dowolna

Domy Łódź Bałuty

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

699 000 zł180 m² 3 883 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Odkryj potencjał domu, który możesz stworzyć od podstaw - dokładnie tak, jak chcesz. Na sprzedaż solidny, murowany dom z lat 80., położony w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł428 m² 5 724,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom z działką przy parku w prestiżowej okolicy Julianowa lokalizacja: malownicza okolica Parku Julianowskiego kilka minut od centrum miasta, wylotu na autostradę A1 i A2,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł301 m² 2 654,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej /środkowy położony jest w Łodzi, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł162 m² 6 049,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro Nieruchomości rentsell oferuje na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w Łodzi, na osiedlu Teofilów. Powierzchnia użytkowa tego domu to 162 m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Posiadamy do sprzedaży dom o łącznej powierzchni 240 m2 znajdujący się w bardzo dobrej lokalizacji idealny punkt na prowadzenie działalności gospodarczej ( kliniki; stomatologii,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom z potencjałem, 240 m , Łódź Bałuty ul. Klimatyczna | 5 pokoi | Działka 640 m Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 240 m , usytuowany na działce 690 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł227 m² 17 136,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

Jedyny taka nieruchomość w całej Łodzi Projektu słynnych architektów Marciniak & Witasiak Nieruchomość skierowana do miłośników klasy i elegancji. Wykonanie z najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł154 m² 6 493,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dom Z potencjałem Z dużą działką radogoszcz wschód Do sprzedania dom piętrowy o powierzchni ok 154 m2 działka 960 m działka dzięki sąsiedztwu wysokiej zabudowy wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Rodzinny segment 220 m na zielonym Julianowie przy ulicy Sasanek - idealny dla rodziny- przestrzeń, cisza i komfort Na sprzedaż przestronny, komfortowy segment o powierzchni 220 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł201 m² 2 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:943 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m , położony na działce 943 m w spokojnej części dzielnicy Bałuty w Łodzi. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł320 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Nowoczesny dom z oranżerią i dużą działką Łódź, ul. Kąkolowa 90 | 250 m + ogród 1600 m <br/><br/><br/>na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł246 m² 5 894,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 245 mkw. Jest to budynek dwukondygnacyjny (parter oraz piętro), usytuowany na działce o powierzchni 1047 mkw. co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł230,86 m² 12 778,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 801 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa willa letniskowa z ok. 1912 roku, położona w Łodzi przy ul. Okulickiego 24a nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, w której historia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł243 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 243 m , położonego na starannie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł221 m² 5 656,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:724 m²

Dom na Julianowie przy parku Powierzchnia mieszkalna 135m2 plus piwnica z garażem 86m2. Budynek piętrowy jednorodzinny wolnostojący z 1964 roku znajduje sie na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł127,50 m² 6 196,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:303 m²

R e Z E R W A C J A Przedstawiam Państwu atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej z 1974 roku, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Marysin w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł239 m² 3 723,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:751 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 239 m , położony na działce 751 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi w rejonie Arturówka, tuż przy Lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią

Bałuty,Łódź

1 950 000 zł248 m² 7 869,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z funkcją mieszkalno-usługową w Łodzi Biuro gzan nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Bałuty,Łódź

1 150 000 zł113 m² 10 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment położony w spokojnej i zielonej okolicy na granicy Łodzi. Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta wnętrz z ogromną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Rogi,Łódź

1 480 000 zł193 m² 7 668,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Szukasz miejsca, które połączy wygodę miasta z bliskością natury? Ten dom na Rogach w Łodzi to idealna propozycja. Lokalizacja zachwyca, tylko kilka kroków dzieli Cię od stacji łka Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bałuty,Łódź

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Czy szukasz fundamentów, które przetrwają pokolenia? Dom przy ulicy Platynowej to propozycja dla osób ceniących realną wartość. Solidna cegła z 1987 roku tworzy tu bezpieczny azyl. Poczujesz tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Bałuty,Łódź

769 000 zł140 m² 5 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:637 m²

Interesująca propozycja dla osób szukających niedużego domu dla siebie lub w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Część główna została zbudowana w 1934 roku i w 1984 poddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bałuty,Łódź

1 050 000 zł287 m² 3 658,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment w spokojnej dzielnicy, z sześcioma pokojami. Zdjęcia przykładowe jak może dom wyglądać po odświeżeniu. Dom składa się z 4 poziomów. Poziom 0 Garaż o powierzchni 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Klimatyczna

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:690 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Teofilów,Łódź

989 000 zł240 m² 4 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:431 m²

Narożny segment z 5 pokojami na działce o powierzchni 493 m2 Mam przyjemność przedstawić bardzo atrakcyjną nieruchomość w dzielnicy Teofilowa. Atuty nieruchomości : - niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

1 472 000 zł157 m² 9 396,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykle klimatyczną i prestiżową inwestycją w otulinie Lasu Łagiewnickiego, przy ulicy Wycieczkowej Domy Nowoczene eleganckie i prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wycieczkowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

DO wynajęcia parter domu! łagiewniki! Usytuowany w świetnej lokalizacji dom w zabudowie bliźniaczej! Powierzchnia parteru wynosi 75 m2, w skład wchodzą rozkładowe trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kąkolowa

Bałuty,Łódź

1 380 000 zł320 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Nowoczesny dom z oranżerią i dużą działką Łódź, ul. Kąkolowa 90 | 250 m + ogród 1600 m Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Wakacyjna

Bałuty,Łódź

3 300 000 zł248 m² 13 309,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywną parterową willę o powierzchni całkowitej 247,94 m , położoną w najbardziej prestiżowej i pożądanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ametystowa

Bałuty,Łódź

1 440 000 zł153 m² 9 389,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Polecam Państwu na sprzedaż nową inwestycję deweloperską przy ul. Ametystowej w Łodzi, bliźniak z dwoma lokalami mieszkalnymi i wydzielonymi ogródkami. Nieruchomość znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Romanów,Łódź

938 999 zł285 m² 3 294,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:889 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 178m2 , położony w spokojnej i zielonej części Łodzi - Bałuty Zachodnie. Nieruchomość usytuowana jest na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Bałuty,Łódź

1 472 000 zł157 m² 9 396,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Julianów,Łódź

570 000 zł99 m² 5 740,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Pewnego dnia, w okolicach parku przy Hipotecznej, pewien przyszły właściciel spacerował, marząc o idealnym miejscu do życia. Nagle chlup! z pobliskiej kałuży wyskoczyła Złota Rybka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Rogi,Łódź

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu z lat 80-tych, położonego w spokojnej i zielonej części Łodzi - w dzielnicy Rogi tuż obok Arturówka i Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malwowa

Julianów,Łódź

2 250 000 zł366 m² 6 147,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Szanowni Państwo, przedstawiam dom pełen interesujących możliwości adaptacyjnych, bardzo zadbany, elegancki i zlokalizowany na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rojna

Bałuty Zachodnie,Łódź

1 000 000 zł230 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Na sprzedaż budynek, który został zaprojektowany jako obiekt o charakterze podmiejskiej rezydencji parterowe z poddaszem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roślinna

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

1 800 000 zł270 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Dom położony przy ulicy Roślinnej, w spokojnej, zielonej i prestiżowej części Łodzi, w pobliżu Lasu Łagiewnickiego i terenów rekreacyjnych Arturówka. To wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Niemnem

Bałuty,Łódź

1 550 000 zł182 m² 8 516,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w zielonej części Łodzi ul. Nad Niemnem Szukasz nowoczesnego, przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Łodzi? Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Rogi,Łódź

1 890 000 zł243 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5