dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 447 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 447 ogłoszeń

15 660 zł580 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajmu kamienica z 1934 r. o powierzchni użytkowej ok. 580 m2:. 1)na parterze-ok. 200 m2,ogrzewanie podłogowe,marmurowe podłogi i parapety,okna drewniane-duża powierzchnia handlowa.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł35,67 m² 11 914,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w mieszkaniu na nowym osiedlu Filo w Łodzi na Polesiu! Dwa pokoje, taras z ogródkiem i świetna lokalizacja przy pł. To idealne miejsce dla młodych ludzi, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł42,42 m² 8 958,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english call us 579x523x584 for more information przy zakupie! Szukasz idealnego mieszkania na start lub gotowca inwestycyjnego? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł52,35 m² 7 984,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok. 52 m , położonego na 1. piętrze zadbanego budynku na łódzkim Zarzewie, w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

25 zł/m²170 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow 170 mkw, w cenie 25 zł/m2 + media wg zużycia (ogrzewanie, woda miejskie z sieci). Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 000 zł79 m² 8 708,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł48 m² 8 645,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na szóstym piętrze w budynku z windą przy ul. Pięknej blisko al. Politechniki. Blok znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

63,07 zł/m²87,20 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Elegancki lokal do wynajęcia w zabytkowej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej, łódź. Oferujemy do wynajęcia wyjątkowy lokal znajdujący się w odnowionej, zabytkowej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80,26 m² 43,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament w zabytkowej kamienicy w centrum Łodzi prestiżowa przestrzeń do życia i prowadzenia biznesu. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call:   Do wynajęcia ekskluzywny apartament, z ogromnym tarasem zlokalizowany w nowoczesnym budynku na przeciwko Manufaktury! Wykończony w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35,73 m² 8 116,43 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty W biurze: sm/el57/2022 Oferta wyłącznie w naszym biurze. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 35,73 m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

878 360 zł99,38 m² 8 838,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście! W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość oglądania mieszkań na żywo! Inwestycja premium na którą skladają się trzy budynki w tym Manufaktura oraz park o powierzchni 6000m2. Wysoki standard części wspólnych Balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł78 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, czteropokojowe mieszkanie w nowej inwestycji 'Osiedle Sosnowe' II przy ul. Kolumny 572. Nieruchomość posiada powierzchnię 78m2 i położona jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł20 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka premium o powierzchni 20m2 + 6m2 antresola do wynajęcia Mieszkanie umeblowane Zaprojektowane i wykończone przez profesjonalnego projektanta. Apartament położony przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

596 544 zł57,36 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tylko u nas! Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny o pow. 57,36 m2 przy ul. Matejki 11. Lokal podzielony na kawalerkę oraz 2 pokojowe mieszkanie dostępne do własnego użytkowania na początku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

16 100 zł460 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia przestronne małe unity magazynu o powierzchni ok 460 m2 na granicy z Łodzią. Unit idealnie nadaje się na działalność magazynową, logistyczną lub lekką produkcję. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł29,01 m² 10 682,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie - atal Zakup bez 2% podatku pcc lokalizacja, atlas Arena - 7min Dworzec Łódź Kaliska - 8min Park im. ks J. Poniatowskiego - 8min Park na Zdrowiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł26,55 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 26,55m2 przy ul. Nawrot 84/86 w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z windą. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 894 zł66,37 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Narożne 3 pokoje z oknem w kuchni | Balkon | Odbiór IV kwartał 2026| Możliwe spotkanie w sobotę Nie zwlekaj - jestem dostępna od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

**oferta przeznaczona dla osób niepalących I bez zwierząt*** Oferujemy do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się przy ul. Żeligowskiego 43 c. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł51,89 m² 5 781,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wprowadzenie Na sprzedaż wysokie, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,89 m , położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą przy ul. Kopcińskiego 37, w granicach.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł103,85 m² 6 644,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże atrakcyjne mieszkanie w zadbanej kamienicy w Centrum Łodzi, ok. Narutowicza i Dworca łódź fabryczna kupujący 0% prowizji! rejon uniwersytetu łódzkiego - idealne dla studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

55,15 zł/m²299,20 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Numer oferty W biurze: wl/el58/2025 Marzysz o miejscu, które przyciągnie klientów i stanie się rozpoznawalnym punktem na mapie miasta? Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo -usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł66 m² 8 712,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Łódzka giełda nieruchomości .MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE W SUPER LOKALIZACJI Opis Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie 50,4 m Łódź - Radogoszcz Wschód - gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,4 m położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadbane i bardzo słoneczne mieszkanie położone na 8 piętrze na Retkini. Mieszkanie składa się z: 3 niezależnych pokoi (w tym jeden z dużą, przestronną loggią), osobnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²180 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronna powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 180m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze budynku ( budynek posiada dwie windy ) i oferuje wszystkie dogodności dla nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 095 zł88,35 m² 7 743,01 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska zlokalizowana przy ul. 6 sierpnia w Łodzi - 400m od ul. Piotrkowskiej ( częśc deptakowa ) oraz 200m od nowo budowanej stacji przesiadkowej Łódzkiego metra przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul. Kniaziewicza 4 w Łodzi. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja kapitału. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł50,53 m² 31,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, łazienka i wc oddzielnie, balkon z widokiem na zieleń, osiedlowy parking, widzew Wschód - rejon ul. Służbowej -jurczyńskiego Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł63,48 m² 7 797,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz dużego 3 pokojowego mieszkania w Łodzi na spokojnym osiedlu Radogoszcz Wschód? Świetnie trafiłeś, ta oferta powinna Cię zainteresować. Prezentowana nieruchomość o powierzchni 63,48.

Szczegóły ogłoszenia

27 720 000 zł56 000 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - teren przemysłowy Łódź Polesie /lublinek / Powierzchnia - 5,6 ha. Lokalizacja - Lublinek ok. Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej /łsse/ Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Hala, ul. Boruty

Łódź,łódzkie

5 400 zł540 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. Boruty 20 Przedstawia ofertę sprzedaży hali w Łodzi. Nieruchomość składa się z budynku produkcyjno-magazynowego z halami.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46,51 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Estetyczne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z windą, osiedle Tobaco Park ul. Kopernika , na ogrodzonym terenie, z dużym balkonem, dodatkowo prawo korzystania z miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł120,10 m² 5 653,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, 120,1 m2, 7 pokoi (z możliwością przearanżowania). Mieszkanie nie wymaga praktycznie żadnych nakładów finansowych pod wynajem dla 7 osób. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł46,46 m² 8 501,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Krótko: 2-pokojowe mieszkanie I Balkon na wewnętrzną część osiedla - cisza i prywatność I 46,46 m I ul. Kasowa I Ogromny potencjał aranżacyjny Atuty mieszkania: rewelacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł79,16 m² 40,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie do wynajęcia w sercu Łodzi - ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 79,16 m , położony w reprezentacyjnej, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²300 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu lokalu handlowo-usługowego Oferujemy do wynajęcia nowoczesny budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 300 m , zlokalizowany w Łodzi przy ul. Przędzalnianej, na.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł42,52 m² 12 370,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 42,52 m2 w nowym budownictwie z balkonem. Blisko Łódzkiej Manufaktury Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,40 m² 7 929,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania kawalerka | łódź - polesie / retkinia | ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,4 m , położona w popularnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi -.