dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Łódź

3 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 446 ogłoszeń

526 000 zł42,52 m² 12 370,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 42,52 m2 w nowym budownictwie z balkonem. Blisko Łódzkiej Manufaktury Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,40 m² 7 929,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

DO sprzedania kawalerka | łódź - polesie / retkinia | ul. Wyszyńskiego Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,4 m , położona w popularnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,60 m² 9 196,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis lokalizacji: mieszkanie na Bałuckich Kozinach blisko Manufaktury. Świetna lokalizacja! Szybki dojazd do centrum i uczelni. Opiekun oferty: monika Bistuła tel.   Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

32 875 zł1 285 m² 25,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Firma pawlik nieruchomości S.C. oferuje Państwu do wynajęcia w imieniu właściciela budynku część parterową halę magazynową o pow. 1100 m2 położoną w południowej części Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

257 088 zł26,78 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralne osiedle w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią Łódzkich Wzniesień. To doskonały wybór i wyjątkowe miejsce do zamieszkania. To poranna kawa na tarasie z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł180 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2010

Loft marzeń w sercu Łodzi Folwark Scheiblera ul. Tymienieckiego 25 Woźniakowski Nieruchomości prezentuje niepowtarzalny loft o powierzchni 180 m , zlokalizowany w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł85,21 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy apartament z osobną kuchnią i spiżarnią, oraz 2 balkonami, położony w Centrum Łodzi, na ulicy Tylnej - Tymienieckiego. Eleganckie, prestiżowe, nowoczesne osiedle blisko.

Szczegóły ogłoszenia

19 zł/m²27 m² 513 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty ekonomicznych biur w świetnej lokalizacji w centrum Łodzi! Budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 250 zł49,90 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 49,9 m , usytuowane przy ul. Żeligowskiego - zaledwie 2 minuty dzielą je od Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wam. Mieszkanie to również doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł22 m² 82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od czerwca z możliwością obejrzenia już teraz. Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w samym centrum Łodzi przy ul. Wigury 23. Mieszkanie o powierzchni 22 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł141 m² 10 425,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Polecam komfortowy, 5-pokojowy apartament typu penthouse na ostatnim piętrze, eleganckiego apartamentowca W centrum łodzi, budynek ogrodzony, z windą, śródmieście, ul. Sienkiewicza, rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł27 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowana kawalerka na łódzkim Teofilowie, przy ulicy Lnianej! Lokal znajduje się na trzecim piętrze w bloku, jego powierzchnia to 27 m2. Mieszkanie idealne dla singla lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł77 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty eks-ms-15494 Sprzedaż pięknego dwupoziomowego loftu w wyremontowanym budynku Teren zamknięty Oferta dla konesera! Mieszkanie dwupoziomowe zajmujące parter i I piętro Powierzchnia 77.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł69,05 m² 9 833,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł14 024 m² 242,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Z pozwoleniem na budowę - łódź, ul. Złotno Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 14 024 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2 pokojowy apartament z miejscem w garażu i komórką w centrum Łodzi, rejon ul. Gdańskiej/mickiewicza 2 oddzielne pokoje + kuchnia + łazienka + balkon - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł30,86 m² 9 883,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kilińskiego 100: kamienica przy Parku przestronność, komfort i wysoki standard w sercu Łodzi Nowe Centrum Łodzi Opis inwestycji: w Kamienicy Przy Parku Kilińskiego 100, oferujemy 63.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł37,88 m² 7 840,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,88 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Teofilów. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł112,15 m² 8 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów położonych w dzielnicy Bałuty/ Doły. Inwestycja składa się z trzech budynków: * Dom o pow. 112,13m2 4-pokoje, działka 260m2, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

463 716 zł46,84 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament 46,84 m | ostatnie 5. piętro | tuż przy ul. Piotrkowskiej | serce Łodzi Prezentujemy wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46,84 m , położony na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

361 536 zł37,66 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł38,30 m² 8 694,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Są mieszkania, które od wejścia sprawiają wrażenie zadbanych i po prostu wygodnych do życia. To właśnie jedno z nich. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 920 zł45,20 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł87,62 m² 10 785,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

.apartament O bardzo niskich kosztach czynszowych kupujący U nas nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Do Sprzedania eleganckie, trzypokojowe mieszkanie o pow.87,62 przy czym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 688 zł50,28 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 47 m położone jest na ostatnim, czwartym piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą przy ul. Obywatelskiej 106 w Łodzi. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²200 m² 7 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową położoną w Śródmieściu Łodzi. Biuro znajduje się na trzecim piętrze. Całe piętro ma powierzchnię ok 400 m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł320 m² 5 093,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w północno-zachodniej części Łodzi, w dzielnicy Bałuty, w obrębie osiedla Teofilów-Przemysłowy. Teren ten charakteryzuje się dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł37 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 37 m, położona na 2 piętrze w kameralnym bloku z cegły. Mieszkanie dzięki zachodniej ekspozycji jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:815 m²

Numer oferty W biurze: sd/aw/90/2011 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z dwóch oddzielnych domów posadowionych na działce o powierzchni 815 m2. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł312,70 m² 7 834,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 389 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej, zielonej części Łodzi na Górnej przy ul. Bałtyckiej. To idealne miejsce dla osób szukających rodzinnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł36,64 m² 7 014,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w sercu Łodzi, w dzielnicy Łódź-Śródmieście. To przestronne lokum w kamienicy, które czeka na nowego właściciela,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł1 110 m² 1 306,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferowana nieruchomość położona jest na jednym z najbardziej prestiżowych łódzkich osiedli- na Julianowie. Działka o wymiarach 24.5 x 45 m. W drodze: prąd, gaz, kanalizacja, woda.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł62,50 m² 8 912 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Niezwykle czyste i ładnie utrzymane mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze w bloku przy ul. Myśliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 62,5 m2 jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł152,82 m² 5 071,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj w przestronnym mieszkaniu w sercu Łodzi wysoki sufit, duże okna i niepowtarzalny klimat zabytkowej kamienicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź Śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł148 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie W kamienicy na ul. Piotrkowskiej - deptak, po generalnym remoncie, na cele mieszkalne, kancelarię, biuro, gabinety lekarskie itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 000 zł14 809 m² 1 249,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej W łodzi, dzielnica górna, oś. Ruda pabianicka Nieruchomość przygotowana pod inwestycję deweloperską o chłonności łącznej 16.143,26.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł16,13 m² 11 469,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka w sercu Łodzi przy ul. Piotrkowskiej o powierzchni użytkowej 16,13 mkw położona na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy z 1900 r.po kompleksowej rewitalizacji. Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 889 zł37,87 m² 14 256,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w samym centrum miasta - idealnym zarówno dla singli, par, jak i inwestorów szukających nieruchomości pod wynajem! Bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 980 zł69,18 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe miejsce dla osób ceniących ciszę, zieleń i prawdziwy komfort życia. Kameralna inwestycja położona w spokojnym otoczeniu lasku oraz zabudowy jednorodzinnej zapewnia prywatność.