 206 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis ogólny Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m , położona w Łodzi na Widzewie na terenie osiedla mieszkaniowego Mileszki, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. 24 m frontu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł3 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży Działki w Łagiewnikach Działki o powierzchni od 2000m2 do 3000m2, z pozwoleniami na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł29 790 m² 234,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu: tel.   , anna Pluta, e-mail:   PKP S.A. Oddział gospodarowania nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 360 zł6 308 m² 190,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka inwestycyjna z ogromnym potencjałem - Łódź, dzielnica Widzew, ul. Kosodrzewiny Z przyjemnością prezentujemy Państwu niepowtarzalną okazję inwestycyjną -.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 676 m² 429,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę nieopodal ulicy Śląskiej. Nieruchomość z dużym potencjałem, idealna dla dewelopera lub pod zabudowę rezydencjonalną. Kształt działki zbliżony do kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

1 507 200 zł1 884 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 884 m2, położona w północnej części Łodzi, w rejonie Bałut, przy ul. Łagiewnickiej 203. Działka szczególnie polecana pod.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł15 000 m² 63,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

D ziałka budowlano-usługowa 15 000 m 2 - łódź ul. Strykowska (możliwe usługi handlu o powierzchni sprzedaży do 1 000 m 2 ) Z apraszamy do zapoznania się z ofertą działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł48 045 m² 31,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna - Lokalizacja Łódź, widzew, ul. Beskidzka Cena 1 500 000 pln. ( 31zł./m2 ) Teren doskonale skomunikowane z całym regionem. Bezpośrednie otoczenie terenu to niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł3 000 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w prestiżowej części Łodzi, tuż przy malowniczym Lesie Łagiewnickim - jednym z największych kompleksów leśnych w granicach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł950 m² 294,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki o numerze 77/23, położonej w spokojnej, zielonej części Łodzi przy ulicy Kolumny. To idealne miejsce dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 371 750 zł5 487 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Prezentowana działka na sprzedaż to unikat w skali łódzkiego rynku nieruchomości. Położona w północnej części miasta, znajduje się w bezpośredniej otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

789 500 zł3 158 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

działka gruntu w otulinie lasu Łagiewnickiego, w pobliżu Łagiewnickiej wymiary: 20 x 158 m na działce stoi dom do rozbiórki Otoczenie: otulina lasu Łagiewnickiego :dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł516 m² 1 259,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: gotowa inwestycja budowlana Łódź, ul. Warszawska Wyjątkowa oferta dla osób, które chcą ominąć wielomiesięczną biurokrację i rozpocząć budowę od razu. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł1 607 m² 308,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę nr 195/25 położona w Łodzi przy ulicy Ziarnistej. Nieruchomość o powierzchni 1607m ma charakter budowlany i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł14 809 m² 1 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej W łodzi, dzielnica górna, oś. Ruda pabianicka Nieruchomość przygotowana pod inwestycję deweloperską o chłonności łącznej 16.143,26.

Szczegóły ogłoszenia

899 090 zł3 963 m² 226,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z domem i własnym lasem w otulinie Rezerwatu Przyrody Lasu Łagiewnickiego (do remontu, ogród z własnym lasem, duża działka budowlana, dobry dojazd, 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 501 m² 339,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana, dostępna w Łodzi, obręb P-40, działka o numerze 178/29. Powierzchnia: 1501mkw Łódź, ul. Kirasjerów- złotno Działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł962 m² 414,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- ogólnie: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł785 m² 445,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja Zamień marzenia na fundamenty - wyjątkowa działka na Stokach | Łódź, ul. Czerwone Wierchy | 785 m | mpzp | media. Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł330 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie w kilka minut uciekniesz od miejskiego zgiełku i zanurzysz się w zieleni? Ta działka na terenie rod Morwa Lumumbowo to gotowa przestrzeń wypoczynku, którą możesz.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł7 172 m² 13,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki rolnej Łódź-Bałuty Lokalizacja: województwo: łódzkie Powiat: łódź Gmina: łódź-Bałuty Obręb: b-60 Dane techniczne działki: numer działki: 123/1 Identyfikator.

Szczegóły ogłoszenia

355 900 zł2 738 m² 129,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych na obrzeżach miasta Łódź.! nie pobieramy prowizji od Kupującego! lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł45 000 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działki w Łodzi (bałuty) Działka o powierzchni 45000m2 z dwoma budynkami, pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł913 m² 3 943,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka przy al. 1 maja 46, łódź idealna lokalizacja! Powierzchnia: 910 m Działka o powierzchni 910 m , zlokalizowana w doskonałej lokalizacji w Łodzi, przy al. 1.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł783 m² 523,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Łódź Górna Dąbrowa - ul. Choińska nr działki 32 / obręb 7 (łódź Górna ) Brak miejscowego planu - teren osiedla domków - Działka w trakcie uzyskiwania wz pod.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł5 619 m² 623 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej lokalizacji pod budowę kameralnego osiedla z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Łodzi to ta alternatywa spełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł7 295 m² 301,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki dla inwestora w top lokalizacji poleca się na sprzedaż! Mam dla Ciebie działki w genialnej lokalizacji przy ul. Włókniarzy nieopodal ul. Drewnowskiej. Gdzie powstaje stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł3 000 m² 331,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona przy ul. Rojnej 139 w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Duża piękna działka z małym stawem idealna pod budowę domu. Działka posiada wymiary ok. 82 m x 36 m.

Szczegóły ogłoszenia

1 291 290 zł3 003 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o pow. całkowej 3003 m2 (oferowwny teren do sprzedaży składa się z 3 działek geodezyjnych), front dzialki to szerokość 28 m, a 107 m to głębokość. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 226 100 zł4 087 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest spora działka w okolicy Nowosolnej o powierzchni 4087 mkw. Działka posiada pozwolenie na budowę dwóch domów jednorodzinnych. W pozostałej części rośnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 578 000 zł6 315 m² 249,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,2 ha, z czego 6 315 m przeznaczonych jest w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

14 540 000 zł44 800 m² 324,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży terenu inwestycyjnego położonego W łodzi, dzielnica górna Przedmiotowy teren zostanie wydzielony z większego areału. Dla tego terenu jest obecnie procedowany plan.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł962 m² 414,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - prąd skrzynka przy działce, woda w ulicy, aktualna decyzja wz - o warunkach zabudowy - można od.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł4 760 m² 367,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż: wyjątkowa działka w cichej i spokojnej okolicy dzielnicy Bałuty, łódź Szukasz miejsca z potencjałem? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja: położona wśród.

Szczegóły ogłoszenia

617 760 zł1 872 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

**ogłoszenie sprzedaży działki budowlanej w Łodzi w okolicy Parku wzniesień łódzkich ul. Łukasiewicza ** Na sprzedaż działka o powierzchni 1872 m Wymiary: front 25 m x bok.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł9 761 m² 51,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty W biurze: sdz/aw/60/2015 Do sprzedaży działka leśna o pow. 9761 m2 na Bałutach w okolicy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł7 100 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane o łącznej powierzchni 7100 m2- łódź, widzew, mileszki ul. Pomorska 451. Obie działki w kształcie prostokąta 20x205 i 22x130. Dostęp do drogi, prąd,.