dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Łódź - Oferty sprzedaży i najmu

1 575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 575 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

126 500 zł12,65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: patrycja Górska tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł47,50 m² 13 431,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulne oraz eleganckie w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 47.5 m położone przy ul. Maratońskiej 49 w Łodzi tuż przy parku oraz zieleni. Jest to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł42,71 m² 7 679,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Industrialny puls w ceglanym sercu Mury z 1964 roku nasycone są autentycznym, fabrycznym rytmem Łodzi. Poczuj energię miejsca, gdzie solidna cegła spotyka się z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56,34 m² 7 791,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

279 999 zł26,90 m² 10 408,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz w pewną inwestycję pod wynajem? Ta oferta na Łódzkich Bałutach ( ulica Sierakowskiego 1 ) to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53,22 m² 10 428,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,22 m2 w budynku z 2015 roku do zamieszkania po remoncie na osiedlu Teofilów przy ulicy Kaczeńcowej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł72,40 m² 9 516,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rozkładowe mieszkanie z ogródkiem w zielonym sercu Łodzi - dzielnica Zdrowie Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,4 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł44,41 m² 8 331,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

453 003 zł48,71 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie w świetnie skomunikowanej części miasta - promocyjna cena! Dodatkowym atutem mieszkania jest łazienka z oknem, która zapewnia dostęp do naturalnego światła oraz lepszą.

Szczegóły ogłoszenia

462 429 zł46,71 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w stylu klasycznej elegancji Gotowe mieszkania Budynek wyróżnia się białą elewacją oraz dopracowanymi detalami architektonicznymi, które nawiązują do historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

322 600 zł46,80 m² 6 893,16 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m daje duże możliwości aranżacyjne zarówno dla siebie, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł66,70 m² 9 070,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe, jasne i zadbane mieszkanie zlokalizowane na Bałutach, przy ulicy Srebrnej w Łodzi wraz z miejscem parkingowym. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł73 m² 6 712,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania (72,71 m2) w stanie do remontu (z projektem przebudowy!) na które składają się : - 2 pokoje w amfiladzie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł57 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam mieszkanie składające się z trzech pokoi (salon z balkonem), oddzielnej kuchni, łazienki i wc osobno oraz przedpokoju o łącznym metrażu 57 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł100,90 m² 4 747,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mam do zaoferowania wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 100 m, zlokalizowane w jednej z najbardziej rozwijających się części Łodzi przy ul. Dowborczyków, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł72,80 m² 9 890,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

4 pokoje, 72,80m2, 2. piętro w spokojnej okolicy, a jednocześnie wszystko czego potrzeba w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą w pełni rozkładowego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł34,74 m² 10 046,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie w sercu Łodzi ul. Piotrkowska | 34,74 m | 2 balkony | winda Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji idealnego do życia lub pod inwestycję? Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł21 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 21 m , położonej w spokojnej i doskonale skomunikowanej części łódzkiego Polesia. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60,55 m² 7 250,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje | 60,55 m | Olechów ul. Dąbrówki | blisko planowanego Aquaparku Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z ciszą i zielenią? Ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł198,22 m² 8 071,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 198 m, | Łódź Śródmieście ul. Nawrot | Cena ofertowa 1 600 000 pln | Położone w pięknej, odrestaurowanej secesyjnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , położonego przy ul. Broniewskiego w Łodzi, na osiedlu Dąbrowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł45 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią, łazienką przedpokojem. Ustawne i słoneczne, usytuowane na 4 piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku. 2 pokoje w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł33 m² 7 303,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję przytulne mieszkanie na sprzedaż na Zarzewie, łódź. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej płyty. Posiada 33 m powierzchni, 2 pokoje rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wyremontowanej w 2017 roku kamienicy przy ul. Mackiewicza 18. Jeśli szukasz miejsca z charakterem, a nie surowego stanu deweloperskiego, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Kasprzaka 64a | spokojna okolica Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone przy ul. Kasprzaka 64a. Lokal składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

296 000 zł43 m² 6 883,72 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje mieszkanie z pięknym widokiem na Julianowie. Jeżeli poszukujecie 2 pokojowego, przestronnego mieszkania z pięknym widokiem, tuż obok Parku Julianowskiego a zależy Wam na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku. Całość jest ładnie utrzymana, a pomieszczenia są czyste i niezwykle zadbane. W bloku zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Fajne, dwupokojowe mieszkanie położone w dwukondygnacyjnym bloku z cegły przy ul. Pieniny. Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym (12,5 m2), drugiego pokoju ( 15,5.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł64,77 m² 9 248 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Lokal w inwestycji Lofty Tymienieckiego w Łodzi. Prestiż industrialny charakter gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64,77 m położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł47 m² 8 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w Łodzi przy ul. Obywatelskiej, na parterze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy - zaledwie 2 przystanki do kampusu.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł35,60 m² 11 488,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m w bloku z 2015 roku. Mieszkanie jest do zamieszkania i wykończone w standardzie zapewniającym komfort. W cenie sprzęty agd (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł24,78 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 25 m świetna lokalizacja, bałuty, al. Pasjonistów. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25 m , usytuowana na 2. piętrze w niskim bloku na łódzkich Bałutach, przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł137,60 m² 6 388,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament dwupoziomowy ul. Sarnia, łódź Lokalizacja: apartament położony jest przy ul. Sarniej w spokojnej, kameralnej części Łodzi, w otoczeniu nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,61 m² 8 699,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Cena do negocjacji! Na mieszkanie o powierzchni 51,61m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (13,84m2) z loggią - sypialnia 1 (13,02m2) - sypialnia 2 (7,54m2) - łazienka (2,67m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,10 m² 6 638,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Cena do negocjacji! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 60,10m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (28,99m2) - sypialnia 1 (14,98m2) - sypialnia 2 (8,34m2) - łazienka (2,98m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł61,95 m² 6 602,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 61,95m2 składa się: - salon (19,46m2) + loggia (5,74m2) - pokój 1 (14,43m2) - pokój 2 (9,68m2) - kuchnia (6,36m2) - łazienka (3m2) - toaleta (1m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł47,22 m² 7 179,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Cena do negocjacji! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 47,22m2 składa się: - salon (16,90m2) - pokój 1 (8,91m2) + loggia (1,50m2) - pokój 2 (8,09m2) - kuchnia (4,31m2) - łazienka (3m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,18 m² 7 504,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Wchodzisz do wnętrza, gdzie czas się zatrzymał, ale Twoja wyobraźnia dopiero rusza. Wysokie na trzy i pół metra sufity budują przestrzeń, jakiej nie znajdziesz w nowym budownictwie. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 zł45 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Często słyszymy, że ograniczenia są tylko w naszej głowie. Patrząc na to mieszkanie, nie widzisz pustki, lecz nieskończony potencjał, niczym bohater filmu, który właśnie odkrył pełnię.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij