dowolna

Mieszkania Łódź Osiedle Janów

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

725 000 zł65,20 m² 11 119,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65,2 m , położone na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z cegły z 2002 roku, znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 439 zł47,31 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 332 zł68,24 m² 9 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 946 zł38,46 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

689 000 zł69,44 m² 9 922,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Janowie Wyjątkowe, 69-metrowe mieszkanie zaprojektowane według indywidualnego projektu to idealna propozycja dla rodziny lub pary potrzebującej dodatkowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł52,52 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Więcej informacji: iwona 511*014*820 Wyjątkowe mieszkanie przy lesie | Widzew Olechów | Styl, cisza i natura Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny styl, prestiżową lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 700 zł63 m² 27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kmicica o powierzchni 63 m2 i położone jest na trzecim ostatnim piętrze w bloku z końca lat 90-tych. Całość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł98,50 m² 8 730,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 98,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku z 2000 roku. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł51 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulne, mieszkanie o powierzchni 51 m, położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Zagłoby na osiedlu Janów w Łodzi. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 80m2 o podwyższonym standardzie przy ulicy Hetmańskiej. Lokal znajduje się na drugim piętrze od strony wschodniej. W jego skład wchodzą: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

766 500 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przytulne, przyjemne i ciepłe M-5 na Janowie! Oferujemy rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2p. 4-piętrowego bloku z płyty po termomodernizacji z 1994roku, na Widzewie-Os. Janów.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł99 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 99 m na zamkniętym osiedlu przy ul. Kmicica 2 na łódzkim Janowie. -Nieruchomość- na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,06 m² 9 326,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w zielonej i bardzo cenionej części Łódź na Janowie, przy ul. Zagłoby 16. To idealna propozycja zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł88,20 m² 10 544,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronny apartament przy lesie | 3 pokoje | Łódź Janów Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł88,72 m² 7 100,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Prezentowana nieruchomość jest bardzo ciekawym mieszkaniem w Łodzi. Lokalizacja : Łódź , Janów , ulica Ketlinga Mieszkanie jest wyjątkowe ze względu na układ , ale i jego wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

567 000 zł61,83 m² 9 170,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,83 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kmicica na łódzkim Janowie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

759 999 zł73,92 m² 10 281,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł54,79 m² 10 494,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ciekawe mieszkanie przy samym lesie Janów, widzew. Szukasz miejsca, w którym po intensywnym dniu w końcu poczujesz prawdziwy spokój? To dwupokojowe mieszkanie o powierzchni blisko 55.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia M-5 na Os. Janów. Mieszkanie 4-pokojowe w cichej i spokojnej okolicy, w dzielnicy Widzew, na Os. Janów. Lokal jest zadbany i czysty. Znajduje się na 2p.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,44 m² 7 832 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej ,zielonej okolicy! Na sprzedaż ,trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,44m2 gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Janów,Łódź

619 999 zł69 m² 8 972,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na Widzewie Janowie, w kameralnym, 3-piętrowym bloku z 2008 roku. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Janów,Łódź

575 000 zł55 m² 10 494,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam wyjątkowe, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie lasu. Lokal jest gotowy do wprowadzenia. Dla mieszkańców bloku przynależy prywatny, ogrodzony parking. Na 55 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

380 000 zł40 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie świeżo po remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna, nowe podłogi, nowa łazienka. Meble widoczne na zdjęciach mogą zostać wyniesione na życzenie klienta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagienki

Janów,Łódź

1 999 zł52 m² 38,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Janów. Nieruchomość jest w pełni wyposażona, można w niej zamieszkać od jutra. Duży pokój tv, kanapa, stolik kawowy, stół + krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagienki

Janów,Łódź

1 999 zł52 m² 38,44 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Janów,Łódź

830 000 zł73 m² 11 369,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Mieszkanie 4-pokojowe w cichej i spokojnej okolicy. Lokal jest zadbany i czysty. Składa się on z czterech oddzielnych pokoi, łazienki, wc i bardzo dużego balkonu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Janów,Łódź

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia M-5. Mieszkanie 4-pokojowe w cichej i spokojnej okolicy, w dzielnicy Widzew, na Os. Janów. Lokal jest zadbany i czysty. Znajduje się na 2p. w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Janów,Łódź

879 999 zł85 m² 10 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wstęp To mieszkanie ma jedną cechę, którą trudno opisać w tabelce: od pierwszego wejścia wydaje się po prostu ogarnąć domowy klimat. Bez udawania luksusu, bez katalogowych póz - po prostu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Billewiczówny

Janów,Łódź

576 000 zł62 m² 9 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogromnym tarasem i garażem na 2 auta, 2 kroki do parku! ul. Oleńki Billewiczówny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Janów,Łódź

325 000 zł36 m² 8 985,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Rano budzi Cię delikatny stukot psich łap po balkonie i zapach świeżej kawy idealny powód, żeby wstać. Przeciągasz się, a stopy same robią wooow bo pod Tobą jest sauna w pakiecie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Janów,Łódź

879 999 zł85 m² 10 352,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Hetmańska

Janów,Łódź

320 000 zł34 m² 9 318,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,34 m zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2010 roku. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Janów,Łódź

869 999 zł85 m² 10 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ketlinga

Janów,Łódź

1 530 zł36 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Ketlinga 38 w Łodzi. Nieruchomość: zamknięte, bezpieczne osiedle. Lokal o powierzchni 36 m znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Augustów

Janów,Łódź

525 000 zł65 m² 8 042,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Kupujący Zwolniony Z pcc ( sprzedający wystawia fakture) Do lokalu przynależy miejsce postojowe na platformie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kmicica

Janów,Łódź

510 000 zł62 m² 8 167,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3-pokojowe mieszkanie do zamieszkania od zaraz! Łódź, ul. Kmicica 21 Ми розмовляємо українською - зателефонуй і дізнайся більше. Witam serdecznie! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podbipięty

Janów,Łódź

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english - call us (579 x523x 584) for more information. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z 18 m tarasem Janów, ul. Longinusa Podbipięty 9 Mamy do zaoferowania przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagłoby

Janów,Łódź

575 000 zł64 m² 8 998,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z 2001 roku, z dala od ulicznego hałasu. Idealne dla osób ceniących spokój i komfort, a jednocześnie chcących mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Hetmańska

Janów,Łódź

1 099 000 zł95 m² 11 557,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjny czteropokojowy apartament z dużym tarasem narożnym 18 m2 położony w Łodzi w dzielnicy Janów-Olechów przy Al. Hetmańskiej, na czwartym piętrze w siedmiopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Janów,Łódź

307 000 zł50 m² 6 140 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

-kupujący nie ponosi kosztów biura - Udział w tbs - 2-pokojowe mieszkanie blisko lasu, z dużym słonecznym balkonem Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, wśród zieleni, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Billewiczówny

Janów,Łódź

800 000 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie na Janowie - idealne dla rodziny Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, zlokalizowane na łódzkim Janowie. Lokal sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Janów,Łódź

699 999 zł74 m² 9 442,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Konkretne 3-pokojowe mieszkanie | 74,13 m | Widzew-Janów | 699 999 zł Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 74,13 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Janów,Łódź

607 000 zł53 m² 11 491,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: łódź Widzew, osiedle Janów Powierzchnia: 52,82 m Cena mieszkania: 607 000 zł Piętro: 2 z 2 (z windą) Typ budynku: apartamentowiec Osiedle zamknięte monitorowane opis mieszkania:.