dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Łódź - Oferty wynajmu i sprzedaży

414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

414 ogłoszeń

565 000 zł65 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny zlokalizowany w samym centrum Łodzi - w prestiżowej okolicy tzw. łódzkiego Manhattanu, przy ul. Piotrkowskiej. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł59,50 m² 6 554,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na łódzkim Polesiu (ul. Narciarska). Nieruchomość o powierzchni 59,5 m z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,76 m² 8 898,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje, pierwsze piętro i widok na zieleń. Przedstawiamy mieszkanie na łódzkiej Górnej (osiedle Kurak) - w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie 57 mkw z widokiem na park - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł63,56 m² 7 064,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja!rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane w bloku przy ul. Wyszyńskiego. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 000 zł51,40 m² 7 762,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótko: mieszkanie z widokiem na park | 51,4 m I ul. Staszica I Ogromny potencjał aranżacyjny Atuty mieszkania: lokalizacja - rewelacyjna lokalizacja tuż obok Parku im. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

367 200 zł36,74 m² 9 994,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wracasz po pracy i od razu czujesz spokój: cicha okolica, drzewa za oknem i dużo dziennego światła w środku. To miejsce idealne na start dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

343 000 zł48,18 m² 7 119,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,18 m , usytuowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń salon z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł37,64 m² 47,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo atrakcyjne, nowocześnie umeblowane 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, na osiedlu Teofilów, rejon ulicy Jagny, mieszkanie w spokojnej lokalizacji, zieleń, parkingi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł22,59 m² 10 314,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23 mkw, położona na 4. piętrze w wieżowcu przy ul. Organizacji win 52. Opis mieszkania: lokal w bardzo dobrym stanie technicznym - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł45 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedaż M-3 na ul. Rysowniczej Mieszkanie przeznaczone do remontu. - mieszkanie: - metraż: 45mkw - pełna własność z kw - piętro 2 w bloku - pełen rozkład - nowe okna - nowe piony -.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,42 m² 7 543,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o klasycznym retkińskim rozkładzie 42,42m2. Mieszkanie swoim standardem idealnie nadawałoby się do wynajmu, jak widać na zdjęciach kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł61,12 m² 6 462,70 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień Prezentacji, 13.05.2026, środa, godzina 17-19. Zadzwoń i zarezerwuj swoją prezentację. Mieszkanie z charakterem i potencjałem ul. Kościuszki, łódź Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł43,50 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą, w standardzie do remontu, zlokalizowane Łódź - Górna dynowska/tuszyńska.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Niezwykle starannie wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie położone nieopodal stacji Łódź Żabieniec. Drugie piętro w czteropiętrowym bloku sprawia, że jest to oferta skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,22 m² 7 518 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdyby Stanisław Anioł szukał dziś idealnego lokalu na Łodzi-Górnej, to mieszkanie byłoby numerem jeden na jego liście priorytetów. Zapraszamy do świata, gdzie "nad wszystkim czuwa gospodarz domu",.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł37,30 m² 7 747,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie | 37,3 m | ul. Traktorowa | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu lub bez dodatkowych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie mieszczące się na drugim piętrze w bloku z lat 80 przy ul. Biedronkowej. Nieruchomość o powierzchni 63,56 m2 jest w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł42,23 m² 8 264,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wieżowcu. W bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Kusocińskiego na Retkini Powierzchnia mieszkania stanowi 42,23 m2 Forma.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60,51 m² 7 932,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4 położone W łodzi, dzielnica bałuty, oś. Doły Mieszkanie o pow. 60,51 m kw., znajduje się na III piętrze, w niskim bloku z płyty. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł45,21 m² 9 621,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dane o ofercie podane są według informacji zgłaszającego lub właściciela nieruchomości oraz na podstawie przeprowadzonych oględzin, mogą one odbiegać od stanu faktycznego. Oferta nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł44,50 m² 10 449,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo fajne, dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu Radogoszcz-Wschód. Całość po kapitalnym remoncie przeprowadzonym z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

405 500 zł56 m² 7 241 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na II piętrze, do remontu i własnej aranżacji. Świetna alternatywa dla rodziny. Kontakt Rafał Sikorski tel. 606*892*245 e-mail:   .

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze w zadbanym budynku na łódzkim osiedlu Chojny-Dąbrowa. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł35,56 m² 8 436,45 zł/m²