dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 532 ogłoszenia

645 000 zł85,39 m² 7 553,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na terenie Osiedla Jagiełły, powszechnie cenionego za połączenie doskonale rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

378 999 zł48,20 m² 7 863,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 48,24m2 , znajduję się na 6 piętrze w bloku (10 pięter). Budynek jest ocieplony, zadbany, a w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł94 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Parku Zdrowie Powierzchnia 94m2, znajduje się na 3 piętrze apartamentowca 3 piętrowego. Stan deweloperski, czyli zostaje wykończyc i wyposażyć, składa się z 3 pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł30,67 m² 3 977,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1935

Pakiet 5 mieszkań inwestycyjnych ul. Jaracza 41, łódź centrum, roi 7 10% Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań zlokalizowanych w ścisłym centrum Łodzi, idealnych pod najem na pokoje lub najem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

659 360 zł63,40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 63,40 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie dostępne do własnego użytkowania na początku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ok 750 mkw i wymiarach 23 x 32,5 m. położona tuż obok Rudzkiej Góry. Dla terenu tego nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,01 m² 8 812,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 102 m² 10 889,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 103 m²

Zabytkowa willa klasy premium unikatowa nieruchomość inwestycyjna pod centrum medyczne, ośrodek zdrowia lub luksusowy dom seniora. Łódź, ul. Srebrna Na sprzedaż wyjątkowa, w pełni odrestaurowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1872

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   inwestycja W sercu łodzi! 136,41 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej (dwa Niezależne Lokale). Wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

506 660 zł51,70 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle, które składa się z czterech budynków (3 budynki 4 piętrowe oraz 1 budynek 10 piętrowy) umiejscowione w przepięknej scenerii ze starannie zaaranżowaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

535 887 zł54,13 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Starorudzka 71 to kameralna inwestycja, obejmująca tylko 11 przestronnych mieszkań, rozlokowanych na trzech kondygnacjach nowoczesnego, ale jednocześnie bardzo eleganckiego budynku. Do wyboru pozostają 2.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł36,76 m² 7 236,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku przy ul. Kamińskiego 3/5. Na powierzchnię 36,79 m składają się 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Układ jest rozkładowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł321 m² 15 264,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 321 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na zamkniętym osiedlu przy ul. Babiego Lata. Jest to niewątpliwie najlepsza lokalizacja w Łodzi i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł61,20 m² 9 395,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Lokal mieszkalno-usługowy 61,20 m z 15-metrowym tarasem | Łódź Widzew-Wschód | 575 000 zł Na sprzedaż oferuję przestronny lokal o powierzchni 61,20 m , znajdujący się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 594 zł36,44 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, kompaktowe mieszkanie o powierzchni 36,44 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku z windą, w ścisłym centrum miasta. Idealne zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł160 m² 6 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 184 m²

Jeśli marzysz o życiu blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, ale wciąż w granicach Łodzi ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania. - lokalizacja: łódź, ul. Łagiewnicka 346 -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,62 m² 7 264,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 51.62 m2, 2 pokojowe na 3 p wieżowca, osobna kuchnia, położone przy ul. Ćwiklińskiej na Widzewie Wschodzie. Winda nowa zjeżdzająca do poziomu chodnika. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł653 m² 4 441,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną położoną w południowo-zachodniej części Łodzi, na obrzeżach osiedla Retkinia, w sąsiedztwie osiedla Pienista. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 166 zł65,55 m² 9 613,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany możliwość obejrzenia lokalu. Oferta promocyjna jest ograniczona czasowo. To obecnie najbardziej strategiczny punkt na mapie Łodzi idealny pod wynajem dla studentów medycyny lub jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł5 122 m² 585,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedyna i wyjątkowa działka w unikatowej i kultowej lokalizacji przy " kaloryferze ' 50m od lasu Łagiewnickiego czyli zielonych płuc Łodzi Powierzchnia działki - 5123,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49,98 m² 9 499,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne i jasne mieszkanie przy samej Manufakturze Łódź, ul. Zachodnia Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym o powierzchni 49,98 m .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny Diament w Sercu Łodzi ponad 55 m , wysokie sufity, miejsce parkingowe! Szukasz mieszkania z duszą, które zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł45,21 m² 9 621,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł1 696 m² 1 356,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji od kupującego cena do negocjacji opis ogólny Na sprzedaż funkcjonalny kompleks zabudowań usługowych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 250 m , zlokalizowany w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie zlokalizowane w centrum Łodzi, na popularnym osiedlu Manhattan, które zapewnia wygodny dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł69,64 m² 9 046,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam 3-pokojowy apartament w kameralnym budynku wielorodzinnym w ok. Demokratycznej, rudzkiej Góry, do zamieszkania, umeblowany i wyposażony, dobry standard, w cenie wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 513 zł61,87 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie M16 w inwestycji Mi9 przy ul. Mielczarskiego to propozycja stworzona z myślą o inwestorach, którzy szukają nieruchomości z realnym potencjałem na zwiększenie stopy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 776 zł36,77 m² 9 158,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26,64 m² 9 346,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 26,64 m , po remoncie, znajdującą się na parterze w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Piastów-Kurak w Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z antresolą w centrum Łodzi | gotowiec inwestycyjny | Pomorska Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20,55 m , położona na parterze kamienicy przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

793 526 zł91,78 m² 8 645,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | ogród + ogromny taras | idealne dla rodziny Cena promocyjna: 793 526 zł (zamiast 885 306 zł) - miejsce w hali garażowej: 43 000 zł - miejsca zależne 2 szt. w hali garażowej 64.

Szczegóły ogłoszenia

253 920 zł1 587 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na Lublinku 1587 m Tu zaczyna się Twój dobry adres. Jeśli szukasz miejsca, które pozwoli Ci wybudować dom, mały biznes, a być może nawet zrealizować plan uciekam z miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł99,80 m² 5 991,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 99,8 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku z 1996 roku. Idealna lokalizacja na Polesiu, zaledwie 1 km od centrum Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37 mkw położone na 2 piętrze w bloku z cegły Blok ocieplony, klatki schodowe zadbane. Przyjemna i spokojna okolica. Teren wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

257 411 zł25,46 m² 10 110,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Budynek oddany możliwość oglądania lokalu na żywo. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Oferta ograniczona czasowo. Idealna propozycja jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem dla studentów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł27,13 m² 9 878,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne, estetyczne mieszkanie, po remoncie , w wieżowcu z windą, z widokiem na zieleń, obok bloku parking dla lokatrów, w sąsiedztwie komunikacji miejskiej pokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 785 zł46,05 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi przy ul. Wodnej 3 w inwestycji Dyfrakcja Łódzka. Sprzedawany lokal w stanie deweloperskim. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł1 770 m² 500,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni ok. 1770 m2, położona w Łodzi, dzielnica Górna. Działka jest objęta planem zagospodarowania, przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł48,75 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 000 m² 139,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działki położone na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, zaledwie 5 kilometrów od granic Łodzi. Tylko jedna działka w tak atrakcyjnej cenie! Nie zwlekaj z decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł40,65 m² 9 815 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m2 znajdujące się na VII piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.