dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 577 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 577 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

344 900 zł48 m² 7 149,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na wysokim parterze w budynku 4 piętrowym znajdującego się na łódzkim Karolewie przy ul. Wioślarskiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Julianów,Łódź

399 000 zł53 m² 7 538,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku na Marysinie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgierska

Julianów,Łódź

439 000 zł47 m² 9 428,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania perełka na Bałutach - Julianów, osiedle Jagiełły, ul. Zgierska 93/105, wieżowiec, 8. piętro! Oferujemy mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 46,56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stary Widzew,Łódź

1 700 zł30 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle fuzja | ulica milionowa | nowy budynek Z windą | ładne studio W pełni wyposażone | loggia | widok na plac miejski bez ruchu kołowego Lokalizacja osiedla: centrum Łodzi pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

479 000 zł64 m² 7 504,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Tuż przy Parku Staromiejskim, dawnym Parku Śledzia, gdzie zieleń spotyka historię, a miasto potrafi zwolnić na chwilę, czeka miejsce, które ma w sobie spokój i duszę Łodzi. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

299 500 zł47 m² 6 326,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x 523 x 584) for more information. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Piasta 46a w Łodzi. Okolica jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Bałuty,Łódź

511 900 zł53 m² 9 658,49 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość: trzypokojowe mieszanie z balkonem w pełnym rozkładzie po generalnym remoncie. Powierzchnia mieszkania to 53m2. Położone na piątym piętrze w bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Żubardź,Łódź

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3-pokojowe mieszkanie 56,9 m | 2 piętro | Żubardź, ul. Bydgoska | Balkon, piwnica, świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,9 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Górna,Łódź

375 000 zł36 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gotowe po remoncie 2 pokoje w dobrym punkcie! Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Więckowskiego

Stare Polesie,Łódź

255 000 zł26 m² 9 864,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania po remoncie, koło Manufaktury, umed i A.Muzyczna! Dużym atutem nieruchomości są NISKIE KOSZTY utrzymania! Dobra lokata kapitału mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

385 000 zł47 m² 8 153,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na parterze, 47,22 m , 3 pokoje. Podczas remontu wymieniona instalacja elektryczna. W pobliżu przystanek autobusowy, szkoła, przedszkola, sklepy i lokale usługowe.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Retkinia,Łódź

299 999 zł46 m² 6 492,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: pierwsze zdjęcie to wizualizacja Wstęp: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46.421 m *, położone na 3. piętrze w 4-piętrowym ocieplonym bloku przy ul. Popiełuszki na Retkini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana

Bałuty,Łódź

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

M4 ul. Stefana! 3 pokojowe ,rozkładowe , wyremontowane mieszkanie w niskim bloku, parter Składa sie z salonu z balkonem ,2 sypialni , kuchni, wc Łazienki , przedpokoju z szafą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Żubardź,Łódź

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania - kawalerki tworzącej jedną przestrzeń o powierzchni 34m2. usytuowanej na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z balkonem. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku (bez windy). Nieruchomość składa się z: - salonu - Kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Łódź

Zdrowie,Łódź

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Kawalerka o powierzchni 40 m2 na Zdrowiu, na zabytkowym Osiedlu Mireckiego. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku z cegły. W jego skład wchodzą: -pokój (21 m2), -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich

Stare Polesie,Łódź

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania? Przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m w nowej inwestycji -pogonowskiego 73 - jest gotowe do wprowadzenia i oferujące funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka Świdnickiego

Olechów-Janów,Łódź

757 775 zł89 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Lokal Mieszkalny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w Łodzi, dzielnica Widzew, osiedle Olechów, ul. Bolka Świdnickiego nr 27. Jest to ostatni budynek przy Parku Źródła Olechówki Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Teofilów,Łódź

589 088 zł72 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja - 3 pokoje 71,84 m z ekspozycją wschód-zachód za jedyne 8200 zł/m! Przestronne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,84 m gotowe na swoich właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

359 000 zł60 m² 5 971,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zabytkowej kamienicy przy ulicy Kilińskiego 30 w samym sercu Łodzi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolka Świdnickiego

Widzew,Łódź

308 000 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie z widokiem na Park Źródła Olechówki. Mieszkanie dla tych, którzy wolą zieleń od betonozy. Wyjątkowe miejsce do życia zlokalizowane na Olechowie, i piętro w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Bałuty-Centrum,Łódź

249 000 zł29 m² 8 542,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Już sprzedane! chcesz też sprzedać szybko I skutecznie? zadzwon do mnie   ! świeżo po remoncie! Wymienione wszystkie instalacje, zabudowa na wymiar w kuchni. Krótko mówiąc gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Górna,Łódź

419 000 zł56 m² 7 450,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne i przestronne mieszkanie 56,24 m - idealne do zamieszkania lub pod wynajem! Cena: 419 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,24 m , położone na 1. piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

1 600 zł50 m² 31,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie zlokalizowane w sercu Łodzi-Górnej, przy ulicy Rabindranatha Tagore. To wyjątkowe miejsce to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

430 000 zł44 m² 9 772,73 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne, wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,19 m , położonego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospodarcza

Stare Chojny,Łódź

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowa niska cena .SUPER OFERTA WOLA OD ZARAZ Do sprzedania przytulne w stanie bardzo dobrym mieszkanie o pow. 50 ,53m2 oraz 5m2 komórka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Polesie,Łódź

839 145 zł65 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 gotowe do wprowadzenia z 16 mkw tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym- tobaco Park Bez prowizji od Kupującego Mamy Państwu do zaoferowania, do sprzedaży M-4 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Olechów,Łódź

440 000 zł50 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na Olechowie w Łodzi. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Popiełuszki

Polesie,Łódź

500 000 zł64 m² 7 785,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 2. piętrze w czteropiętrowym, zadbanym bloku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łódź

Stoki,Łódź

399 000 zł50 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 50m2 usytuowane na 1. piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składa się z: - salonu, - kuchni otwartej na salon, - sypialni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

264 900 zł26 m² 10 347,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania inwestycyjne w zrewitalizowanej kamienicy tuż przy parku im. H. Sienkiewicza Ścisłe centrum Łodzi bez prowizji od kupującego Mamy Państwu do zaoferowania do sprzedaży 63 mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

182 900 zł20 m² 9 218,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zachodnia

Śródmieście,Łódź

724 482 zł73 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prestiż. Centrum. Styl życia Apartament 73,18 m | 5. piętro | tuż przy ul. Piotrkowskiej | serce Łodzi Są miejsca, które definiują status. Są adresy, które mówią same za siebie. I są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

365 000 zł47 m² 7 825,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedmiotem oferty jest duże dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły nieopodal ulicy Piotrkowskiej. Składa się z: salonu, sypialni z wyjściem na balkon.