dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Śródmieście

913 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

913 ogłoszeń

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

69 m z balkonem w sercu Łodzi Twoja szansa na klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta! Adres marzeń: ul. Gdańska, zaledwie 200 m od legendarnej Piotrkowskiej i 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

338 048 zł26,41 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 1- pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,41 usytuowane na 4 piętrze z 5. Stylowe 26 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 000 zł37 m² 9 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł45,01 m² 10 553 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,01 m2 znajdujące się na parterze od strony dziedzińca w nowej inwestycji Tuwima Apartments przy ul. Tuwima 90. Lokal dostępny do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 299 000 zł522,20 m² 2 487,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy frontowy lokal użytkowy usytuowany na parterze wieżowca położonego w ścisłym centrum Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 204/210. Lokal z ogrzewaniem miejskim, posiadający trzy.

Szczegóły ogłoszenia

30,95 zł/m²210 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bezpośrednio od właściciela Lokal biurowy lub usługowy o powierzchni 200m2 bezpośrednio przy ulicy Piotrkowskiej Czynsz netto: 6 500 zł Opłata eksploatacyjna netto: 2 200 zł Opłaty dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

19,50 zł/m²200 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia powierzchnię użytkową przeznaczoną na biuro, magazyn lub cichą produkcję lub usługi. Powierzchnia do dyspozycji 200 m2. Pomieszczenia znajdują się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

349 800 zł64,98 m² 5 383,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta zarówno pod Inwestycje jak i dla osób szukających nowego M w centrum miasta Przestronne mieszkanie zlokalizowane jest na 2. piętrze 3-piętrowej, zadbanej Kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł57 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Tymienieckiego 16 ab. Posiada powierzchnię 57m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu. Całość wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 438 300 zł443,83 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

- lokal usługowy - ul. Rewolucji 1905 r. 69 w Łodzi Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal usługowy przy skrzyżowaniu ul. Rewolucji 1905 r., a ul. Kamińskiego. Powierzchnia: - poziom 0 373,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł123,62 m² 6 463 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi - Idealna inwestycja! Zapraszamy do zakupu przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 123,62 m , zlokalizowanego przy prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł116 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowy apartament o powierzchni 116 m2, przy ul. Tylnej, na 1 piętrze z wystawą okien sypialni na zachód a salonu zachód-północ-wschód. Lokal dostępny od zaraz. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł85,21 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej - Tymienieckiego. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł14 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynjęcia pokój w mieszkaniu trzypokojowym w Centrum Łodzi przy zbiegu ulic Piramowicza i Narutowicza. Pokój przeznaczony dla jednej osoby. Dostęp do wspólnej łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41,17 m² 61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem położone na czwartym piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Milionowej 8 w Łodzi, w ramach prestiżowej inwestycji "fuzja", to propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²200 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w wyśmienitym miejscu przy ul. Piotrkowskiej na Deptaku. 200 m2 , parter, front + wyjście od frontu , witryny na Deptak. Przeznaczenie - gastronomia , handel , usługi. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 796 zł40,25 m² 9 584,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji mieszczącej się w Centrum Łodzi. Informacja o lokalu: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W centrum miasta, w okolicy politechniki łódzkiej, tuż przy centrum handlowym sukcesja indywidualne miejsce postojowe - gratis! (oferta niestety bardzo ograniczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł242 m² 5 495,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 502,35 m , zlokalizowany przy prestiżowej ul. Piotrkowskiej 204/210 w Łodzi. Jeszcze rok temu działał tu sklep sieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł92,62 m² 12 956,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W najbardziej ekskluzywnej częśći ulicy piotrkowskiej - deptak Mieszkanie szczytowe, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc. Mieści się ono na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł79,88 m² 83,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- ogólnie: mieszkanie w komfortowym apartamentowcu z basenem, sauną i salą fitness do dyspozycji najemców, ścisłe centrum Łodzi, w bezpośrednim sąsiedztwie park, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł61,50 m² 7 138,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 2 piętrze. Nieruchomość składa się z: - salonu - dużego pokoju z balkonem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł42 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w bardzo dobrej lokalizacji, w nowo wybudowanym w 2020r. apartamentowcu. Nowocześnie zaaranżowana I wyposażona kuchnia, łazienka w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,07 m² 6 924,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dotyczy mieszkania o powierzchni 33,07 m2, położonego przy ulicy Piotrkowskiej 92 w Łodzi, znajdujące się na 3. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,14 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny nowoczsny apartament na Pograniczu Śródmieścia i Widzewa, rejon al. Piłsudskiego na ładnym, ogrodzonym, nowoczesnym osiedlu, z miejscem parkingowym Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł61,64 m² 5 434,78 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- atrakcyjny lokal na parterze z wejściem od ulicy - centrum Łodzi! Świetna lokalizacja na działalność handlową, usługową lub biuro! Bardzo dobry dojazd, lokalizacja w centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł54,40 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź - Śródmieście, ul. Wigury 8 Metraż: 54,4 m2 O mieszkaniu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł67 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny apartament na wynajem w Łodzi, przy ul. Tylnej. Luksusowy apartament w inwestycji "barciński Park". Doskonała i prestiżowa lokalizacja czynią tą inwestycję wyjątkowo unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w kamienicy przy ulicy Piotrkowskiej. Powierzchnia mieszkania to 54 m2. Mieszkanie ustawne i słoneczne, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 000 zł40 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość oglądania mieszkań na żywo! Inwestycja premium na którą skladają się trzy budynki w tym Manufaktura oraz park o powierzchni 6000m2. Wysoki standard części wspólnych Balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w sercu Łodzi- gotowe do zamieszkania, z widokiem na panoramę miasta i. ciszą. Połączenie centralnej lokalizacji z prawdziwym spokojem - tutaj możesz mieć wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł95 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1910

Dochodowa nieruchomość inwestycyjna Łódź Centrum ul. Narutowicza Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny w centrum Łodzi, w pełni funkcjonujący, o powierzchni 94,84 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

958 300 zł68,45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią przy ul. Tylnej 8 w inwestycji Barciński Park. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na taras, dwóch sypiali, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 020 zł49,54 m² 9 548,24 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokalizacja w okolicy Centrum Handlowego "sukcesja", alei Politechniki, politechniki Łódzkiej, 1500m ul. Piotrkowskiej oraz obok Parku Poniatowskiego Mieszkania od 33 mkw do 60 mkw - 1,2,3 i 4.

Szczegóły ogłoszenia

494 360 zł58 m² 8 523,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niezwykle funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem! dwoma łazienkami! i windą, położonego w samym sercu Łodzi, przy ulicy Pomorskiej 115. To.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł116,45 m² 5 143,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 116,45 mkw położone naprzeciwko Teatru Wielkiego w Łodzi. Lokal znajduje się w zabytkowej kamienicy z 1912 r. Budynek wpisany jest.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł69,13 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

#niższa cena Mieszkanie w kamienicy, okolica wólczańska/zamenhofa (na tyłach Sądu Apelacyjnego) Trzy pokoje, kuchnia, łazienka i wc (2 piony kanalizacyjne), komórka w piwnicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

964 zł51 m² 18,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Odstępne 61 000 pln Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1. piętrze w prywatnej kamienicy przy ul. Próchnika. Lokal składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,01 m² 9 975,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie, o powierzchni 45,01 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Tuwima, nieopodal centrum Łodzi. * miejsce postojowe W garażu podziemnym *.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 31m2, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy, przy ul. Nawrot w Łodzi, w dzielnicy Śródmieście, bardzo blisko.