Mieszkanie

Julianowska, Julianów, Łódź, łódzkie

  • 519 000 zł
  • 59,01 m²
  • 8 795,12 zł/m²

Zdjęcie

Iwona Mizerska

Skontaktuj się

Mieszkanie

Julianowska, Julianów, Łódź, łódzkie

zaktualizowane:
15 maja 2026

519 000 zł

59,01 m²

8 795,12 zł/m²

Mieszkanie

Zaktualizowane: 15 maja 2026

519 000 zł 59,01 m² 8 795,12 zł/m²

Piętro:
2/10
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1975
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

2/10

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1975

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 519 000 zł (8 795,12 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 59,01 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1975
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/10, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 900 zł
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na Julianowie.
Nieruchomość w stanie do częściowego remontu. Wymieniona została instalacja elektryczna i piony wodno-kanalizacyjne. Odświeżenia wymagają ściany i podłogi. W przedpokoju szafa w zabudowie.
Duża, ustawna kuchnia z meblami w zabudowie. Oddzielnie łazienka i toaleta.
Pod blokiem ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Osiedle z pełna infrastrukturą. Blisko przystanki komunikacji miejskiej. (...)

Agent

Iwona Mizerska

500 844...

500 844 149

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Iwona Mizerska

500 844...

500 844 149

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl