dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 571 ogłoszeń

229 000 zł32,77 m² 6 988,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Łódź | ul. Abramowskiego | 32,77 m | 2 pokoje Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 32,77 m , położone przy ul. Ulica Abramowskiego w Łódź. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł38,70 m² 8 397,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szukasz mieszkania, w którym jedynym Twoim zadaniem będzie rozpakowanie kartonów? Jeśli tak, to jasne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Felińskiego 3a w Łodzi będzie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł32,52 m² 8 763,84 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry. Zachęcam Państwa do zapoznania się z poniższą ofertą. Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka o powierzchni 32,5 m znajdująca się przy ulicy Jarosławskiej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł55,36 m² 8 833,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz! Usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą, to idealne miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

397 000 zł31,06 m² 12 781,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Umowa przedwstępna! Mieszkanie na sprzedaż na osiedlu na zdrowiu w Łodzi ul. Spadochroniarzy Kawalerka z tarasem Twoje nowe miejsce na Ziemi! Oferujemy funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł64,12 m² 7 782,28 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Umowa warunkowa! Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na centrum! Lokalizacja marzeń Widzew- ul. Nowa, blisko wszystko, co najważniejsze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,47 m² 6 894 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Marzysz o mieszkaniu, które łączy komfort, funkcjonalność i dobrą lokalizację? Ta propozycja na Bałutach jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy jednopokojowe mieszkaniowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł54,66 m² 7 665,57 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m , usytuowane na parterze w wieżowcu. Lokal jest gotowy do wprowadzenia, po wymianie przyłączy wodno-kanalizacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47,22 m² 8 873,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Gotowe do wprowadzenia! 3 pokoje po remoncie na ul. Zbaraskiej Szukasz mieszkania, w którym standard do zamieszkania nie jest tylko pustym hasłem? Przy ul. Zbaraskiej czeka na Ciebie wnętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry. Proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży mieszkania w świetnej lokalizacji. Kawalerka o powierzchni 36 m , położona jest na trzecim piętrze zadbanej, wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł27,21 m² 6 578,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 27,21 m w doskonałej lokalizacji Łódź Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 27,21 m , położona na 4 piętrze w czteropiętrowym, zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

273 333 zł34,53 m² 7 915,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w Łodzi idealne na start! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,53 m . Zlokalizowane w centrum Łodzi przy ulicy Anstadta. Ważne informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł56,47 m² 7 437,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe | 56,5 m | Łódź, widzew Wschód ul. Czernika w stanie do odświeżenia lub remontu co daje nowemu właścicielowi możliwość własnej aranżacji wnętrza. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

210 000 zł39 m² 5 385 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ta oferta tylko u Mnie! Jeśli szukasz dużej kawalerki z osobną jasną kuchnią i możliwością wydzielenia 2 osobnych pokoi, to ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

260 000 zł41 m² 6 280,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu! Lokalizacja: kadłubka/nałkowskiej Dlaczego to mieszkanie? Pełen rozkład - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc Balkon typu loggia - trwa remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta

Górna,Łódź

285 000 zł38 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,8 m przy ul. Piasta, łódź Górna- blisko politechniki Lokal jest idealny dla studentów oraz par i osób starszych. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście-Wschód,Łódź

510 000 zł70 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Stylowe mieszkanie w sercu Łodzi zaledwie 400 m od ul. Piotrkowskiej! Szukasz nieruchomości z duszą w doskonałej lokalizacji? Ta oferta spełni oczekiwania zarówno miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śmigłego-Rydza

Górna,Łódź

245 000 zł37 m² 6 639,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie częściowo rozkładowe, położone na I piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Śmigłego Rydza 86 na osiedlu Dąbrowa. Przed blokiem miejsca parkingowe tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

286 000 zł26 m² 10 874,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedmiotowa nieruchomość położona jest przy ulicy Wróblewskiego w śródmiejskiej części Łodzi, w odległości zaledwie ok. 400 metrów od Alei Politechniki, która stanowi przedłużenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Łódź

318 000 zł63 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Łodzi, ul. Gdańska położone w kamienicy w tzw. przyziemiu. Idealnie nadaje się rownież na lokal użytkowy. Super lokalizacja. Powierzchnia mieszkania to 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielona

Stare Polesie,Łódź

475 000 zł81 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pięknej kamienicy w centrum Łodzi Na sprzedaż mieszkanie do wykończenia o łącznej powierzchni użytkowej 80,75 m2, na którą składają się: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienkiewicza

Katedralna,Łódź

339 000 zł31 m² 10 970,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż stylowa kawalerka w samym sercu Łodzi na osiedlu popularnie zwanym łódzkim Manhattanem, przy ul. Sienkiewicza. Lokal po generalnym remoncie wymienione wszystkie instalacje, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Polesie,Łódź

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w centrum Łodzi; pogonowskiego73 przy ul. 28 Pułku Strzelców kaniowskich 44 (wyjście z osiedla na obie ulice). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rojna

Teofilów,Łódź

369 000 zł45 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie, idealne zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję. Dwa pokoje na Teofilowie ul. Rojna 4 Lokal składa się z: * przedpokoju z dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Róż

Julianów,Łódź

329 000 zł45 m² 7 305 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa atrakycjna cena! Zamieszkaj na zielonym Julianowie w mieszkaniu z własnym ogródkiem. Jedno z najbardziej cenionych osiedli w Łodzi. Przy parku Mickiewicza na Alei Róż wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Babickiego

Retkinia,Łódź

239 000 zł31 m² 7 709,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasna i pełna potencjału kawalerka o powierzchni 30,94 m2 Retkinia ul. Babickiego 12 tuż obok Kusocińskiego To mieszkanie daje ogromne możliwości aranżacyjne - idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 38 m - idealne do zamieszkania lub jako gotowa inwestycja na wynajem. Układ mieszkania: -salon z aneksem kuchennym i balkonem, -sypialnia / pokój dziecięcy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Górna,Łódź

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze kamienicy z centralnym ogrzewaniem. Lokal składa się z: -salonu, -osobnej kuchni, -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przełajowa

Retkinia,Łódź

340 000 zł42 m² 8 015,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,42 m zlokalizowane w Łodzi - Retkinia. Znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Bałuty,Łódź

255 000 zł34 m² 7 611,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Oferujemy do sprzedaży kompaktowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku przy ul. Harcerskiej. Nieruchomość o powierzchni 33,5 m2 składa się z pokoju (13,5 m2), z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Julianowska

Julianów,Łódź

519 000 zł59 m² 8 795,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na Julianowie. Nieruchomość w stanie do częściowego remontu. Wymieniona została instalacja elektryczna i piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Stare Polesie,Łódź

299 000 zł52 m² 5 775,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie inwestycyjne / dla rodziny w odnowionej kamienicy Łódź, ul. Zielona 40 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,77 m2 położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Zielonej 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nad Sokołówką

Bałuty,Łódź

735 000 zł68 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta prywatna - Pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament przy parku Julianowskim sgi Sokołówka, łódź Na sprzedaż nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

539 000 zł67 m² 7 989,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem w sercu Łodzi - ul. Kilińskiego 46 Zaledwie kilka minut od Dworca Łódź Fabryczna Wejście do kamienicy znajduje się naprzeciwko Teatru Jaracza - Mała Scena. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Łódź

347 000 zł55 m² 6 302,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy - Łódź, ul. Kilińskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,06 m położone na parterze kamienicy z 1903 roku, zlokalizowanej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Widzew,Łódź

465 000 zł52 m² 8 988,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

WE speak english call us 579x523x584 for more information przy zakupie! Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez stresu i urządzić dokładnie po swojemu. Ta oferta to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Łódź

299 000 zł34 m² 8 786,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Uniwersyteckiej 38/40 w Łodzi, w samym centrum miasta. To propozycja idealna zarówno dla osoby szukającej mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

515 000 zł70 m² 7 410,07 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Oferta bez prowizji od kupującego. Oferujemy na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 12-piętrowym wieżowcu, przy ul. Piotrkowskiej. Lokal gotowy na własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dzień pokazowy 2026-05-14

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Śródmieście,Łódź

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w sercu Łodzi i ciesz się wygodą każdego dnia! Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z doskonałą lokalizacją? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Bałuty,Łódź

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe do generalnego remontu w sąsiedztwie Manufaktury! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: łódź - Bałuty, ul. Wspólna 15/17 Metraż: 42 m2 O mieszkaniu: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Polesie,Łódź

390 000 zł49 m² 7 888,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum, które pozwala korzystać z życia miasta, ale daje ciszę i prywatność po powrocie do domu? M39 w Zielona Residence to 2-pokojowe mieszkanie z osobną.