Mieszkanie, ul. Przyborowskiego

Przyborowskiego, Górna, Łódź, łódzkie

  • 360 000 zł
  • 40,20 m²
  • 8 955,22 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Górski

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Przyborowskiego

Przyborowskiego, Górna, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
12 maja 2026

360 000 zł

40,20 m²

8 955,22 zł/m²

Mieszkanie, ul. Przyborowskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

360 000 zł 40,20 m² 8 955,22 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1963
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1963

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 360 000 zł (8 955,22 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 40,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1963
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 656 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: TGN Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: S345840

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 40,2 m², położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym bloku przy ul. Przyborowskiego 2 w Łodzi.

Lokal składa się z:

przestronnego salonu z częścią wypoczynkową i jadalnianą,
ustawnej sypialni,
oddzielnej, nowoczesnej kuchni,
łazienki z WC,
przedpokoju z pojemną zabudową.

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - urządzone w spójnym, ciepłym stylu. (...)

Agent

Dawid Górski

510 266...

510 266 471

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości