dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

405 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

405 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

255 000 zł37 m² 6 906,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu: 2-pokojowe mieszkanie w wieżowcu przy ul. Paderewskiego 31b Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 36,92 m , usytuowane na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karolew,Łódź

649 000 zł71 m² 9 140,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Czy istnieje mieszkanie idealne? Tak, właśnie je znalezłeś! Czteropokojowa perełka na 11. piętrze w dzielnicy Karolew czeka na nowego właściciela. Jeśli kochasz przestrzeń, ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Bałuty,Łódź

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zachęcam do zapoznania się z naszą nową ofertą. .Do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze. Dwa pokoje po remoncie. Super mieszkanie .Rozkładowe Idealny stan. Całkowity remont w 2021roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Koszty Najmu: 2000 zł. ( czynsz dla właściciela)+750 opłaty do spółdzielni przy 2 osobach ( ogrzewanie, woda, śmieci)+ prąd+ gaz Kaucja 2000 zł. Jednorazowa prowizja dla biura 1000 zł. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Górna,Łódź

325 000 zł51 m² 6 431,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,53m2 składa się: - salon (21,02m2) + balkon (4,88m2) - pokój (10,86m2) - kuchnia (7,25m2) - łazienka (3,05m2) - toaleta (1m2) - przedpokój (7,35m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zarzewska

Górna,Łódź

268 000 zł33 m² 8 121,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł37 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zamieszkaj w spokojnej i zielonej okolicy! Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja: chojny-Dąbrowa, ul. Tatrzańska 104 Metraż: 36,74 m O mieszkaniu: to przytulne mieszkanie na parterze idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 450 zł26 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta| kawalerka Do wynajęcia kawalerka o pow. ok. 26 m 2 , położona na 4 piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Kościuszki. Doskonała lokalizacja - samo centrum miasta, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrenki

Radogoszcz,Łódź

420 000 zł56 m² 7 433,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Łódzka giełda nieruchomości kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Bałuty,Łódź

295 000 zł45 m² 6 536,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Przedstawiam ofertę mieszkania 2 pokojowego położonego na Bałutach. W skład 45-cio metrowej nieruchomości wchodzą: - 2 osobne pokoje - osobna kuchnia - łazienka z toaletą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bałuty,Łódź

405 000 zł60 m² 6 806,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m przy ul. Klonowej w Łodzi. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inowrocławska

Bałuty,Łódź

285 000 zł38 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Bałutach - idealne dla Ciebie! dwa pokoje o powierzchni 38m2 balkon 4. piętro z windą okolica stacji pkp Żabieniec Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wioślarska

Karolew,Łódź

269 000 zł37 m² 7 231,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie do remontu| 2 pokoje w amfiladzie| Karolew| 37,20m2 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą słonecznego i komfortowego mieszkania o powierzchni 37 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turoszowska

Teofilów,Łódź

320 000 zł43 m² 7 403,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferujemy gotowe do wprowadzenia dwupokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze bloku przy ul. Turoszowskiej na Teofilowie. Cisza, spokój, widok na zielony skwer, przy którym stoi blok i sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Retkinia,Łódź

420 000 zł53 m² 7 956,05 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferuję do sprzedania przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z atrakcyjnym dużym balkonem, komórką lokatorską oraz dodatkowym pomieszczeniem na półpiętrze. Mieści się w cichej, spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

240 000 zł38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wygodne 2 pokoje zlokalizowane na spokojnym i zielonym Teofilowie przy ul. Traktorowej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze i wymaga remontu co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

330 000 zł37 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Olechów,Łódź

345 000 zł49 m² 7 012,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kłosek Sp. z o.o. poleca: -Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Olechowie opis nieruchomości: z przyjemnością prezentujemy mieszkanie o powierzchni 49,20 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ćwiklińskiej

Widzew,Łódź

827 000 zł84 m² 9 835,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe na Widzewie przy ul. Ćwiklińskiej 2 , dostępne od zaraz. Mieszkanie wyposażone w meble i sprzęt agd. Powierzchnia 84,08 m2 + komórka należąca do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łódź

Górna,Łódź

350 000 zł51 m² 6 849,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Hej! Czy wiedziałeś, że na tym osiedlu się tyle dzieje ? Mamy tu mieszkanie do remontu na sprzedaż. Masz ochotę na trochę przygody? Może nie na miarę podróży dookoła świata, ale na pewno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żubardzka

Teofilów,Łódź

395 000 zł45 m² 8 752,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 45,13 mkw Stan techniczny: mieszkanie po generalnym remoncie, obejmującym wymianę instalacji elektrycznej oraz instalacji wodno- kanalizacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Teofilów,Łódź

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Sprzedam mieszkanie po remoncie na Teofilowie M3 Mieszkanie 2-pokojowe, oddzielna kuchnia, wejście z sypialni do salonu Mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się przy ulicy Traktorowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowa

Bałuty,Łódź

415 000 zł60 m² 6 974,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego (59,5 m ) idealne dla rodziny! Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m przy ul. Klonowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Bałuty,Łódź

485 000 zł57 m² 8 501,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m z możliwością aranżacji na 3 pokoje. Zlokalizowane zaledwie kilka minut od centrum miasta, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Radogoszczu specjalnie dla Ciebie! Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53 m , zlokalizowane na spokojnym i cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radogoszcz,Łódź

590 000 zł81 m² 7 283,95 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 5 piętrze, o powierzchni 86 m2. Mieszkanie mieści się na jednej z najbezpieczniejszych osiedli w Łodzi - Radogoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyszkole

Górna,Łódź

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zamieszkaj w otoczeniu Parku Sielanka! Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane przy ulicy Przyszkolnej 11, w dzielnicy Górna. Jest to idealna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleja T. Kościuszki

Śródmieście,Łódź

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turoszowska

Żubardź,Łódź

445 000 zł52 m² 8 498,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Wstęp: oto mieszkanie, łączące wygodę i świetną lokalizację w jednym! Na 52,36 m znajdziesz idealną przestrzeń, która sprawdzi się dla rodziny lub pary ceniącej wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inowrocławska

Teofilów-Wielkopolska,Łódź

1 500 zł39 m² 38,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia rozkładowe, dwupokojowe, mieszkanie z balkonem w spokojnej ,zielonej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Manufaktury i centrum. Mieszkanie jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smetany

Widzew,Łódź

499 000 zł63 m² 7 873,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 63,38 m Lokalizacja: widzew, łódź Liczba pokoi: 3 Układ: w pełni rozkładowe Możliwa zamiana: na mniejszy lokal Największy atut: niezapomniane zachody słońca z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Widzew,Łódź

265 000 zł38 m² 6 957,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie na Tatrzańskiej, czyli Twoja szansa na spełnienie marzeń z delikatnym akcentem remontowym. Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości, która ma potencjał, duszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Górna,Łódź

269 000 zł33 m² 8 151,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Teraz to najlepszy moment na zakup nieruchomości. Ceny niższe nie będą, a czas ucieka. Powierzchnia: 32,52 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 7 z 10 Typ zabudowy: blok Rok budowy: 1970 Winda: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felińskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nr oferty: ms-929 46 m.kw. / III piętro / rozkładowe 3 pokoje / niski blok / do remontu Wolne od: do uzgodnienia, klucze w biurze, zapraszamy. Lokalizacja/otoczenie Łódź, dzielnica Górna, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbaraska

Chojny-Dąbrowa,Łódź

325 000 zł47 m² 6 882,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Łódź

428 000 zł51 m² 8 392,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Wszyscy wiemy, że czerwony. Ta samo powszechna informacją dla eksperta nieruchomości jest fakt, że mieszkanie w tej okolicy to gwarancja dochodu pasywnego. Gorąca czerwona oferta wjechała na rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

399 500 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sprzedam mieszkanie 47m2 rozkładowe bez pośredników , 2 pokoje /wc i łazienka osobno/, duży balkon , piwnica i pomieszczenie gospodarcze obok mieszkania. Mieszkanie przeszło kompleksowy remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Włókniarzy

Polesie,Łódź

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie na wynajem na ul. Włókniarzy 226 Oferuje na wynajem przytulną kawalerkę znajdującą się w super lokalizacji. Idealna dla singla bądź pary Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Chojny-Dąbrowa,Łódź

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga: rezerwacja do dnia 22.01. Oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w odnowionym bloku na Górnej, w dzielnicy Dąbrowa, przy ulicy Broniewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górna,Łódź

409 000 zł68 m² 6 020,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Halo, halo! Tu Orzeł z biura nieruchomości nadaje z Sokolej! Mamy coś dla Ciebie 67,93 m gniazdka, które czeka na swojego nowego właściciela. Coś jak "ptasie Radio", tylko bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bałuty,Łódź

399 000 zł51 m² 7 808,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 51,1 m więcej przestrzeni niż w szafie u babci, a widoki jak z pocztówki! Mam tu mieszkanie w sam raz dla kogoś, kto chce mieć swoje własne cztery kąty.