dowolna

Mieszkania Łódź ul. Gdańska

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

179 000 zł24,50 m² 7 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna | 3 min od Politechniki | Gdańska 152 | Parking Szukasz pewnej lokaty kapitału lub idealnego mieszkania na start w samym sercu Łodzi ? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2 pokojowy apartament z miejscem w garażu i komórką w centrum Łodzi, rejon ul. Gdańskiej/mickiewicza 2 oddzielne pokoje + kuchnia + łazienka + balkon - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 796 zł40,25 m² 9 584,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną ofertę dwupokojowego mieszkania w stanie deweloperskim w inwestycji mieszczącej się w Centrum Łodzi. Informacja o lokalu: mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,94 m² 5 441,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Poszukujesz mieszkania do remontu w przystępnej cenie? Zależy Ci na lokalizacji w centrum Łodzi? Zapraszam do zapoznania się z ofertą! To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką, wc i przedpokojem o łącznej powierzchni 69 mkw, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł69,87 m² 5 438,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Tylko W naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,87 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Gdańskiej w Łodzi. Lokal znajduje się w oficynie,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł60,23 m² 6 475,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Możliwość przeniesienia aneksu kuchennego do salonu! Opiekun oferty: patrycja Górska.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł101 m² 5 841,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży klimatycznego 4-pokojowego mieszkania w zabytkowej kamienicy na II piętrze na Starym Polesiu w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł93,14 m² 6 656,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Przedstawiamy wyjątkową okazję - mieszkanie, które w pełni oddaje urok kamienicy, a jednocześnie daje przestrzeń do stworzenia wymarzonego wnętrza. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł85,94 m² 4 770,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,94 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Gdańskiej 9 w dzielnicy Łódź Bałuty w sąsiedztwie Manufaktury Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł34,44 m² 7 984,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji kupujący nie płaci prowzji! W tej inwestycji posiadamy kilkanaście mieszkań 1 i 2 pokojowych. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

69 m z balkonem w sercu Łodzi Twoja szansa na klimatyczne mieszkanie w samym centrum miasta! Adres marzeń: ul. Gdańska, zaledwie 200 m od legendarnej Piotrkowskiej i 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w nowej inwestycji przy ulicy Gdańskiej. Mieszkanie posiada powierzchnię 42m2 i położone jest na czwartym piętrze w apartamentowcu. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Łodzi tuż przy Manufaktura Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 104 m - położone na 3 piętrze z 3 dostępnych,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w centrum Łodzi, w części Starego Polesia podlegającej w ostatnich latach.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł79,60 m² 5 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy w centrum, w okolicy ul. Gdańskiej / 6 sierpnia. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny. Rozkład ścian.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 zł44,85 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44,85 m2, położonego w sercu Łodzi na ul. Gdańskiej 141, dzielnica Polesie. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

679 900 zł117,73 m² 6 073,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W samym sercu Łodzi znajduje się miejsce, które zaskakuje już od pierwszego kroku. Kamienica, w której historia spotyka się z codziennym komfortem, a centrum miasta nie odbiera spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75,50 m² 6 344,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Niezwykle przestronne mieszkanie położone w kamienicy w centrum miasta nieopodal Manufaktury. Wysokość mieszkania 3,20m oraz duże okna sprawiają, że wszystkie pomieszczenia są niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,45 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m pełnej własności! Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł68,45 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienką i przedpokojem o łącznej powierzchni 68.45 mkw, zlokalizowane w kamienicy przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 zł24 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english call us 579x523x584 for more information Na wynajem klimatyczna kawalerka o powierzchni ok. 20 m , położona w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Gdańskiej 27. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy przy ul. Gdańskiej 42. Mieszkanie znajduje się w oficynie, co zapewnia ciszę i spokój. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł63 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Łodzi, ul. Gdańska położone w kamienicy w tzw. przyziemiu. Idealnie nadaje się rownież na lokal użytkowy. Super lokalizacja. Powierzchnia mieszkania to 63.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

499 000 zł67 m² 7 470,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 66,80 m na 1. piętrze kamienicy przy ul. Gdańskiej 64 w Łodzi (stare Polesie, ścisłe centrum). Ogrzewanie i ciepła woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

1 250 zł14 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 14,50 m w Centrum Łodzi przy Stajni Jednorożców ( piotrkowska/mickiewicza ) Mozliwość parkowania na zamykanej posesji. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

720 000 zł104 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Łódź

749 000 zł70 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Łódź od zawsze miała w sobie ten specyficzny, filmowy magnetyzm. Inwestycja Central Park przy ulicy Gdańskiej to miejsce, które idealnie wpisuje się w ten klimat łącząc wielkomiejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, gotowego do zamieszkania M3 tuż przy Manufakturze, w samym sercu Łodzi, z miejscem parkingowym! Najważniejsze atuty: miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Bałuty,Łódź

415 000 zł86 m² 4 828,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1944

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

340 000 zł68 m² 4 967,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Łodzi 68,45 m w pełnej własności! Odkryj perełkę w topowej lokalizacji ścisłego Centrum Łodzi! Mieszkanie przy ul. Gdańskiej znajduje się zaledwie 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

275 000 zł34 m² 7 984,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

415 000 zł86 m² 4 828,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

435 000 zł54 m² 7 990,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Polesie,Łódź

919 000 zł124 m² 7 392,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Znakomita oferta! Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie o powierzchni 124,3 m ,usytułowane na czwartym piętrze kamienicy w Łodzi zaledwie 800 metrów od ul. Piotrkowskiej. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gdańska

Stare Polesie,Łódź

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1897

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

198 000 zł25 m² 7 977,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Niepowtarzalna oferta mieszkania w niskiej cenie w centrum miasta nieopodal Manufaktury! Atrakcyjna, wyremontowana kawalerka w zadbanej kamienicy, 5 min spacerem od Manufaktury. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

2 050 zł44 m² 46,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 marca 2026 roku. Przedstawiamy funkcjonalne, przytulne mieszkanie o powierzchni 43,92 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym przy ul. Żeromskiego 90/ Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

679 000 zł124 m² 5 475,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

- kupujący nie ponosi kosztów biura - Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie w sercu Łodzi - 124,5 m w odnowionej kamienicy z lat 20. Idealne do zamieszkania, ale także jako.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij