dowolna

Domy Łódź Osiedle Andrzejów

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny, wolnostojący, w stanie częściowo wykończonym, położony w spokojnej, zielonej okolicy. Nieruchomość zlokalizowana przy wewnętrznej drodze gruntowej utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 094 000 zł117 m² 9 431,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 335 m²

Szukasz nowego, dobrze rozplanowanego domu? Nie chcesz tracić czasu na szukanie działki, doprowadzenie mediów i ponosić trudów budowy? Czytaj dalej! Oferta sprzedaży Nowoczesny dom na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem

Andrzejów,Łódź

755 000 zł105 m² 7 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Dom bliźniak w spokojnej okolicy - Łódź Widzew, andrzejów, ul. Osterwy 2a Powierzchnia domu: 105 m | Działka: 528 m Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1980.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł277,80 m² 4 139,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Prezentujemy Państwu interesującą ofertę sprzedaży domu z dużą działką zlokalizowanego przy ulicy Taborowej, w spokojnej i malowniczej okolicy Widzew Andrzejów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 457 540 zł491,76 m² 4 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Jeśli szukasz miejsca na siedzibę firmy z dużym potencjałem w pobliżu autostrady A2 i stacji pkp - to ta alternatywa jest dla Ciebie. TA oferta tylko U nas! Marcin Dzido tel.:.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szukasz domu, który łączy komfort, nowoczesne technologie i niskie koszty utrzymania? Ta wyjątkowa nieruchomość w spokojnej części Łodzi - Andrzejowie - spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 998 zł250 m² 4 799,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, obejmująca dwa niezależne domy wolnostojące położone na jednej działce (1200m2) w Łodzi, przy ul. Kownackiej. To rzadko spotykana oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Andrzejów,Łódź

1 480 000 zł147 m² 10 083,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

#Nieruchomość w mieście z dostępem do przedszkoli, szkół i innych udogodnień, a jednocześnie z takim samym dostępem do natury z racji pobliskich lasów. #dom Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Andrzejów,Łódź

797 979 zł166 m² 4 807,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:752 m²

Rezerwacja***rezerwacja***rezerwacja Ciepło, wygoda i pełna prywatność to pierwsze wrażenia, jakie daje ten wolnostojący dom położony w Andrzejowie - zielonej, spokojnej części Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łódź

Andrzejów,Łódź

1 580 000 zł115 m² 13 739,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:892 m²

Dom idealny. Bo parterowy. Bo nie za duży. Bo nie za miliony. Bo życie ma być wygodne. Bo wszystko jest pod ręką bez schodów, bez kompromisów. Bo metraż jest dokładnie taki, jaki trzeba ani za duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czajewskiego

Andrzejów,Łódź

1 074 999 zł122 m² 8 811,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Witam serdecznie! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 122 m , położony na działce o powierzchni 460 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zosieńki

Feliksin,Łódź

925 000 zł125 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny dom Bliźniak 125,5m2 z Garażem przy ul. Zosieńki (łódź-Widzew) Doskonała nieruchomość dla osób szukających nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czajewskiego

Andrzejów,Łódź

1 100 000 zł122 m² 9 016,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:489 m²

Najlepiej spełniać marzenia na święta - podaruj Sobie dom w Nowym Roku! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 122 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Andrzejki

Andrzejów,Łódź

1 980 000 zł170 m² 11 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji przy ul. Andrzejki w dzielnicy Łódź-Widzew / Okolice Andrespola Prezentowany dom w nowoczesnej bryle o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Andrzejów,Łódź

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

Widzew Andrzejów: wygodny, kilkupokojowy dom bliźniak dla rodziny + budynek gospodarczy stan budowy: do zamieszkania, wymaga jedynie kosmetycznych prac wykończeniowych na zewnątrz: tynk ozdobny;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Andrzejów,Łódź

859 000 zł172 m² 4 994 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:410 m²

Więcej informacji: mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz dużego gotowego domu w zabudowie bliźniaczej, z działką, 6 km od Łodzi, to ta alternatywa jest dla Ciebie. Oferuję do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Andrzejów,Łódź

965 000 zł250 m² 3 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na wstępie powiem, że uważałem spotkanie takiej okazji jak ta za nie możliwe. Jednak zmieniłem zdanie po przeczytaniu tego opisu. Twoje nowe miejsce na Ziemi w Łodzi! Przenieś się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Andrzejów,Łódź

790 000 zł130 m² 6 077 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Doskonała alternatywa dla osób szukających domu do którego dojazd do centrum konstantynowa łódzkiego I łodzi jest szybki I sprawny, a jednocześnie chcesz odpocząć od zgiełku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Andrzejów,Łódź

850 000 zł500 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Dom jednorodzinny w Andrzejowie Powierzchnia 500m2, mieszkalna 300m2, powierzchnia do działalności gospodarczej 200m2. Posiada podpiwniczenie koło 200m2 z garażem w poziomie piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Andrzejów,Łódź

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż dom usługowo-mieszkalny o pow. 300 m2 po 150 m2 na kondygnacji Parter domu przeznaczony pod działalność gospodarczą typu gastronomia , hurtownia , sklep itp. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czajewskiego

Andrzejów,Łódź

1 350 000 zł156 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Solidny dom z pustaka ceramicznego z dachem pokrytym dachówką ceramiczną, położony pośród niskiej zabudowy nowoczesnych domów jednorodzinnych pomiędzy Lasem Kraszew oraz Zespołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łódź

Andrzejów,Łódź

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łódź

Andrzejów,Łódź

8 000 zł390 m² 20,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia prosperująca nieruchomość w Łodzi Hostel Powierzchnia działki 600m2 Nieruchomość składa się z: budynku wyposazonego oraz dostosowanego pod kwatery pracownicze - mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Andrzejów,Łódź

899 000 zł390 m² 2 305,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedania prosperująca nieruchomość w Łodzi Hostel Powierzchnia działki 600m2 Nieruchomość składa się z: budynku wyposazonego oraz dostosowanego pod kwatery pracownicze - mozliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Andrzejów,Łódź

849 000 zł240 m² 3 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: dom wolnostojący z zadbaną działką oraz garażem w bryle, w spokojnej okolicy. Wspaniała alternatywa dla Ciebie i Twojej rodziny. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Taborowa

Andrzejów,Łódź

849 000 zł240 m² 3 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rokicińska

Andrzejów,Łódź

795 000 zł172 m² 4 614 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: wszystkie oferty na stronie: nowy energooszczędny dom wolnostojący, z garażem dwustanowiskowym, w spokojnej okolicy. Wspaniała alternatywa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

795 000 zł172 m² 4 614,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, częściowo podpiwniczony w Łodzi na osiedlu Andrzejów. Dom został wzniesiony w 2005r. na działce o powierzchni 1200 m2. Powierzchnia domu to 170 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

1 100 000 zł400 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro nieruchomości rentsell oferuje w Andrzejowie do sprzedania duży dom dla rodziny wielopokoleniowej z częścią do prowadzenia działalności gospodarczej na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Semaforowa

Andrzejów,Łódź

845 000 zł154 m² 5 480,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:818 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Wam nowy, przestronny, komfortowy dom zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w Łodzi, w spokojnej i przyjaznej sąsiedzko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

670 000 zł274 m² 2 448,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Wspaniały jednorodzinny dom w Andrzejowie, w bardzo dobrej lokalizacji.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gajcego

Andrzejów,Łódź

5 000 zł180 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Dom na kwatery pracownicze dla 20 0sób, chętnie Ukraińcy. Do wynajęcia jednopiętrowy dom na Widzewie - Andrzejów w pobliżu ul. Gajcego. Na parterze pokój 16 m2 wyposażony w 3 łóżka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

NA kwatery pracownicze dla 6-8 osób. Do wynajęcia całe piętro domu - trzy pokoje w pełnym rozkładzie, kuchnia, łazienka i osobne wc. Widzew Andrzejów, w pobliżu ul. Gajcego. Stan dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Feliksin

Feliksin,Łódź

4 400 zł120 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta specjalna Jednorodzinny piętrowy typu bliźniak w Feliksinie na Widzewie-Andrzejowie o powierzchni 160 m2 na działce o powierzchni 2000 m2. Lokalizacja Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

950 000 zł320 m² 2 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny dom W stanie deweloperskim na obrzeżach łodzi! Prezentujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej ok. 240 m 2 , z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

DO sprzedania jednorodzinny parterowy dom lokalizacja : łódź - widzew - andrzejów cena nieruchomości to 399 000 do negocjacji agent prowadzący Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

410 000 zł70 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:796 m²

DO sprzedania jednorodzinny parterowy dom lokalizacja : łódź - widzew - andrzejów cena nieruchomości to 410 000 do negocjacji do negocjacji do negocjacji agent prowadzący izabella kałucka 0% dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

345 000 zł86 m² 4 011,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:710 m²

Oferta nr : suk-ds.-7708 GRATIS - POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO! GRATIS : ORGANIZACJA OBSŁUGI NOTARIALNEJ! TRANSAKCJA : SPRZEDAŻ małego domu z możliwością adaptacji strychu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Andrzejów

Andrzejów,Łódź

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Na sprzedaż dom w Andrzejowie! Dom o powierzchni 80 m2 składa się z 3 pokoi, kuchni, dwóch przedsionków oraz łazienki. Cześć domu została wybudowana w 1937 r., natomiast dom.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij