dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 567 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 567 ogłoszeń

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Niepowtarzalne mieszkanie 2pokojowe w Łodzi! Apartamentowiec z widokiem na manufakturę. Jeśli szukasz 2-pokojowego apartamentu idealnego do życia, w rewelacyjnie skomunikowanej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł54,86 m² 4 919,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w świetnie skomunikowanej okolicy, w samym sercu Łodzi! Opiekun oferty: patrycja Górska tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł20 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

#wynajęte Oferujemy do wynajmu w pełni wyposażoną kawalerkę. Mieszkanie zostało kompleksowo wyremontowane, łącznie z wymianą instalacji i wyposażone w nowy sprzęt agd. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł54 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament (na parterze z ogródkiem) na zamkniętym osiedlu Srebrzyńska Park Polesie Zdrowie w sąsiedztwie Parku na Zdrowiu Powierzchnia apartamentu -54,01m2. Wysokość mieszkania - 3,20m. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronne zadbane, umeblowane mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu Beczkowa w Łodzi. Osiedle położone w rejonie ulicy Pabianickiej. Świetnie skomunikowane ze Śródmieściem. Przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł46,03 m² 7 820,99 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie na piątym piętrze w wysokim bloku z windą na Widzewie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł77,72 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

77,8 m wygodnej, w pełni rozkładowej przestrzeni na 8. piętrze w zadbanym wieżowcu z wielkiej płyty, tuż przy Manufakturze, z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,15 m² 8 118,01 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w spokojnej, zielonej części Retkini, ale z szybkim dostępem do całej infrastruktury miasta - to oferta odpowiednia dla Ciebie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł50,12 m² 8 379,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie ul. Bracka | świetna lokalizacja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Brackiej. Nieruchomość znajduje się w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł99,30 m² 9 818,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Łódzka giełda nieruchomości .W CENIE NIERUCHOMOŚCI DWA MIEJSCA POSTOJOWE Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjny przestronny cztero -pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 99,30 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł30 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 30 m , położona na 10. piętrze w zadbanym bloku z dwiema nowymi windami na łódzkim Teofilowie (ul.

Szczegóły ogłoszenia

433 100 zł46 m² 9 415,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Kniaziewicza 4 w Łodzi. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja kapitału. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł52,97 m² 8 306,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przestronne i słoneczne mieszkanie położone w bloku 4 piętrowym na przyjaznym i zadbanym osiedlu Radogosz - zachód. Kuchnia po remoncie w 2021 roku. Przed blokiem duży parking na.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł79,60 m² 5 778,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne czteropokojowe mieszkanie położone na I piętrze w kamienicy w centrum, w okolicy ul. Gdańskiej / 6 sierpnia. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny. Rozkład ścian.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł66,82 m² 6 719,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie, położonego w bloku z dwiema nowymi windami. Lokal jest świetnie doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł47,99 m² 7 480,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w świetnie skomunikowanej, uniwersyteckiej okolicy łódzkiego Śródmieścia Opiekun oferty: stanisław Karwowski tel.   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł93,80 m² 4 797,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do kamienicy na ulicę Wólczańską 21. Dosłownie naprzeciw budowanej stacji łódzkiego metra. Co oznacza, iż po jego uruchomieniu, będzie to jedna z najlepiej skomunikowanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł34,87 m² 10 897,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: to spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł30,86 m² 9 883,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,64 m² 7 545,27 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! - tylko 450 000 zł - tylko 7545 zł/m za 3 pokojowe mieszkanie w centrum miasta z parkingiem dla lokatorów Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł65 m² 8 907,69 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż gotowe mieszkanie inwestycyjne w centrum Łodzi, przygotowane pod wynajem na pokoje. Lokal jest w pełni umeblowany, dzięki czemu może generować dochód od pierwszego dnia po.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł51,34 m² 7 382,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,34 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Łodzi, przy ul. Zaolziańskiej 45/47, w dzielnicy Górna (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł75,33 m² 10 606,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nie szukasz po prostu mieszkania. Szukasz standardu, który nadąży za Twoim tempem życia. Prezentujemy 75,33 czystej formy i funkcjonalności na jednym z najbardziej zadbanych i bezpiecznych.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł53 m² 7 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Są mieszkania, które po prostu są funkcjonalne, praktyczne, gotowe do zamieszkania. Ale są też takie, które przez lata stają się częścią historii rodziny. Takie, które pamiętają pierwsze kroki.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł50,53 m² 8 806,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 50,53 m , położone na 3. piętrze w niskim bloku na Starych Chojnach - spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,60 m² 9 196,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis lokalizacji: mieszkanie na Bałuckich Kozinach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni. Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie z loggią, położone na 10. piętrze wieżowca przy ul. Milionowej 106 w Łodzi. Budynek wyposażony jest w dwie windy,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł36,90 m² 6 910,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36,9 m2 położone w dzielnicy Koziny w bloku z cegły na II piętrze. Jest to duża , rozkładowa kawalerka z balkonem, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,21 m² 6 950,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie w Łodzi przy ul. Przewodniej 14 na Rudzkiej Górze. Lokal stanowi pełną własność z księgą wieczystą i przeznaczony jest do generalnego remontu. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł13,59 m² 11 699,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka inwestycyjna w pobliżu Łódzkiej Filmówki! Opis lokalizacji: śródmieście, okolice Kilińskiego i Fabrycznej. Blisko do głównej ulicy Piłsudskiego, galerii Łódzkiej oraz deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł31 m² 16 451,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Apartament inwestycyjny | off Piotrkowska | Roosevelta 9 | 31,03 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 31,03 m , położony na 4. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł54,22 m² 6 916,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły nieopodal Piotrkowskiej oraz kampusu Politechniki Łódzkiej. Składa się z: salonu, sypialni z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł85,39 m² 7 553,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: rafał Araminowicz tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest na terenie Osiedla Jagiełły, powszechnie cenionego za połączenie doskonale rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

378 999 zł48,20 m² 7 863,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 48,24m2 , znajduję się na 6 piętrze w bloku (10 pięter). Budynek jest ocieplony, zadbany, a w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł94 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Parku Zdrowie Powierzchnia 94m2, znajduje się na 3 piętrze apartamentowca 3 piętrowego. Stan deweloperski, czyli zostaje wykończyc i wyposażyć, składa się z 3 pokoi, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

122 000 zł30,67 m² 3 977,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1935

Pakiet 5 mieszkań inwestycyjnych ul. Jaracza 41, łódź centrum, roi 7 10% Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań zlokalizowanych w ścisłym centrum Łodzi, idealnych pod najem na pokoje lub najem.

Szczegóły ogłoszenia

659 360 zł63,40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 63,40 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie dostępne do własnego użytkowania na początku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,01 m² 8 812,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł136,41 m² 6 707,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1872

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   inwestycja W sercu łodzi! 136,41 m2 w kamienicy przy ul. Piotrkowskiej (dwa Niezależne Lokale). Wyjątkowa nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł36,76 m² 7 236,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku przy ul. Kamińskiego 3/5. Na powierzchnię 36,79 m składają się 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Układ jest rozkładowy, co.