dowolna

Bliźniaki Łódź - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 099 900 zł318 m² 3 459 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Nowoczesny dom w Łodzi z garażem i fotowoltaiką na starych zasadach! Szukasz komfortowego, gotowego do wprowadzenia domu dla swojej rodziny? Ta wyjątkowa nieruchomość przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 121 000 zł118 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom o powierzchni 117.67 mkw w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym, zamkniętym osiedlu FORREST. Dom jest w stanie surowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 991 zł107,60 m² 7 434,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% prowizji od kupującego Na sprzedaż oferujemy 2 domy w zabudowie bliźniaczej - idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł298,03 m² 9 395,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Numer oferty W biurze: sd/kl20/2026 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wyróżniający się wysokim standardem wykończenia oraz niepowtarzalnym, bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom, który daje więcej możliwości niż standardowa nieruchomość. Na sprzedaż wolnostojący budynek z 2015 roku o powierzchni ok. 180m , położony na działce 670 m . Już na pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni 86 m , położony w kameralnej i zielonej części Nowosolnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, oferująca szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł169 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:632 m²

Pamiętaj. Nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera i profesjonalne wsparcie na każdym etapie! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Uczciwość i transparentność.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł90,84 m² 12 076,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, komfortowego dwupoziomowego mieszkania w zabudowie typu czworak, położony na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z 2018 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

799 991 zł107,60 m² 7 434,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107,6 m , idealny dla rodziny, zlokalizowany na działce o powierzchni około 185,8 m przy ul. Budy. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł150,84 m² 6 628,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:942 m²

NA sprzedaż: bliźniak dom 150,84m z dużą działką 942m Łódź Sikawa, ul. Giewont Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2006 roku o powierzchni użytkowej 150,84m położony.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł99,86 m² 8 912,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Domy przy Kasjopei elegancja w harmonii z naturą W prestiżowej, zielonej enklawie północno-wschodniej Łodzi powstaje kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej idealne.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

Wyjątkowa Działka 777 m z domem do remontu generalnego na Radogoszczu Pierwsze zdjęcie przedstawia wizualizację. Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu lub pewnej inwestycji kapitału?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł189 m² 5 026,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:559 m²

Woźniakowski Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w spokojnej, przyjaznej lokalizacji Łodzi, która łączy ciszę przedmieścia z łatwym dostępem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż przestronny dom z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi- smulsko- ul. Hippiczna 40. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł160 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom jest aktualnie wynajęty z możliwością wprowadzenia się w ciągu 2-3 tygodni od podpisania umowy najmu. Do wynajęcia luksusowy dom z 2022 w zabudowie bliźniaczej położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Szmaragdowa

Julianów-Marysin-Rogi,Łódź

920 000 zł273,40 m² 3 365,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkowy dom położony na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł105 m² 7 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom bliźniak w spokojnej okolicy - Łódź Widzew, andrzejów, ul. Osterwy 2a Powierzchnia domu: 105 m | Działka: 528 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł98,80 m² 9 099,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:302 m²

Łódź - Dolina Łódki Kompaktowy bliźniak w malowniczej okolicy Tym razem mam dla Was komfortowy dom, a właściwie dwa domy, położone w malowniczej okolicy, na granicy Wzniesień.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł299 m² 4 180,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Łodzi, ul. Hektarowa Cena: 1 250 000 zł Powierzchnia domu: 299 m Powierzchnia działki: 600 m Liczba pokoi: 7 Liczba łazienek: 3 Lokalizacja Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

773 000 zł120,98 m² 6 389,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży nowoczesnego bliźniaka w malowniczej, zacisznej części Nowosolnej w Łodzi, który wyróżnia się nowoczesnością, dogodną lokalizacją - ciche.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł80 m² 8 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:281 m²

Szukasz domu z duszą, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ten murowany dom z 1973 roku o powierzchni 80 m (plus poddasze) położony na zadbanej działce 281 m w popularnej Retkini to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 247 000 zł106,66 m² 11 691,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dzień dobry. Mam dla Państwa wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,60 m2. Na spokojnym, zielonym osiedlu" Wiskitno Park" czeka na Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł117 m² 7 710,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:284 m²

Energooszczędny dom z garażem w idealnej lokalizacji. Pamiętaj. Nasz Kwadrat - Nieruchomości to zawsze najniższa cena dewelopera! Bez ukrytych kosztów. 0% prowizji! 0% pcc! Uczciwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł144 m² 8 680,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:495 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu piękną i unikalną nieruchomość na Łódzkich Stokach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, zabytkowego domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 229 000 zł135,20 m² 9 090,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 900 zł184,49 m² 6 482,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:898 m²

NA sprzedaż: bliźniak dom 184,49m z dużą działką 898m Łódź Stoki, ul. Giewont Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z 2006 roku o powierzchni użytkowej 184,49m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta sprzedaży - nowoczesny dom bliźniak W łodzi, złotno zakup od firmy bez podatku pcc I bez prowizji Cena: 1 190 000 zł Powierzchnia domu: 145 m Powierzchnia działki: 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł440 m² 3 406,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:527 m²

Wyjątkowy dom z dodatkowym budynkiem usługowym - idealny dla rodziny i biznesu. Szukasz miejsca, które połączy komfort rodzinnego życia z możliwościami prowadzenia własnej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł127,91 m² 6 637,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji - Łódź, ul. Dubois! Oferuję na sprzedaż dom parterowy z nieużytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej 127,91m2, wybudowany ok. 1934 r.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł277,80 m² 4 139,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Prezentujemy Państwu interesującą ofertę sprzedaży domu z dużą działką zlokalizowanego przy ulicy Taborowej, w spokojnej i malowniczej okolicy Widzew Andrzejów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

894 360 zł180 m² 4 968,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:604 m²

Przedstawiam na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Łodzi, na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Rokicie, przy ul. Burtowej 20. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 195 000 zł205,50 m² 10 681,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Wyjątkowa rezydencja z historią w sercu Łodzi Prestiżowa lokalizacja | Ponadczasowa architektura | Reprezentacyjny charakter Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł243 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu typu bliźniak o powierzchni użytkowej 243 m , położonego na starannie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł184 m² 8 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

Nieruchomość dla osób, które oczekują czegoś więcej niż tylko miejsca do życia. Ten dom w zabudowie bliźniaczej, położony na zamkniętym osiedlu na obrzeżach Łodzi, łączy w sobie.