dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

414 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

289 000 zł30,73 m² 9 404,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Twoje nowe terytorium to logistyczny majstersztyk usytuowany na piątym piętrze. Ta przestrzeń została zaprojektowana dla kogoś, kto zarządza swoim życiem z chirurgiczną precyzją. Zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,79 m² 7 433,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,79 m2, przy ul. Broniewskiego na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal dobrze utrzymany, niewymagający pilnych nakładów, z potencjałem do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49,15 m² 8 931,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, korytarza oraz dużego balkonu. Taki układ pomieszczeń jest wyjątkowo funkcjonalny, co sprawia, że mieszkanie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł36,60 m² 7 240,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Tylko w naszym biurze. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,6m2 położone na parterze w bloku IV-piętrowym na osiedlu Żabieniec, przy ulicy Woronicza. Bardzo ładna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dzień pokazowy 2026-05-15

598 000 zł62,30 m² 9 599 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Więcej informacji: iwona 511*014*820 Wyjątkowe mieszkanie z piękną panoramą | Widzew Wschód | Styl, cisza i natura Marzysz o mieszkaniu, które łączy nowoczesny styl, prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45 m² 9 222 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł63 m² 7 920,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,97 m² 9 231,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 na 3 piętrze w bloku z balkonem. Mieszkanie 5 lat temu przeszło generalny remont obejmujący: wymianę instalacji elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł56,47 m² 7 915,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją? Przedstawiamy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,47 m2 położone w Łodzi przy ulicy B.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł37 m² 6 567,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja na Teofilowie! 2-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem! Wygoda i bezpieczeństwo w cichej i zielonej okolicy. Główne atuty: - bardzo dobra lokalizacja: ryneczek,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

590 000 zł61,60 m² 9 577,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Widzew Wschód. Powierzchnie pomieszczeń: - pokój ok 20,1 mkw, - pokój ok 10,5 mkw, -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł44,50 m² 6 719,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na łódzkim Widzewie o powierzchni 44,5m2 położone przy ulicy Beli Bartoka. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł41,40 m² 6 280,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania do remontu! Lokalizacja: kadłubka/nałkowskiej Dlaczego to mieszkanie? Pełen rozkład - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc Balkon typu loggia - trwa remont.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł29 m² 53,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta | kawalerka | stajnia jednorożców Do wynajęcia kawalerka o pow. ok. 29 m 2 , położona na 4 piętrze wieżowca znajdującego się przy ul. Kościuszki. Teren zamykany, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł31 m² 10 612,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zachodnie słońce wypełnia salon głębokim, złotym blaskiem. Z wysokości szóstego piętra Retkinia wygląda jak zielony dywan. Tutaj cisza staje się Twoim najbardziej lojalnym sąsiadem. To.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł57,67 m² 6 589 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świetna alternatywa dla osób, które szukają przestronnego mieszkania z pięknym widokiem na miasto. + lokal znajduje się na 10 piętrze wieżowca, co gwarantuje ciszę, spokój i brak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

520 000 zł57,29 m² 9 076,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Urządzone 3-pokojowe mieszkanie łódź, widzew-wschód Prezentujemy na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57,29 m , zlokalizowane przy ul. Józefa Elsnera.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52 m² 10 942,31 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

## Stylowe 2 pokoje | Wysoki standard | Śródmieście ul. Tramwajowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone w świetnej lokalizacji ul. Tramwajowa, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł54,30 m² 9 189,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, 54,3 m Łódź, ul. Słowackiego Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na 1. piętrze bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł44,56 m² 9 088,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,56 m , usytuowane na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1977 roku, na Bałutach przy ul. Lutomierskiej 81.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł57 m² 9 035,09 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na dzielnicy Bałuty w Łodzi. Lokal przeszedł gruntowny remont i od jego zakończenia był praktycznie nieużytkowany. Dzięki temu mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł31 m² 9 322,58 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 30,73 m , położone na 5. piętrze w bloku z windą, w spokojnej i zielonej okolicy na Widzewie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł42,23 m² 54,46 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspomnij dreszcz wolności, gdy Tomek Sawyer patrzył z góry na nurt rzeki Missisipi. To mieszkanie na dziewiątym piętrze oferuje identyczną perspektywę, gdzie nikt nie zagląda Ci w okna.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł26,90 m² 7 992,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| bez prowizji- do własnej aranżacji, słoneczna i cicha kawalerka o pow. 26,90 m 2 na III piętrze - pełna własność z księgą wieczystą, bez zadłużeń - ul. Lniana W skład.

Szczegóły ogłoszenia

369 930 zł47,32 m² 7 817,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WE speak english call us 579x523x584 for more information przy zakupie! Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł43 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1973 roku, łódź - Chojny, ul. Łączna 38/40. Lokal z loggią, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł61,56 m² 7 179,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Widzewie ul. Czernika 4, 61,56 m , 3 pokoje. Czeka na Ciebie! Szukasz mieszkania na Widzewie ? Idealne Mieszkanie na Widzewie 3 Pokoje, balkon i fantastyczna Lokalizacja! To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Widzewie, w spokojnej i zielonej okolicy. Lokal znajduje się na 4. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku. Brak windy rekompensują liczne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł37,58 m² 8 914,31 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferuje Państwu piękne, przestronne i doskonale zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 37,58 m , zlokalizowane na 5 piętrze w zadbanym, 11-piętrowym wieżowcu z 1985 rok, który.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39,10 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam do zaoferowania rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 10 piętrze wieżowca z lat 70, w bliskim pobliżu Manufaktury, idealne dla pary lub singla. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł62,29 m² 7 699,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Łódzka giełda nieruchomości. Do sprzedania w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 62,19 m , zlokalizowane w Łodzi, na spokojnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

393 000 zł47,22 m² 8 322,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem | 47,22 mkw | blisko Parku Podolskiego Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 47,22 mkw, położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł37 m² 9 378,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 9. piętrze w wieżowcu na osiedlu Kurak w Łodzi. Lokal jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu - sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł39,01 m² 38,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 Pokoje przy ul. Broniewskiego - Idealne dla Pary lub Studentów! Dostępne od zaraz! Szukasz mieszkania, które łączy w sobie wygodę, świetną lokalizację i domowy klimat? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł43,19 m² 8 451,03 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nspace ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 43,19 m przy ulicy Limanowskiego. Lokalizacja Ulica Bolesława Limanowskiego znajduje się w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,44 m² 8 978,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym, jasnym stylu. Lokal jest całkowicie odnowiony - wszystkie prace zostały wykonane od podstaw, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł63,38 m² 7 178,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,38 m , położonego na parterze w wieżowcu przy ul. Ćwiklińskiej, na osiedlu Widzew wschód.

Szczegóły ogłoszenia

766 500 zł73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przytulne, przyjemne i ciepłe M-5 na Janowie! Oferujemy rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2p. 4-piętrowego bloku z płyty po termomodernizacji z 1994roku, na Widzewie-Os. Janów.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł27,18 m² 8 793,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Lokal: powierzchnia: 27,18 m Liczba pokoi: 1 Piętro: 4 / 4 Stan: gotowe do wprowadzenia Układ: pokój dzienny oddzielna kuchnia łazienka z wc przedpokój Dodatkowe atuty: wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe po remoncie czeka na pierwszych mieszkańców, ul. Przełajowa We speak English! If you are interested in this offer - please contact us Do wynajęcia zadbane 3 pokojowe mieszkanie (52,97 m2).

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł37,20 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż | 37,2 m | ul. Dąbrowskiego 56 | balkon Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Dąbrowskiego 56 w Łodzi. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację.