dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź Śródmieście

913 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

913 ogłoszeń

425 000 zł38,99 m² 10 900,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż eleganckie mieszkanie w stanie deweloperskim, parter z ogródkiem i miejscem w garażu podziemnym, w nowoczesnej inwestycji z 2026 r. (księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł47,17 m² 7 272 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferuję do sprzedaży dwa mieszkania w jednym o powierzchni 47,17 m2 zlokalizowane w dzielnicy Śródmieście przy ul. Próchnika. Nieruchomość składa się z: dwu pokojowe - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 900 zł34 m² 10 408,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

550 zł8 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! Do wynajęcia w pełni umeblowany pokój przy ul. Żeromskiego 39 w Łodzi, z ogrzewaniem miejskim, w świetnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

466 000 zł61 m² 7 639 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie z kw / o powierzchni użytkowej 61 m2 natomiast powierzchnia całkowita po podłodze 98,57m2. Budynek z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł36 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowy apartament o powierzchni 36m2 usytuowany na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w inwestycji "wiszące Ogrody" - przy ul. Tuwima. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł94 m² 53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne do wprowadzenia od zaraz 3-pokojowy apartament 94 m2, przy ul. Tylnej. Komfortowy penthouse z 40 m2 tarasem, VI. piętro (ostatnie). Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52,84 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w apartamencie z widokiem na panoramę miasta! Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni ok. 53 m 2 wraz z tarasem ok. 8 m 2. Apartament położony jest na 16.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł42,65 m² 9 845,25 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 42,65 m z balkonem | Łódź - Śródmieście, ul. Sienkiewicza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,65 m , zlokalizowane na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

368 500 zł55 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w centrum Łodzi przy ul. Pomorskiej idealne również jako inwestycja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 55 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82,93 m² 9 031,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronny apartament W samym sercu łodzi - bez prowizji dla kupującego! Na sprzedaż przestronny apartament usytuowany na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Pomorskiej w Łodzi. Prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 354 zł65,66 m² 11 306,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Invest & live: 4 pokoje I 2 balkony na 6. Piętrze przy ul. 6 sierpnia! Brak prowizji Brak podatku pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera przedstawia ofertę. Szukasz mieszkania, które wyłamuje.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²165 m² 5 775 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy zlokalizowany w samym sercu Łodzi, przy ul. Nawrot jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w centrum miasta. Lokal o powierzchni 165.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowym centrum Łodzi, przy ulicy Tramwajowej (osiedle Primo). Lokal dostępny od 1 czerwca 2026. Prezentowany lokal mieście się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł64 m² 7 188 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży lokal usługowo - biurowy usytuowany na parterze w budynku wielopiętrowym na ul. Próchnika. Lokal o powierzchni całkowitej 64 m2 składa się z: - dwa pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

2 925 zł65 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 65 mkw. Mieszkanie składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju , na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 836 zł46,10 m² 15 549,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Loft me by Mr House przedstawia wyjątkową nieruchomość z rynku pierwotnego, o powierzchni 46,1 metrów kwadratowych wraz z tarasem dachowym o powierzchni 20,4 m2. Mieszkanie 1.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł152,82 m² 5 071,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu w sercu Łodzi wysoki sufit, duże okna i niepowtarzalny klimat zabytkowej kamienicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź Śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²9,50 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal biurowy w ścisłym centrum, al. Kościuszki. Lokal o pow. ok 9,5 m2 - jedno pomieszczenie, z dużą szafą. Idealne na biuro rachunkowe, gabinet psychologiczny itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł80 m² 37 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w samym centrum Łodzi, przy ulicy Piotrkowskiej 247,usytuowane na 5 piętrze bloku z windą. Budynek wyróżnia się zadbaną architekturą oraz wysokim standardem części.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł117 m² 9 829 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż oferuję piękne, starannie wykończone mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze elegancko odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł91,81 m² 8 495,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

P.O.W. 29 : Lokal Usługowy w Centrum Parter (92m ) Lokal idealny na kancelarię prawną z racji bliskości do Placu Dąbrowskiego i Sądu Okręgowego. Lokal na wysokim parterze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł43,53 m² 9 878,24 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnej kawalerki zlokalizowanej na ul. Uniwersyteckiej 35 w Łodzi. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27 m² 14 778 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji 'Perła Piotrkowska' w Łodzi. Posiada powierzchnię 27m2 i położone jest na czwartym piętrze w apartamentowcu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Śródmieście,Łódź

265 000 zł58,47 m² 4 532,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż mieszkanie o wyjątkowym potencjale, położone w samym sercu Łodzi - przy ul. Nawrot 43. Lokal znajduje się na parterze, z bezpośrednim wejściem z prześwitu bramowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Łódź

50 zł/m²480,70 m² 24 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Witamy Państwa! Oferujemy do wynajęcia przestronne i nowoczesne biura w prestiżowym Centrum Biznesowym cbk, usytuowane przy głównych arteriach miasta. Nasza lokalizacja gwarantuje doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko tu! piotrkowska deptak! Widok na deptak! Wyjątkowe mieszkanie w pięknej kamienicy w tętniącym życiem sercu Łodzi. Piotrkowska deptak - idealne pod inwestycje. Wyjątkowy adres premium.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. około 40 mkw. położone przy ul. Narutowicza, na wysokości ul. Matejki w Łodzi, tuż przy kampusie Uniwersytetu Łódzkiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł40 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji fuzja przy ul. Milionowej 8 w Łodzi. Lokal znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł128 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nr oferty eks-ms-15521 Sprzedaż lokalu ul. Piotrkowska parter front! Obecnie lokal mieszkalny , w trakcie przekształcania na lokal użytkowy Odcinek Piotrkowskiej za Centralem- przejezdny dla aut.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Tymienieckiego | centrum łodzi Do wynajęcia atrakcyjne i przestronne mieszkanie o pow. ok. 42 m 2 w świetnej lokalizacji. Okolica cicha i spokojna, osiedle strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,05 m² 7 962,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł64 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe i komfortowe mieszkanie w Śródmieściu, przy ul. Tuwima 15. W budynku znajduje się basen, siłownia oraz sauna do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Stylowe mieszkanie Z klimatycznym poddaszem | 2 min od piotrkowskiej | centrum łodzi Stylowe mieszkanie z klimatycznym poddaszem w ścisłym centrum Łodzi 2 min od ul. Piotrkowskiej. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł53,50 m² 11 850,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, starannie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na wysokim parterze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Łodzi - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44,15 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji ' slovianka' przy ul. Słowiańskiej 6. Posiada powierzchnię 44,15 m2 i położone jest na trzecim piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł38,81 m² 14 043 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone pod klucz w wysokim standardzie mieszkanie 38,81 m2 z efektownym ogrodem w prestiżowej inwestycji Fuzja, przy ul. Tymienieckiego. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²212 m² 9 540 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w części deptakowej ul. Piotrkowskiej! Powierzchnia ok. 212 mkw. Lokal położony jest na pierwszym piętrze, front i oficyna kamienicy; składa się z sześciu pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 250 zł59,25 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,25 z balkonem, usytuowane na 2 piętrze z 5. To.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł20,55 m² 16 053,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z antresolą w centrum Łodzi | gotowiec inwestycyjny | Pomorska Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20,55 m , położona na parterze kamienicy przy ul. Pomorskiej.