dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bałuty,Łódź

639 000 zł88 m² 7 294,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie, mieszczące się na drugim piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Młynarskiej. Nieruchomość o powierzchni 87,53 m2, jest w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mackiewicza

Bałuty,Łódź

299 000 zł38 m² 7 973,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na drugim piętrze przy ul. Mackiewicza. Nieruchomość o powierzchni 37,5 m2, jest w pełnym rozkładzie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Bałuty,Łódź

369 000 zł53 m² 6 936,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Najciekawsze mieszkanie na Bałutach! ul. Zbożowa To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Zielona część Bałut. Parki i tereny spacerowe. Kilka minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wici

Teofilów,Łódź

445 000 zł45 m² 9 860,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 45,13m na trzecim piętrze w budynku o niskiej zabudowie przy ul. Wici 36 w Łodzi. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w zaciszu osiedla Pojezierska. Lokal jest w stanie do zamieszkania / do remontu. Pełna własność z kw! Na 57 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Łódź

1 450 zł18 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english - call us (579x523x584) for more information Mieszkanie jest niesamowite. Na tym w zasadzie moglibyśmy skończyć jego opis, gdyż idealnie oddaje charakter prezentowanego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rysy

Stoki,Łódź

585 000 zł61 m² 9 598,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej części Łodzi miejsca, które daje oddech, światło i poczucie bezpieczeństwa? Tutaj słońce naprawdę jest codziennym gościem, a cisza staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Milionowa

Śródmieście,Łódź

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowane studio z tarasem, stylowo wykończone i w pełni wyposażone. Nowe osiedle fuzja, nowy budynek F | stylowe studio na ostatnim piętrze Z dużym balkonem | klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Retkinia,Łódź

719 000 zł69 m² 10 370,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne 3 pokoje z balkonem | 69,33 m | Łódź Retkinia Przestronne mieszkanie o powierzchni 69,33 m położone na 4 piętrze w budynku z 2010 roku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Graniczna

Górna,Łódź

999 000 zł134 m² 7 455,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Domowy luksus przy ul. Granicznej 134 m (obecnie: męska Twierdza Szukasz metrażu, który nie ogranicza Twojej wolności? Mamy to! Przy ul. Granicznej w Łodzi czeka dwupoziomowy apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Górnicza

Bałuty,Łódź

1 800 zł26 m² 70,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z balkonem na wynajem o powierzchni 25,69 m przy ulicy Górniczej w inwestycji ,zagajnikowa Apartamenty". Lokalizacja Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

295 000 zł40 m² 7 283,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opuszczenie rodzinnej planety to kluczowy moment w życiu każdego przyszłego rycerza. Twoja misja zaczyna się tutaj, w strategicznym punkcie łódzkiego układu. Ten kompaktowy myśliwiec jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny-Dąbrowa,Łódź

344 900 zł44 m² 7 838,64 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy bardzo ładne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie 44 m na 11. piętrze przy ul. Łącznej Dostępne od zaraz gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Najważniejsze atuty: * 11 piętro przepiękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Śródmieście,Łódź

289 000 zł26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: nowe, ładne studio w nowym budynku przy ul. Piotrkowskiej Osiedle: strefa Progress znanego developera okam studio - 26,3 M | nowe osiedle strefa progress | 3 piętro Z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

930 000 zł73 m² 12 739,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ten apartament to unikatowa propozycja na łódzkim rynku, bardziej funkcjonalnego układu dla 3 sypialni nie sposób znaleźc. Lokalizacja dale nam dużo prywatności, jakiej trudno szukać w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Polesie,Łódź

665 000 zł70 m² 9 555,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 69,59 m , położonego przy Ulica Obywatelska w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

314 000 zł37 m² 8 516,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis lokalizacji: piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew-Wschód,Łódź

599 999 zł68 m² 8 787,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,28 m , położone na 1 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na cenionym i doskonale skomunikowanym osiedlu Widzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Bałuty,Łódź

248 000 zł37 m² 6 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy, w dzielnicy Łódź Bałuty Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Al. Pierwszej Dywizji

Bałuty,Łódź

259 000 zł29 m² 8 839,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko tu! Piękne dwupokojowe mieszkanie z widokiem na zielony skwer oraz z miejscami parkingowymi na ogrodzonym podwórku i niskim czynszem na styku Bałut i Śródmieścia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

899 000 zł90 m² 9 984,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krótko: wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 90,4 m | W klimatycznej kamienicy | Centrum miasta -aleja gen. Tadeusza Kościuszki 32 Atuty: fenomenalna lokalizacja - Centrum Łodzi Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Finansowa

Górna,Łódź

230 000 zł44 m² 5 265,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży wykończony i umeblowany lokal w budynku wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossaka

Chojny-Dąbrowa,Łódź

289 000 zł37 m² 7 866,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty: tel.: Na sprzedaż oferuję praktyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m, w pełni przygotowane do zamieszkania. Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

320 000 zł42 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Stwórz swoje wymarzone miejsce mieszkanie z potencjałem w sercu Julianowa! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Łodzi, w zielonej i doskonale skomunikowanej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wschodnia

Śródmieście,Łódź

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż perełka! Przestronne 55 m2, w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie przeszło parę lat temu generalny remont, co widać po wystroju wnętrz. Nic tylko kupić i zamieszkać!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bałuty,Łódź

599 000 zł58 m² 10 417,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament położony na parterze w budynku z 2011 roku. Budynek w którym się ono znajduje należy do osiedla "liściasta Park"- według wielu uważanych za jedno z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romanowska

Romanów,Łódź

540 000 zł70 m² 7 668,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,42 m , położone na 2. piętrze przy ul. Romanowskiej 55f w Łodzi. Lokal zadbany, w bardzo dobrym stanie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wolności

Śródmieście-Wschód,Łódź

460 000 zł42 m² 10 952,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: tel.: Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej, placu Wolności, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olimpijska

Retkinia,Łódź

410 000 zł53 m² 7 735,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Olimpijskiej w Łodzi. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Polesie,Łódź

603 421 zł66 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - idealne do własnej aranżacji! Lokalizacja: odkryj komfort życia na spokojnym, kameralnym osiedlu w zachodniej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inflancka

Doły,Łódź

425 000 zł69 m² 6 128,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,35 m , zlokalizowane w bardzo cenionej i spokojnej części Łodzi Marysin Doły przy ul.Inflancka 25. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Widzew,Łódź

359 000 zł44 m² 8 067,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaproponować 2 pokojowe mieszkanie w spokojnym i cichym rejonie Widzewa. Najważniejsze informacje: -mieszkanie o powierzchni 44,5 m, -znajduje się na 3 piętrze (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Bałuty,Łódź

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe ,rozkładowe ,przestronne mieszkanie o powierzchni 40 m2 z balkonem przy ulicy Staszica. Lokal mieści się na parterze w budynku położonym tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Stare Polesie,Łódź

430 000 zł50 m² 8 662,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wprowadzenie Prezentujemy klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,64 m , zlokalizowane w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Więckowskiego 46 w samym sercu Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Stare Polesie,Łódź

179 000 zł25 m² 7 300,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Niezależna kawalerka w sercu Łodzi | 24,5 m | legionów/gdańska | Idealna inwestycja Mieszkaj lub zarabiaj w centrum miasta! Na sprzedaż nietuzinkowa kawalerka o powierzchni 24,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Bałuty,Łódź

235 000 zł37 m² 6 290,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy, w doskonałej lokalizacji! Opiekun oferty: tel: opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się na Bałutach, w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czackiego

Górna,Łódź

579 000 zł69 m² 8 359,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Czackiego. Lokal jest zadbany, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Stan techniczny.