Dom Łódź

Radogoszcz, Łódź, łódzkie

  • 2 800 000 zł
  • 298,03 m²
  • 9 395,03 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Lichman-Tw...

Skontaktuj się

Dom Łódź

Radogoszcz, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
8 maja 2026

2 800 000 zł

298,03 m²

9 395,03 zł/m²

Dom Łódź

Zaktualizowane: 8 maja 2026

2 800 000 zł 298,03 m² 9 395,03 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
395 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

395 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 800 000 zł (9 395,03 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 298,03 m², 6 pokoi; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 395 m²
  •   działka ogrodzona
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NUMER OFERTY W BIURZE: SD/KL20/2026

Oferta wyłącznie w naszym biurze.

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato zdobionym stylem w zabudowie szeregowej (szeregowiec skrajny), położony na osiedlu Radogoszcz. Powierzchnia użytkowa to 298,03m2, powierzchnia mieszkalna 253,17m2, a powierzchnia zabudowy to 129,86 m2. (...)

Agent

Edyta Lichman-Tworkiewicz

501 078...

501 078 049

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Edyta Lichman-Tworkiewicz

501 078...

501 078 049

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość