dowolna

Nieruchomości Łódź - Oferty sprzedaży nieruchomości

2 543 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 543 ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 000 zł52,44 m² 9 572,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,44 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł20,14 m² 10 427,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku windą, w okolicy Ronda Solidarności - ul. Pomorska - rejon uniwersytetu - idealna pod wynajem dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł140 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam piętrowy dom wolnostojący na dużej działce, zlokalizowany w zaciszu Stoków. Dom z cegły oryginalnie jest z 1955 roku roku. W 2008 roku został od podstaw odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Oferta sprzedaży domu Łódź, ul. Paradna Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Łodzi przy ul. Paradnej. Nieruchomość idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

380 000 zł69,87 m² 5 438,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Tylko W naszym biurze Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,87 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Gdańskiej w Łodzi. Lokal znajduje się w oficynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

297 000 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

-rynek pierwotny, czyli zakup bez prowizji I podatku pcc -dla naszych klientów darmowa konsultacja ze specjalistą ds. Kredytu mieszkaniowego -kontakt:   W pigułce: - metraż: 30 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł35,56 m² 8 436,45 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego W łodzi, dzielnica górna, oś. Nowe rokicie Mieszkanie o pow. 35,56 m kw. położone jest na IX piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 220 m² 6 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:1 309 m²

Kamienica na sprzedaż - ścisłe centrum Łodzi, aleja Mickiewicza 13 Na Sprzedaż wyjątkowa kamienica z okresu międzywojennego w sercu Łodzi, na rogu Alei Mickiewicza i Alei Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł1 005,58 m² 6 961,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Łódź Bałuty, ul. Zachodnia - obiekt komercyjny, nowy, oddany do użytkowania w 2023r ., w pełni wykończony, wyposażony w windę, z wentylacją grawitacyjną Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł71 m² 11 267,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie całkowitą ucieczkę od codziennego chaosu. Twój poranek zaczyna się na prywatnej trawie. To nie jest po prostu kolejne nudne mieszkanie. To starannie zaprojektowana, dwustrefowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł500 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przepięknie zagospodarowana działka 1400 m2 budynek 500 m2. Zadzwoń koniecznie. Na sprzedaż w pełni funkcjonujący obiekt hotelowy zlokalizowany w Łodzi przy ul. Bema 25a.

Szczegóły ogłoszenia

248 000 zł24 m² 10 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Łodzi ul. Lipowa | 24 m | Parking | gotowiec inwestycyjny Szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta to idealny gotowiec inwestycyjny w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 017 zł32,83 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prawie gotowa inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł72,83 m² 11 808,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,83 m , usytuowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ulicy Romanowskiej na Bałutach w Łodzi. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie z 2 antresolami i klimatyzacją - Rewolucji 1905 r. Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Opis lokalizacji: apartament znajduje się w centrum Łodzi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,33 m² 7 919,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o powierzchni 45,33 m2, usytuowane na 4. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku z 2000 r. (4 kondygnacje, bez windy). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna, w południowo-wschodniej części miasta. Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel:.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38,15 m² 7 837,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-3, położonego W łodzi, dzielnica polesie, oś. Retknia. Mieszkanie o pow. ca 38,15 m kw., położone jest na V piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł5 952 m² 504,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa cena | Działka pod segmenty, bliźniaki, hotel | top lokalizacja! Na sprzedaż działka inwestycyjna w Łodzi przy ul. Łomnickiej w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł48,28 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

To mieszkanie robi wrażenie od pierwszej chwili, ale jego największą siłą jest miejsce, w którym się znajduje. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 412 m² 247,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja działka budowlana z widokiem na przyszłość! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1412 m , w pełni ogrodzona, z oznaczeniem 1.MN.47 w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 000 zł300 m² 17 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

273 469 zł27 m² 10 128,48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz autobusowy Manufaktura.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-19

499 999 zł1 667 m² 299,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1667 m2 wraz z projektem i pozwoleniem na budowę, położona w Łodzi na Smulsku. Działka objęta jest aktualnym pozwoleniem / wz na dom parterowy 205 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł213,28 m² 9 330,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Wyjątkowa Przestrzeń Biurowa w Sercu Historycznego Tobaco Park Idealna Siedziba dla Wizjonerskich Przedsiębiorców Czy marzysz o biurze, które nie jest tylko miejscem pracy, ale inspirującą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: sebastian Korkosz Tel:   Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

298 360 zł34,14 m² 8 739,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Kawalerka o powierzchni 34,14 m na trzecim, ostatnim piętrze bloku z 1999 roku kompaktowe, praktyczne mieszkanie z jasną kuchnią (7,83 m ) otwartą na salon (18,7 m ).

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł42,42 m² 8 015,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Popiełuszki w Łodzi. Lokal jest jasny, ustawny i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,49 m² 7 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na łódzkich Bałutach przy ulicy Rybnej. Lokal znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku, ma powierzchnię 43,49 m.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Oferuję do sprzedania fajne 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 62,74 m2 mieszczące się na 7 piętrze w wieżowcu przy ul. Przędzalnianej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł37,30 m² 10 053,62 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł49,50 m² 13 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić niezwykłe mieszkanie w samym centrum Łodzi, na ul. Nawrot. Całe wyposażenie w cenie! Luksusowe mieszkanie z bezpośrednim wejściem do parku! Samo centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 360 zł59,60 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość natury? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 59,60 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

337 643 zł34,63 m² 9 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dostępne na już! duża kawalerka Z ogródkiem + miejsce postojowe + komórka nowa inwestycja zenit 2025 rok - Osiedle Widzewska, zlokalizowana w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł69,26 m² 8 359,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz azylu, w którym miejski szum zamienia się w kojący szelest liści. Wyobraź sobie przestrzeń inspirowaną spokojem pobliskiego parku Wenecja, gdzie czas nagle zwalnia swój bieg.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł46,10 m² 8 438,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty: agnieszka Młynarczyk tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej okolicy, w dzielnicy bałuty - centrum! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł40,20 m² 6 592,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

<b>2 oddzielne pokoje do remontu | 40,2 m | Łódź Dąbrowa, przy Rondzie Broniewskiego</b><br/>chcesz urządzić mieszkanie dokładnie tak, jak lubisz od A do Z i nie przepłacać za.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł60,12 m² 4 640,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Cena obniżona z 299 000 zł na 279 000 zł. To ostatnia obniżka oferta ważna tylko do 14 maja. Jeśli do tego dnia mieszkanie się nie sprzeda, zostaje wycofane z rynku. Najważniejsze parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł57 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, głęboką szafą i balkonem. Nieruchomość o powierzchni 57 m2 położona jest w Łodzi przy ul. Marysińskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnym punkcie komunikacyjnym , w Śródmieściu ,w centrum Łodzi na ul. Kilińskiego 105 o metrażu 47.41 m 2. Mieszkanie jest.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij