dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 544 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 544 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Łódź

660 000 zł90 m² 7 327,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Niezwykle przestronne ( 90 m2) i klimatyczne mieszkanie, dla osób z artystyczną duszą, położone w samym centrum miasta, tuż przy ec1. Nieruchomość składa się z dużego salonu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Polesie,Łódź

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - najlepsze oferty prosto od dewelopera! Bez pcc, bez ukrytych kosztów Bezpieczna transakcja - pewna inwestycja Możliwość wykończenia pod klucz - gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Bałuty,Łódź

1 150 000 zł113 m² 10 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż wyjątkowy segment położony w spokojnej i zielonej okolicy na granicy Łodzi. Nieruchomość została zaprojektowana przez architekta wnętrz z ogromną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

415 000 zł48 m² 8 563,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Światło wpada tu inaczej jakby odbijało się od miasta, łapało jego rytm i niosło go dalej, do środka. Wchodzisz i czujesz, że to nie jest mieszkanie od linijki. To przestrzeń, która żyje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Andrzejów,Łódź

1 480 000 zł147 m² 10 083,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:815 m²

#Nieruchomość w mieście z dostępem do przedszkoli, szkół i innych udogodnień, a jednocześnie z takim samym dostępem do natury z racji pobliskich lasów. #dom Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Łódź

579 000 zł89 m² 6 505,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Niezwykle urokliwe mieszkanie usytuowane w dwupiętrowym bloku z lat 50-tych przy ul. Wigury. Całość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Koziny,Łódź

399 000 zł45 m² 8 775,02 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż - bez prowizji - jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (45,47 m ) w okolicy ul. Waryńskiego w Łodzi idealne dla młodej rodziny lub jako pierwsze własne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Srebrzyńska

Śródmieście,Łódź

675 000 zł81 m² 8 360,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko W home park bez prowizji Na sprzedaż apartament 3-pokojowy (obecnie 3 pokoje z oddzielną kuchnią, ale jest możliwość przywrócenia 4 pokoi) - osiedle Argentum, ul. Srebrzyńska, łódź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

299 793 zł30 m² 9 949,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lofty w historycznej fabryce nowa, wyjątkowa inwestycja w Łodzi! Rezerwuj już dziś w promocyjnej cenie - 22 tys! Legionów 102 to unikalne lofty w sercu Łodzi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Polesie,Łódź

292 000 zł32 m² 8 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tu przestrzeń oddycha wysokością, a nowoczesny design spotyka się z pełną wygodą mediów miejskich w zrewitalizowanej kamienicy. Lokalizacja O krok od uczelni i tętniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczańska

Śródmieście,Łódź

349 000 zł48 m² 7 212,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie na parterze! Wejście prosto z bramy do klatki dzielonej tylko z 1 sąsiadem/ lokatorem ( wspólny korytarz) 2 pokoje 1 mały z wejściem z przedpokoju Drugi duży przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Bałuty,Łódź

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na parterze przy ul. Traktorowej. Nieruchomość o powierzchni 38 m2 składa się dwóch przejściowych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Retkinia,Łódź

579 000 zł67 m² 9 307,19 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Bolek i Lolek spakowali plecaki, wzięli mapę i zamiast na Dziki Zachód, trafili na kultową łódzką Retkinię. To tutaj, w solidnym wieżowcu z 1990 roku, odkryli kwaterę główną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Batorego

Widzew,Łódź

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż dom bliźniak z ogródkiem, wymagający generalnego remontu, położony w spokojnej części Widzewa, wśród niskiej zabudowy. Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w nowo wybudowanym bloku, położone na 7. (ostatnim) piętrze. Mieszkanie jest bardzo jasne i świetnie nasłonecznione, dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dygasińskiego

Górna,Łódź

365 000 zł47 m² 7 765,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na osiedlu zus w modernistycznym bloku z cegły. Lokal o powierzchni 46,82m położony jest na drugim piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł40 m² 8 352,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przed miotem ogłoszenia jest rozkładowe mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na sporą loggię, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sukiennicza

Łódź,łódzkie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 9. piętrze w bloku z balkonem przy ul. Sukienniczej. Mieszkanie posiada pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

299 000 zł44 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na łódzkim Widzewie o powierzchni 44,5m2 położone przy ulicy Beli Bartoka. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Franciszkańska

Bałuty,Łódź

480 000 zł45 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Piękne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe na bałutach! Przy asp niedaleko Łagiewnickiej. W pobliżu Manufaktura, park Szarych Szeregów. Jeśli szukasz 2-pokojowego apartamentu idealnego do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowe Sady

Polesie,Łódź

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, kobiece mieszkanie 2-pokojowe w inwestycji, która robi wrażenie już po pierwszym spojrzeniu. To ostatnie mieszkanie 2pokojowe w tym apartamentowcu! najlepsze możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

329 000 zł29 m² 11 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Prezentuje Państwu mieszkanie na Śródmieściu nieopodal parku Źródliska. Mieszkanie idealnie nadaje się do dalszego wynajmu. Mieszkanie jest w wykończone w wysokim standardzie! Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Rogi,Łódź

1 480 000 zł193 m² 7 668,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Szukasz miejsca, które połączy wygodę miasta z bliskością natury? Ten dom na Rogach w Łodzi to idealna propozycja. Lokalizacja zachwyca, tylko kilka kroków dzieli Cię od stacji łka Łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

299 700 zł31 m² 9 538,51 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka na Retkini po remoncie generalnym. Mamy dla Ciebie perełkę przy al. Wyszyńskiego! To idealna opcja dla singla, pary lub pod inwestycję. Dlaczego warto? - Po generalnym remoncie (koniec 2024!) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kusocińskiego

Retkinia-Północ,Łódź

639 000 zł75 m² 8 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji (oferta prywatna). - szukają Państwo przestrzeni, ciszy i kojącej zieleni za oknem? Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście-Wschód,Łódź

539 000 zł70 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Świetna cena! Stylowe mieszkanie w sercu Łodzi zaledwie 400 m od ul. Piotrkowskiej! Szukasz nieruchomości z duszą w doskonałej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od razu mówią: witaj, życie będzie tu po prostu łatwiejsze. To właśnie jedno z tych drugich. 45,20 m na idealnym parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Próchnika

Polesie,Łódź

405 000 zł78 m² 5 218 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

To propozycja dla osób, które cenią autentyczność, klimat przedwojennych kamienic i możliwość stworzenia wnętrza według własnej wizji. Mieszkanie z duszą, historią i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bałtycka

Chojny,Łódź

1 717 717 zł310 m² 5 541,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

Uwaga! Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w trybie otwartego ofertowania - zatem przyjdź, zobacz i przekonaj się o potencjale tej nieruchomości, a następnie zaproponuj własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Katedralna,Łódź

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament 53m ścisłe centrum kup gotowy biznes pod booking. Topowa lokalizacja przy Dworzecu Fabrycznym W ofercie sprzedaż wyjątkowego apartamentu w prestiżowej inwestycji Ilumino.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narciarska

Retkinia,Łódź

480 000 zł55 m² 8 778,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie trzypokojowe położone na 3 piętrze w budynku wielorodzinnym na Retkini w Łodzi. Lokal jest zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sianokosy

Radogoszcz,Łódź

650 000 zł1 885 m² 344,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1885 m2 | Łódź-Radogoszcz | mpzp | Media w drodze Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej urokliwych części Łodzi na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

190 000 zł29 m² 6 648,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 28,58 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku przy ul. Dąbrowskiego 64, na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bazarowa

Polesie,Łódź

260 000 zł36 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zamieszkaj w odnowionym mieszkaniu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź Polesie, ul. Bazarowa 10 Metraż: 36,5 m O mieszkaniu: to świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lermontowa

Widzew,Łódź

340 000 zł46 m² 7 386,49 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,03 m , położone na 6. piętrze w wieżowcu przy ul. Michała Lermontowa w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Chojny,Łódź

1 149 000 zł106 m² 10 805 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam przestrzenny, rozkładowy apartament dla osób kartą dużej rodziny ;) Lokal usytuowany jest na najwyższym piętrze i posiada dwa tarasy! (25 m i 7 m ) Istnieje możliwość.