dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

349 000 zł57 m² 6 122,81 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania 3 pokojowego położonego przy ulicy ks. Brzóski 34 w Łodzi. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni i możliwości aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

327 000 zł45 m² 7 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie z Zaczarowanego Ołówka Twój Remontowy Plac Zabaw! Wyobraź sobie, że masz w ręku zaczarowany ołówek. Tak, ten sam, który jednym pociągnięciem rysuje co tylko chcesz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabieniec

Bałuty,Łódź

390 000 zł57 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mamy przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57,2 m 2 mieszczące się na 2 piętrze bloku z windą, w dzielnicy Bałuty - Teofilów w Łodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

429 000 zł62 m² 6 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Halo, studenci i przyszli mistrzowie sztuki! Mamy dla was prawdziwy kąsek trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2. Idealne, żeby zrobić z niego małą galerię sztuki, biuro do pisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Bałuty,Łódź

385 000 zł44 m² 8 669,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękne mieszkanie, gotowe do wprowadzenia - idealne dla par, rodziny z dzieckiem lub na wynajem. Mieszkanie rozkładowe o powierzchnii 44,41 mkw. znajduje się w bloku w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

350 000 zł44 m² 7 865,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 44,5 m w pełnym rozkładzie, znajdujące się na parterze 4-piętrowego bloku. Cena to 350 000 zł (zaledwie 7865 zł/m ), co czyni je najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warmińska

Bałuty,Łódź

496 000 zł56 m² 8 794 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Twoje mieszkanie do kupienia tylko u nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku przy ulicy Warmińskiej w Łodzi. Jest ono umieszczone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

449 000 zł47 m² 9 508,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cześć! Czy jesteś gotowy na mieszkanie, które łączy w sobie komfort, elegancję i niepowtarzalny widok na park? Przedstawiamy 47,22 m czystego szczęścia na pierwszym piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Widzew,Łódź

319 999 zł29 m² 11 034,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: świetna okolica liczne sklepy, usługi i punkty gastronomiczne w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Lniana

Teofilów,Łódź

215 000 zł27 m² 7 983,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 26,93 m , znajdującego się w Łodzi, w popularnej i spokojnej osiedlu Teofilów. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokatorska

Górna,Łódź

345 000 zł44 m² 7 916,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,58 m położone na 6 piętrze wieżowca przy ulicy Lokatorskiej 17 w Łodzi. Opis mieszkania: mieszkanie składa się z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoka

Widzew-Wschód,Łódź

379 999 zł44 m² 8 539,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe (bez prowizji dla pośrednika, co powoduje, że kupujący zaoszczędza około 7600 do 12000 pln) Mieszkanie jest po po całkowitym remoncie, z kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

278 000 zł45 m² 6 177,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie na parterze, świetnie skomunikowane z miastem. Prezentujemy Państwu dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, na parterze czteropiętrowego bloku, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górna,Łódź

345 000 zł49 m² 6 971,11 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Łokietka w Łodzi. Doskonałe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chojny,Łódź

295 000 zł36 m² 8 126,72 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu niezwykłe mieszkanie, które można nazwać "oazą wśród chmur" znajduje się na dziesiątym piętrze wieżowca, oferując niesamowite widoki na panoramę miasta. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Jeśli szukasz 2 pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji na Teofilowie, ta oferta jest dla Ciebie. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż ciche, ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

325 000 zł37 m² 8 741,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do odświeżenia, 2 pokoje, balkon, idealne dla par lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchnii 37,18 mkw - wyjątkowy rozkład sprawia, że mieszkanie wygląda na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

250 000 zł37 m² 6 773,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania składającego się z dwóch pokoi o powierzchni 36.91mkw usytuowanego na 7 piętrze w zadbanym bloku z windą na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

429 000 zł51 m² 8 346,30 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Twoje nowe mieszkanie na Widzewie gotowe na Twoje pomysły i remont! Marzysz o mieszkaniu, które możesz dostosować w 100% do swoich potrzeb? Mamy coś dla Ciebie! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

378 000 zł33 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie, które jest jak wygrana na loterii życia 32,5 m czystej wygody, stylu i panoramy Łodzi, od której nie oderwiesz wzroku. Ta nieruchomość położona na szczęśliwym 7. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niciarniana

Widzew,Łódź

345 000 zł45 m² 7 622,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z płyty zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Bałuty,Łódź

529 000 zł78 m² 6 763,84 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Klimatyczne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w Łodzi w dzielnicy Bałuty. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze 11-piętrowego bloku. Powierzchnia nieruchomości to 78,21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

299 000 zł36 m² 8 250,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja! kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chryzantem

Doły,Łódź

430 000 zł60 m² 7 107,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w niskim bloku na zielonym osiedlu Doły! Budynek w dobrym stanie technicznym, media miejskie. Mieszkanie czyste i zadbane, do modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+750 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz Kaucja 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla biura 1000 zł. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plantowa

Teofilów,Łódź

295 000 zł38 m² 7 833,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,66 m , położone na parterze w bloku na osiedlu Teofilów przy ul.Plantowej. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Teofilów,Łódź

430 000 zł45 m² 9 528,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

To świeżo wyremontowane 45,13 m szczęścia czeka właśnie na Ciebie gotowe do wprowadzenia od zaraz! Z myślą o Twoim komforcie wyposażone zostało we wszystko, czego potrzebujesz, żeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

460 000 zł47 m² 9 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Truskawki noszą krawaty, bo podobnie jak to mieszkanie, są eleganckie i pełne klasy gotowe na wyjątkowe okazje. Zanurz się w tej niezwykłej historii, a odkryjesz miejsce, które zaskoczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maratońska

Retkinia,Łódź

580 000 zł61 m² 9 443,18 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania w Zielonej Okolicy - tu natura jest na wyciągnięcie ręki! Cenne atuty tej oferty: budynek: mieszkanie ulokowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Koziny,Łódź

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Kozinach. Mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane. Idealny rozkład pomieszczeń. W pobliżu liczne sklepy , Usytuowanie nieruchomości pozwala na szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

259 000 zł37 m² 6 990,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie musi wygrać konkursu piękności, ale jest wygodne i ustawne? Oto 38 m na Żabieńcu, gdzie możesz wejść z walizką, zamieszkać od zaraz i. w wolnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Julianów,Łódź

305 000 zł47 m² 6 552,09 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Masz w sobie ducha budowniczego, nie boisz się wyzwań i chcesz stworzyć coś własnego? To idealne mieszkanie na Julianowie czeka właśnie na Ciebie! Zanurz się w atmosferze twórczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolborska

Bałuty,Łódź

349 000 zł42 m² 8 355,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy 2-pokojowe, jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,77 metrów kwadratowych, zlokalizowane w wyjątkowej, zielonej okolicy przy ul. Wolborska 5 w dzielnicy, łódź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Osiedle Wielkopolska Przytulne, zadbane M-3 do zamieszkania budynek: niski blok z wielkiej płyty z 1969 roku, po termomodernizacji rozkład: częściowa amfilada: przejście z większego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marysin,Łódź

429 000 zł57 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży urokliwe mieszkanie o powierzchni 57m , zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraszewskiego

Górna,Łódź

454 000 zł61 m² 7 442,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferuję do sprzedaży przestronne i bardzo ustawne, 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 61 m2, z dużym potencjałem w fajnej lokalizacji. Znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

290 000 zł45 m² 6 415,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,2 m , położone na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70. To doskonała propozycja dla osób szukających mieszkania do remontu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Widzew,Łódź

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kto pierwszy? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym na 10. piętrze (z 11) w sercu Widzewa. Dlaczego to mieszkanie jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

255 000 zł41 m² 6 239,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na mieszkanie o powierzchni 40,87m2 składa się: - pokój (16,29m2) - sypialnia(14,71m2) - kuchnia (4,40m2) - łazienka (2,40m2) - przedpokój (3,07m2) - balkon - piwnica Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

400 000 zł45 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam świetne mieszkanie na łódzkim Teofilowie - idealne dla rodziny lub dla inwestora! W mieszkaniu od 3 lat mieszkają bardzo solidni Najemcy, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bałuty,Łódź

288 300 zł45 m² 6 406,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży przestronne i w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91 m2 mieszczące się na 4 piętrze w bloku oddalonym od ruchliwej ulicy na Żubardziu.